paznokcie, żele, tipsy

cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2012 21:47
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 maja 2012 13:19
polecam żel Hard as Wraps i odżywkę triple strong
asds   Life goes on...
16 maja 2012 14:39
polecam na wzmocnienie paznokci smarowanie olejem rycynowym na noc 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
26 maja 2012 11:05
Szukam ciemnego koloru- czerwieni wpadającej w brąz, głęboki kolor. Tylko co kupię jakiś, to na ręku wychodzi oberżyna. Polecicie jakiś?
cieciorka, nie mam pojęcia, też czegoś takiego szukam - jak znajdziesz daj znać 😉
polecam na wzmocnienie paznokci smarowanie olejem rycynowym na noc 🙂

Ja też i:
-odżywkę Eveline 8 w 1
-smarowanie rybkami dermogalu a+e (doz.pl)
-smarowanie keratyną
-smarowanie maścią z retinolem a (każda apteka).
cieciorka   kocioł bałkański
28 maja 2012 20:07
epk, trzeba przetestować inglot 184- próbowałam, ale tylko na pomalowanym paznokciu, więc efekt był przekłamany 🙂
Jak wygląda jakość lakierów Golden Rose? Trzymają się jakoś?
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 maja 2012 20:49
To chyba zależy jaka seria/buteleczka, moje trzymają się całkiem dobrze, jak na to że kosztują grosze.
Tyle że są dość rzadkie i np. w przypadku czerwonego potrzebuję minimum 3 warstw.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 maja 2012 21:00
Frania, ja robię sobie rasta wzorek na paznokciach Miss Selene i trzyma mi się dłużej niż mój pro czarny lakier z pro czymś tam 😉 ale nakładam w sumie 4-5 warstw, biała baza+ kolorki
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 maja 2012 21:05
Golden Rose uwielbiam, akurat preferuje te z proteinami. Jaśniejsze trzeba nałożyc większą ilością warstw, ale np moj czerwony 2 spokojnie wystarczają, czasem nawet 1, a z bazą Eveline diamentowa trzymają się z 5 dni. Te malutkie z Miss selene też są super.
Mi chodzi dokładnie o ten czarny matowy:
http://allegro.pl/matowy-lakier-do-paznokci-golden-rose-22-kolory-i2358042866.html

dzięki za odpowiedzi :kwiatek:
http://allegro.pl/herome-extra-strong-kuracja-paznokci-10ml-nowa-i2379115605.html

Jestem zachwycona! W końcu coś, co pomogło mi na rozdwajające się i bardzo miękkie paznokcie! 🙂 a stosowałam już wieeeeele rzeczy
cieciorka   kocioł bałkański
08 czerwca 2012 16:06
kupiłam lakier o kolorze, o którym marzyłam, jest idealny, ale maluje się nim tragicznie :P
to ados- za 8zł. Inglot o ktorym pisalam wczesniej sie nie sprawdził.
cieciorka   kocioł bałkański
14 czerwca 2012 11:44
o rety, ale masakra. dzisiaj go prawie wyrzuciłam. są jakieś szanse, żeby zgęstniał
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 czerwca 2012 11:57
cieciorka, wszystkie lakiery gęstnieją, kwestia czasu 🙂
a ja przegięłam na promocjach w rossmannie 😁

Bardzo fajne kolory ale kiepściutko kryją (ja mam po 3 warstwy ich), natomiast błyskawicznie schną i świetnie się trzymają 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
19 czerwca 2012 01:09
Zu, co to za firma?

Ile w Super pharmie kosztują odżywki sally hansen i które z nich polecacie?
Ewentualnie jakiś inny utwardzacz/odżywkę pod lakier?
In.   tęczowy kucyk <3
19 czerwca 2012 01:30
cieciorka, na zdjęciach widać, że L'Oreal 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
19 czerwca 2012 08:36
ojej, rzeczywiście 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 czerwca 2012 10:16
zaczelam od jednego OPI i sie rozkrecilam:




i uwazam, ze essie sa najlepsze 🙂
Zu w jakiej cenie są teraz na promocji?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 czerwca 2012 10:26
Frania, Już nie są, były 1 dzień i kosztowały 10 zł 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 czerwca 2012 19:07
Dziewczyny z Krakowa, gdzie blisko ulicy Powiśle mogę zapisać się na pedicure hybrydowy? Tak żeby było dobrze i higienicznie (tzn odkarzony sprzęt). Będę wam bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Polecam salon Mistrz na ul. Radziwiłłowskiej 26a, czysto i profesjonalnie, cena niewygórowana. Również pedicure leczniczy i szeroka gama zabiegów kosmetycznych.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 lipca 2012 19:37
Czardasz dziękuję 🙂 przejdę się, zobaczę.

do głowy przyszedł mi jeszcze salon Looksus, bo kupowałam od nich lakiery na allegro  😁 Sensowne miejsce, czy niespecjalnie i lepiej odgraniczyć się do samych zakupów?
Stwierdzilam wlasnie, ze skoro juz nie jezdze i babram sie w "normalnej" pracy stajennej, to moge sprobowac zapuscic spowrotem paznokcie. Kupilam sobie lakier SOS do lamliwych paznokci z EVELINE. Ciekawa jestem, czy to cos da? Kilka dziewczyn, ktore tego lakieru uzywaly, chwalilo go sobie. Jak by bylo pieknie miec znowu dlugie paznokcie... 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
03 lipca 2012 18:37
Anka, ja go właśnie wykańczam 🙂 Ta odżywka zawiera formaldehyd, truciznę, przed którą paznokieć się broni i nadbudowuje, przez co paznokcie stają się twardsze i grubsze. Miałam rozdwajające się paznokcie i sobie z nimi poradził, chociaż jak przestałam go używać, to problem wrócił. Teraz jest póki co dobrze. Niestety gęstnieje w połowie opakowania i później trudno maluje się nim paznokcie. No i na początku użytkowania bolały mnie "paznokcie", ale to tylko podczas tych pierwszych trzech malowań.
a ja wlasnie zrobilam sobie manicure hybrydowy, ciekawa jestem ile wyzyje😉
Scottie, o, chyba by mi się coś takiego przydało. 🙂 Gdzie ją można kupic?
Scottie   Cicha obserwatorka
03 lipca 2012 18:49
karolinaaa, r Rossmannie za ok. 11 zł, Naturze itd. Podobno dużo lepsza od tej SOS jest odżywka Eveline 8 w 1 i mam zamiar ją kupić w najbliższym czasie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się