paznokcie, żele, tipsy

niestety, ale podejrzewam, że w tej cenie nie do dotania już. Gdyby był to sklep internetowy to bym dała cynk - ale takie okazje to tylko w Poznaniu. Wczoraj i dziś miały miejsce targi kosmetyczne, wygrałam wejściówki w związku z czym nie omieszkałam tam zajrzeć licząc na okazje. Opłaciło się  🏇
cieciorka   kocioł bałkański
18 marca 2012 21:00
łaaa... wiedziałyście, że tak się da? oczywiście musiałam od razu wypróbować, co z tego, że właśnie pomalowałam paznokcie. nie udało mi się uchronić palca przed pomalowaniem i trochę duszno teraz w tych oparach 😉
buyaka, nie tylko Ty skorzystałaś z promocji na stoisku Opi 😜 Jakie kolory kupiłaś? Bo z tego co pamiętam to za dyszke były tylko Shattery?
Ja nabyłam tylko 2, ale również za 30 zł. A jakie piękne. Dzisiaj malując paznokcie po raz kolejny zdałam sobie sprawę z różnicy jakości między OPI a drogeryjnymi markami.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 marca 2012 22:07
cieciorka ja się ostatnio naoglądałam filmików z tą techniką water marble. oczy miałam takie  😲 niesamowite efekty można uzyskać. tylko mam wrażenie, że zrobienie obu dłoni zajmuje strasznie dużo czasu i za jednym razem zuzywa się ogromną ilość lakieru
Co zrobić, żeby nie obgryzać skórek ;(
cieciorka   kocioł bałkański
19 marca 2012 10:07
konikikoniczynka, nosić ze sobą cążki, natłuszczać. Ja dodatkowo noszę ze sobą plasterki- zadartą skórkę zaklejam, wyglądam jak dzieciak, ale przynajmniej nie kusi :P w domu wycinam.
wiosenne kolorki jakości komórkowej
izkadul- Fajne 🙂
A ja kupiłam dwa lakiery- takie jak tu:
http://zakupowebestie.blogspot.com/2012/02/miss-sporty-clubbing-colours-lakiery.html
Tylko muszę trochę podhodować moje ogryzki 😉
Co to za GODZILLA?  :wysmiewacz22:
o matko.. ze komus sie chce tak bawic tym water marble!! do kazdego paznokcia od nowa.. to przechodzi moje pojecie  🤣  😜
Jak i czym zrobić takie paznokcie?  :kwiatek:



In.   tęczowy kucyk <3
05 kwietnia 2012 18:31
ashtray, naklejasz taśmę taką cieniutką, nie jestem w stanie sobie przypomnieć, jak się nazywa. Dużo osób marudzi, że v ciągu 2-3h taśma odłazi. Mi by się nie chciało w to bawić skoro tak krótko się trzyma : P

Water marbling lubię raz na jakiś czas (jakoś raz w roku 😉 ) zrobić, za dużo lakieru i czasu się przy tym wg mnie marnuje.
Moje:
Takie, co w miarę wyszło:

Takie, co nie wyszło :P :
ashtray, a chodzi ci o paski czy mat? jeśli mat to są top coaty matujące. w douglasie i np. w cubusie
cieciorka   kocioł bałkański
05 kwietnia 2012 21:08
ashtray, a jeśli chodzi o paski to najprawdopodobniej to stępelek

In., ja próbowałam robić water marble, wzorki wychodziły raz nie, ale nie mogłam doczyścić palca :P
In.   tęczowy kucyk <3
05 kwietnia 2012 21:35
cieciorka, przede wszystkim taśmą sobie zabezpiecz palec, a do czyszczenia skórek używam pędzelka takiego jak do eyelinera maczanego w zmywaczu 🙂 Jak pierwszy raz robiłam water marble i nie zabezpieczyłam taśmą to miałam palce ubabrane na całej długości :P Pamiętam, że łatwo zeszło w kąpieli przy pomocy pumeksu 🙂
Głównie chodzi mi o te paseczki. Ale o lakier też. Na allegro matowe lakiery są głównie w tradycyjych kolorach, a ja szukam czegoś letniego. Taki pomarańcz jest super. Chyba, że źle szukam.
ashtray, a jeśli chodzi o paski to najprawdopodobniej to stępelek

A gdzie dostanę takie stępelki?  👀
Wibo ma serię z matowymi lakierami, znajdziesz w Rossmanie, widziałam jakieś takie letnie kolorki.
a stempelki to nie jest przypadkiem takie coś:
[img]http://1.bp.blogspot.com/-LMuyiZpuiUA/TaVUI-1R5jI/AAAAAAAAATo/qDyJfhSGZW4/s1600/essence+stemple2.JPG[/img]
paseczki: http://www.bazarek.pl/searchx.php/fraza,tasiemka+do+zdobienia+paznokci
szukałam pod hasłem tasiemka do zrobienia paznokci ale widziałam też na jakimś stoisku kosmetycznym z różnymi duperelami do ozdabiania 😉 przykleja się na mokry lakier, dobrze potem jest jeszcze położyć warstwę bezbarwnego żeby nie odłaziło
In.   tęczowy kucyk <3
06 kwietnia 2012 18:21
ashtray, idź do Natury do szafy z Essence i kup sobie matowy top coat. Najlepszy z najtańszych.
Stempelków z Essence nie polecam, większość płytek ma bardzo płytki grawer (mam niesamowite szczęście mając dobre płytki :P). Na allegro poszukaj, Konad i Bundle Monster są najlepsze.
strasznie mi się podobają stempelki ale zazwyczaj ładny jest jeden czy dwa wzorki na płytce i musiałaby mieć ich chyba 10 😵
ashtray, kup matujący top coat - najprostsza sprawa.
cieciorka   kocioł bałkański
07 kwietnia 2012 22:07
ashtray, ja widziałam w douglasie i naturze, ze sklepów stacjonarnych i tu: http://www.ladymakeup.pl/sklep/
widzę, żeś z Warszawy, więc gdybyś robiła zamówienie, chętnie się dołączę- może będzie jakiś rabat za większe zakupy? 🙂
Dziękuję dobre kobiety  🙇
Będę próbować, chociaż ze mnie jest paznokciowa lebiega. Nie wiem czy coś z tego będzie.  😁
cieciorka poszukam w stacjonarnych. Jak nic nie znajdę to chętnie coś zamówię i dam Ci znać.  :kwiatek:
Możecie polecić jakiś skuteczny preparat do usuwania skórek przy paznokciach? moje wołają o pomstę do nieba - muszę coś z tym zrobić 🙁
In.   tęczowy kucyk <3
29 kwietnia 2012 01:49
Wg mnie najlepszy jest Sally Hansen Gel Cuticle remover, taki zielony w tubce. Na KWC ma świetne opinie i to mnie skłoniło do zakupu i się nie zawiodłam. Uważam, że nie ma NIC lepszego.
Oooo, dzień dobry, wcisnę się tutaj z pytaniem:
Moje paznokcie mają jakby niejednolity kolor. Na paru palcach ładnie, pięknie, normalnie, a na innych wyglądam, jakbym miała naturalnego frencha.  Najlepsze jest to, że wnerwiłam się tak, że zaczęłam przygryzać paznokcie ( wiem, wiem -  🤔wirek: ) i... kolor w miejscu zębów się normalny zrobił  😵 Potem miałam paski. A paznokcie mam dość długie. 4mm za opuszek palca i robię w nich wszystko.
In.   tęczowy kucyk <3
29 kwietnia 2012 15:52
Cobrinha, tak, właśnie to. Na prawdę, cudowny kosmetyk 🙂
aga020596, nie rozumiem, problemu z kolorem, o co dokładnie chodzi? Bo póki co zrozumiałam, że jak się ma białą końcówkę paznokcia to jest źle  🤔wirek: I jakie paski?
Końcówki jednych paznokci na moich "zacnych" łapach są normalne, a inne albo mocno białawe, albo i nawet "mieszane". Po przygryzieniu ( głupie, wiem) białej części końcówki jej część, która została przyciśnięta przez ząb staje się normalnego koloru. Nie wiem, czym jest to spowodowane.
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 kwietnia 2012 16:38
Z tego co wiem to powinno się mieć białe końcówki paznokci jeżeli są zdrowe i mocne. Ja bym się zaczęła martwić gdybym ich nie miała a nie na odwrót 😉
In.   tęczowy kucyk <3
30 kwietnia 2012 00:13
aga020596, tak jak Ada pisze, końcówki paznokci powinny być białe  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się