Młode Konie

ruda77, i jak tam młody? teraz nie mogę się na codzień zachwycać to proszę o jakąś fotorelacje
wojenka, przepiękny
sasquach, a wy stoicie niedaleko arabki, dobrze myśle?

a my aktualnie jesteśmy po zmianie stajni. mam bardzo ambitne plany na siwego, praca wre. niestety najprawdopodobniej kobyła nie wraca, byłam ostatnio pojeździć i jest zdecydownie za trudnym koniem dla mnie. inny plan jest w zanadżu, zobaczymy.
siwy z wiosennego odkurzania, niestety tylko statyczne, bo akurat zdjęcia siodła trzeba było zrobić

mała mi wiosenne 'pimp my horse'  😁 wyszło przegenialnie! ciacho z tego siwego !  🙂
Wieki nas tu nie było!
Przypominamy się i serdecznie pozdrawiamy wszystkie młodziaki  😉

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=dscn8452.jpg&res=medium[/img]
Mala mi piekne siwe! Tak stoimy 4km od arabki 😉 hehe czyzbys byla gdzies w okolicy? 🙂
PS sasqach 😉
Moja młoda w końcu idzie do roboty  🏇
Jak dobrze pójdzie - w przyszłym tygodniu pierwsze wsiadania  🙂
Wojenka
jeszcze raz serdeczne gratulacje. Młody jest naprawdę świetny, trzymam kciuki żeby na torze spisywał się równie świetnie jak wyglada 🙂
ententa
To bardzo miłe widzieć Rudego w formie  💃
olek
Wydaje mi się, czy bardzo szybko wysiwiała ?
armara, faktycznie wysiwiała jeszcze bardziej, choć już w zasadzie między 4-ro latką a chwilą obecną różnica jest naprawdę nieznaczna  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 marca 2012 20:56
Dzięki jeszcze raz,miło patrzeć jak koń się zmienia w treningu. A debiut zbliża się dużymi krokami....
Lov   all my life is changin' every day.
24 marca 2012 21:01
Kurde, a ja coś się od dwóch dni z Gadziną dogadać nie mogę. On ogólnie tryb pikująco-uwalający się, a ja z moim nieogarem mu pomagam w tym 👿 co prawda na dzisiejszych podskoczkach trochę się później ogarnęliśmy, jak podnieść i dopasować tempo. Ehh, młodziaki 😎

Swoją drogą... zaczynam się trochę stresować tym startem na HAMPach w Lesznie 😵
mała mi, jutro będzie weterynarz więc okaże się co mu jest 🙁  Siwy jak zwykle piękny, mam nadzieję, że będziesz wstawiać dużo zdjęć 😀
Ruda77
Trzymam kciuki :przytul:
Averis   Czarny charakter
25 marca 2012 10:24

Ruda77, trzymam kciuki, my do niedawna też byliśmy w długoterminowym związku z wetami. Mam nadzieję, że u Was będzie to przelotny romans.
Z okazji 5 urodzin Karsona, które są za 2 tygodnie oto przykład jak mój koń się (nie)zmienił 😉 Z pewnych rzeczy się nie wyrasta.

Averis Przynajmniej nadal jest słodki  😍
Atea z siodłem  😅

Averis
Karson jest niezmiennie czarujaco-rozbrajający. Jak zdrowie ?
Atea
Widzę, że praca postępuje, tylko czemu ona aż taka spocona  😲?
armara Niestety nasz lonżownik jest w takim niefortunnym miejscu, że słońce bardzo przygrzewa. Już zdarzało mi się w krótkim rękawku lonżować.
To ja się i swoim maluchem pochwalę- Milton, lat 3 😉


Averis   Czarny charakter
25 marca 2012 13:17
armara, dobrze, już zdrowy 🙂 Odpukać wszystko gra i buczy.
Atea, nieustannie 😁


Przez 5 lat nie udało mu się ogarnąć np. jak działa paśnik



I zza krat (biedak nie miał jak śledzić właścicielki, chociaż próbował łapać zębami z klamkę :hihi🙂

Wojenka, wow, ekstremalnie super  😜 Z takiego nieforemnego podrostka do młodego ogiera 🙂 Trzymam kicuki za same sukcesy dla Muja!

zabeczka17, wymowna ta Twoja kobietka 😁

Averis, to już 5-latek? 😲 Kiedy, o rany, kiedy?? Przecież to jeden z forumowych źrebaków 😉

Mojemu młodemu z uwagi na moją lekką kontuzję 🙄 wypadło teraz kilka kolejek wsiadania, ale się dzielnie lonżuje. Zaczyna mnie niepokoić kwestia siodła... Jak karego przywiozłam, to przymierzyłam moje (jest naprawdę szerokie), uznałam, że z podkładką jakoś to ujdzie na takiego dzieciaczka. Miał potem miesiąc wolnego, porządkowania zębów wilczaków, robienia formy na lonży. Pierwsze zakładanie siodła, i leży jak ulał bez futra, w ogóle nie byłoby opcji, żeby je wcisnąć 🤔 No to lada chwila będę musiała na gwałt nowe siodło wytrzasnąć 🤔wirek:

Młody niucha Skwarka:



A tu korzysta ze słońca i braku much (jeszcze... bo komary już zaczynają fruwać)





Otrzepywanie:



I jeszcze jedna morda:



Oj niełatwo jest kare konie fotografować  🍴
Averis   Czarny charakter
25 marca 2012 14:10
quantanamera, nie mam pojęcia ;( Czuję się taka stara, życie ucieka mi przez palce i tak dalej 😁 Ale jak to to tak, ze Twoje czarne takie gładkie i...letnie? Karson mimo trzymiesięcznego aresztu boksowego, który siłą rzeczy objął całą zimę, wygląda jak młody mamut. Dlaczego, pytam, dlaczegoooooo...

Averis, to jest jego zimowa sierść, nie golona 😲 Mimo, że przjechał do Polski w pełne zimowe mrozy, nie raczył się ani trochę dofutrzyć. W dotku jest śliski, gładziutki i aksmitny, bardziej letni włos niż Skwarek w środku ciepłego sezonu... A teraz linieje, więc nie wiem czym się to skończy (może będzie łysy) ://
quantanamera
Młodego faktycznie przybyło !  😍
Averis
Czas jest bezlitosny. Ja pamiętam porody obu naszych "knypków" - jedno ma 3 a drugie 5 (sic!) lat  😁

Dorzucam swojego, który wreszcie się odglucił i o ile nie zrobi sobie krzywdy, w piątek wreszcie wyjeżdża do roboty  💃


armara, Averis nie dziękuję 😉 Mam nadzieję, że to znowu jakaś głupota. Zdążyłam się już przyzwyczaić, że co 2 miesiące musi nas odwiedzać Pan Wet 😤
armara, Junior piękny jak zwykle 😍 Mam nadzieję, że będą pojawiać się na bieżąco jego zdjęcia z pracy 🙂
Averis, Karson świetny 😀 Już wszystko dobrze z jego zdrowiem?
quantanamera, kary boski 😍

Zapomniałam z tego wszystkiego napisać, że w piątek Absolut świętował 5 lat 💃

ruda77, ententa dziękuję  :kwiatek:
quantanamera, przepiękny  😍

załatwiłam fotografa więc pare siwków:

dalej wyciągamy

i galopada
galopada_   małoPolskie ;)
25 marca 2012 16:08
armara Junior jak zwykle uroczy  😉 czekam na zdjęcia ze szkoły  😎

mała mi a coz ta czarna taka zaciągnięta?  🙁
mała mi, jak zwykle piękny 😍 Musisz robić dużo zdjęć, bo brakuje mi oglądania go codziennie 😀
sasquachTo gdzie Ty  stoisz? mam Cie pod nosem, a nie kojarze stajni 4 km od arabki...
armara dziękujemy !  :kwiatek: młody w fiolecie- obłęd!  😜
ruda 100 lat!
quanta on ma w sobie moc!  😎 świetny jest!  😉
To ja też tak na szybko z moją 🙂
Jestem z niej mega dumna, wczoraj miała pierwszy raz jeźdźca na sobie i na prawdę mnie zaskoczyła swoim opanowaniem i spokojem 🙂😉)
A ty kilka z dzisiejszego wietrznego spacerku 🙂
Mała Mi ach jak Ci zazdroszcze infrastruktury Aury <3
Donia 🙂 Stoimy teraz w Błyskawicy 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
25 marca 2012 19:52
mała mi, wybacz że pytam, ale czemu tak mocno zrolowany na czarnej?

armara  😍  dawaj więcej!

Młodemu nóżka dzisiaj nie spuchła, trolololo  😅  i w ogóle jak go puściłam na hali, to mimo 3 godzin na padoku latał jak dziki, brykał i kwiczał. Odliczamy dni do wyjazdu do Leszna.. to będzie duży sprawdzian 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się