KOTY

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 marca 2013 13:21
konia44, Szyję, szyję. Tylko mam teraz zastój ze względu na nawał obowiązków. Ale mam nadzieję, ze od kwietnia wrócę już do szycia. PW już poszło.

Dawno rudzielca nie było 😉
Notarialna, ale piękność  💘
Slicznie uchwycone zdjecie 😍
Notarialna, przeurocza cicia  😍 Domagam się więcej zdjęc!!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 marca 2013 18:46
Ona wygląda tylko na przeuroczą. Na co dzień to wymuszacz żarcia, wiercacz dziur w brzuchu, ale i tak ją kocham 😍

Dwa zdjęcia są z wystawy majowej w Łodzi. 😉
Sama sędzia zaczęła się śmiać z jej brzucha z potężnym workiem, ale oszalała na jej punkcie 😁
Teraz mam nadzieję, ze trafimy do p. Donatelli Manstrangello, czadowa kobitka!
Notarialna Czemu jej w tym jakże cudownym wątku tak mało?! Przecież ona jest przeurocza! 😜 Kocham moje dwa  niepoprawne kudłacze ale tej rudej to Ci normalnie zazdroszczę!
Fajna rudawka
A Donatella faktycznie swietna, byla teraz u mnie na wystawie to sobie troche pogawedzilysmy 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 marca 2013 19:34
konia44, Bardzo fajne ma podejście do kotów, nic na siłę. 🙂 Sympatyczna też jest P. Burani - Ferrari.
Swoją drogą w majowym składzie sędziowskim bardzo ciekawie, bo będzie dużo nieznanych mi sędziów.

Zmotywowałaś mnie i właśnie odmóżdżam się przy maszynie do szycia. Mam dylemat jaki przód zrobić tego wystroju dla rudej 😁
dwie boczne firanki już uszyłam.

Będzie rudej więcej, ale jak zrobię jej nowe zdjęcia, bo mam ich duży niedobór 😵
oto Ulpu 🙂
Notarialna, Ruda przesliczna a pierwsze zdjecie po prostu bajkowe  😍
Wistra szczegoly!!!  😜
To moja kolejna corcia. Urodzona 12 lipca 2012, imporcik Finlandia (a co tam, lubie sobie latac). Miala byc do hodowli twm, w FIN, ale cos im sie.plwny pozmienialy i szukala nowego domu.
No i jest!
Oczywiscie, to dziewczynka hodowlana. Dokladnie taka, jak sobie wymarzylam po zobaczeniu innych koratow.
kocha wszystkich 🙂
Wistra, gratuluje!  😎 niech juz teraz wszystko ladnie sie toczy z Twoja hodowla tfu- tfu -aby nie zapeszyc! Kicia jest przesliczna  😍
Słuchajcie, czy kotu można podać jakiś 'ludzki' środek przeciwbólowy?
DeJotka byle nie Paracetamol. Myślę, że z Ibuprofenem można ostrożnie spróbować.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 marca 2013 12:00
A nospa? Nospa chyba jest jeszcze łagodniejsza od ibuprofenu.
Ale nie działa przeciwzapalnie, czyli nie na wszystkie rodzaje bólu😉
Nospa jest rozkurczowa, nic nie da na 'stukniętego kota'. Byliśmy u weta, stwierdził stłuczenie, nie podał nic. Tylko,że zwierzakowi chyba minął szok i ewidentnie go boli :/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 marca 2013 12:30
joakul, Zwykłe leki też nie są p.zapalne, mało który działa w ten sposób. Faktycznie działające na stany zapalne są na receptę, niestety.
Notarialna to nie jest wątek na dyskusje w tym temacie, ale nie masz racji( mówię Ci to ja - przyszły ludzki lekarz)  :kwiatek: Ibuprofen jak najbardziej działa przeciwzapalnie.
ja bym proponowała DIP RILIF żel do smarowania zawiera Ibuprofen - czyli środek przeciwzapalny przeciwbólowy i mentol- daje przyjemny chłodek. To jest na wszelkiego rodzaju bóle- mięsniowe, stłuczenia itp. W aptece której pracuje kosztuje 15zł tubka 50g. Typowo na stłuczenia to Altacet  np junior.. też dobre, zmniejsza obrzęk ale to bez ibuprofenu jest więc wg mnie słabsze..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 marca 2013 14:26
joakul, Ja się na tym nie znam, więc zdaje się na twoją opinię 😉 . Ale sam lekarz mi mówił, żeby na przykład do ketonalu podchodzić z rezerwą bo łatwo przedobrzyć, a efekt leczenia stanu zapalnego tym lekiem jest kiepski. Kazał go raczej traktować jako środek w ekstremalnych przypadkach bólowych.

Ale cóż, to już jest offtopic 😉
od ketanolu to się można łatwo uzależnić, to już jest na takie mega bóle duże, a nie że sobie ktoś to stosuje bo go głowa boli🙂
Ketoprofen to trochę insza inszość niż ibuprofen i chociaż oba leki znajdują się na liście tzw. niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NSAIDs), ten pierwszy jest mocniejszy . Co nie zmienia faktu że taki Ibuprofen w żelu, o którym pisze kalaarepa,  może pomóc potłuczonemu kotu 😉
No nic, dzięki w każdym razie za rady 😉
Potrzebowałam czegoś 'na już', podałam małą ilość Ibumu zawierającego ibuprofen, kocia ofiara jakby mniej cierpiąca za to obrażona za sposób aplikacji 😉
DeJotka też dobrze🙂 chociaż teraz tak myśle że może żel z ibuprofenem nie jest dobrym pomysłem jednak bo zapomniałam że kot może zlizać;/ a lepiej żeby nie zlizywał
Notarialna, mało tych zdjęć!!! Ona jest przepiękna! To kobieca wersja mojego Dexterka  😍
przybieglam ucieszyc sie, ze mam swojego wlasnego Dysona z funkcja Pet i moje dywany wygladaja jak w dniu zakupu!  😜 Nie wierzylam wlasnym oczom ile klakow z nich wyciagnal pomimo iz codziennie, na czworakach, wyczesywalam je gumoweczka ostera i poprzwialam zwyklym odkurzaczem  😲 Takie odkurzacze powinny byc z urzedu dolaczane do kota.. 😍
a ubrania tym też można odkurzyć?? jak to w ogóle wygląda??
Wyglada tak jak na obrazku, ma dolaczonych kilka koncowek, wedlug opisu sluza do czyszczenia tapicerki w samochodzie, inna do odkurzania kacikow/zakamarkow, jest szczoteczka do klawiatury - ale za bardzo kocham mojego samsunga wiec raczej nie wyprubuje na nim, moze pierw odkurze nia  laptoba exa  😁 i jeszcze jedna ktora chce sprobowac doprowadzic do ladu narzuty i kocie kocyki ale jeszcze nie wiem jak to sie 'je'. Do ubran koncowki nie ma, ale mozna pewnie pokombinowac z tymi z klawiaturki czy tez ta do tapicerowanych mebli bo od spodu wygladaja bardzo podobnie do tej do ubran z animalii. Nie wiem, jak moglam do tej pory funkcjonowac bez tego odkurzacza, juz go kocham  😜 a jak odkryje wszyskie jego mozliwosci to juz w ogole  😜
Faaajny🙂😉 latające kłaki na ubraniach to moja zmora🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się