Wasze konie z Kadyn, Kadyny

noen   A story of a fighter of our human race
06 kwietnia 2011 12:56
aneta, a ten gniady koń z drugiej fotki to nie przypadkiem Nadzieja ? 😀
Witam! Czy ktoś z osób bliżej związanych z Kadynami kojarzy może karą klacz wlkp. Dalmację (o: Saturn, m: Dasza po Senior), rocznik 91, w styczniu skończyła 20 lat, ale pomimo swojego wieku niezła z niej rakieta  😁
Kupiliśmy ją już ponad rok temu i chcieli byśmy się czegoś o niej dowiedzieć. Może ktoś zna jej potomstwo, osiągnięcia? Jak do tej pory trafiłam jedynie na klacz Domenę po ogierze KWPN Mason startującą w barwach klubu Hippica Polonia.

A tak wygląda nasza babcia:
aneta   foto by Tynka
08 kwietnia 2011 11:19
aneta, a ten gniady koń z drugiej fotki to nie przypadkiem Nadzieja ? 😀


Nie, nie🙂 to kawaler forumowej Avy- 4 letni wałaszek Gejzer.
noen   A story of a fighter of our human race
08 kwietnia 2011 12:29
aneta, mialysmy taka sama klacz w stajni ale pochodzenie nie pasowalo... ale dziekuje za info :kwiatek:
byłem dzisiaj w Kadynach, smutek i żal  🙁
maliniak-Czyli nie ma co tam się pchać? Będę jutro/pojutrze w okolicy i tak się zastanawiałam czy nie zajechać z sentymentu do samej nazwy.
Rozumiem, że już tam nic nie ma?
tunrida-jest tylko hotel a cała reszta niszczeje  🙁  są jeszcze w hotelu srebrny dzwon stajnia "cegielnia" ale chyba nie o tą stajnie chodzi
Chyba rok później została kupiona przez mojego wujka 😀
Ale historia świetna ! Mądra kobyła 😉
Czy ktoś z Was ma informację, czy ogier Golem żyje? Nie mogę znaleźć informacji. Chciałabym go zobaczyć, jest ojcem mojego konia (matki już nie zobaczę, bo padła przy porodzie). Bardzo proszę o informacje  :kwiatek:
Nie, nie żyje, padł 4 lata temu.
🙁 to przykro, titina dziękuję za informację
Tak ,to przykre, tym bardziej ,że dawał fajne konie
Kasix1997   My little Princess
18 stycznia 2012 20:21
Czy ma ktoś informacja na temat ogiera hod. Kadyńskiej Gacha?
Gach
po: Handicap i Gabrysia
ur: 1996.10.10
wysoki gniady...humorzasty ogierek z tego co pamiętam miał krwawienia z nosa.
Ze 3/4 lata temu stał w Starogardzkim Stadzie Ogierów.
Proszę o info
link do bazy: http://www.bazakoni.pl/horse_7449.html
moja mama jezdzila w Kadynach, ma stamtad mnostwo zdjec i opowiesci... Jakos lata 1975 🙂
.
Moja kobyłka:

Pochodnia ur. 28.02.1997 😉
M:Pamela po Livius
O:Handicap


Kobyła świetnie się sprawdza jako matka, dała kilka źrebaków, te które znam: (Platyna, Promień, Picasso D)
Zazwyczaj daje kare źrebięta- Picasso D jest wyjątkiem 😀

Pod siodłem bardzo pojętna, jednak nie toleruje niczego na siłę 😉. Trzeba ją sposobem 🤣 jeśli postanowi że nie, to znaczy że nie i koniec🙂
W obejściu spokojna, uwielbia uciekać z boksu🙂.


Również na temat Kadyn szukałam i szukałam...i nie znalazłam 🙄
Mam nadzieję, że wątek się rozwinie😉

Zanim cały wątek przeczytałem to się wypociłem nt. Pokranta, niepotrzebnie🙂
A może ktoś z was ma zdjęcia Centurii ? W Kadynach była od urodzenia mniej wiecej przez rok 😀
Libeerte, a Centuria który rocznik? Mam trochę starych zdjęć z kadyn, jeszcze jak się wywoływało 😁 jako dzieciak często bywałam, a to, co tam jest teraz- szkoda gadać... Udało mi się w wakacje wejść na teren stadniny, doznałam szoku, dosłownie 🙄
Kurcze tak piszecie o tych Kadynach, że nie ma po co jechać, hmm bo chciałam się wybrać z ciekawości zobaczyć jak tam to wygląda, wiem ze pustki, bo ostatni raz byłam w 2009 jak kupiłam klacz i przyjechałam po jej odbiór. Szkoda że nie widziałam jej matki na żywo, chodziłam, i szukałam wtedy było jeszcze tyle koni. To chyba nie ma sensu tam jechać bo humor sobie popsuje.
JuTynka87, nie wiem jak teraz, ale w sierpniu był stróż (taa, jakiś pijany dziadek...) i nie wpuszczał. Nam się jakoś udało, ale chwilę po nas pogonił. więc może być tak, że pojedziesz i nawet za bramę nie wejdziesz...
Stare zdjęcia z kursu instruktorskiego - Prowanda:


sorki za jakość
maiiaF no właśnie a daleko nie mam bo z Elbląga to prawie rzut beretem,  przed kupnem Nadii przyjeżdżałam ja odwiedzać itp i pojechałam sobie nad zalew dupę pomoczyć, patrze a tu Typiary sobie galopują po wodzie no widok superowy, i żal że nie miałam aparatu. Pamiętam zakup mojego konia, kiedy dyrektor wepchał mnie na bieganie między ponad 20 koni i wybieraj to było coś pięknego,taki atak źrebaków 🙂 albo widok koni zganianych na owies, taka szkoda 🙁 a teraz nędza i rozpacz to nie będę się tam wybierać, szkoda mojego czasu.
ja też z elblaga, to i bywałam. ale teraz-trauma po prostu, jak to wszystko pozostawało. taka śmierć-zarośnięty parkur, na którym jeszcze kilka lat temu MWiM, słoma w boksach... masakra.
maiiaF, Centi jest z 2008 😀 I jak byś miała to Plejady, też 2008 rocznik, razem do nas przyjechały 🙂
Plejada
Centuria
Libeerte, to wątpię, bo częściej jeździłam tam wcześniej. ale mam dziwne przeczucie, że Plejadę kojarzę, Centuria to dość powszechne imię w naszych okolicach, ale jeśli znam Plejadę to tą Centurię też powinnam 😉 poszukam zdjęć 😉
Kasix1997   My little Princess
04 lutego 2012 16:12
Czy ma ktoś informacja na temat ogiera hod. Kadyńskiej Gacha?
Gach
po: Handicap i Gabrysia
ur: 1996.10.10
wysoki gniady...humorzasty ogierek z tego co pamiętam miał krwawienia z nosa.
Ze 3/4 lata temu stał w Starogardzkim Stadzie Ogierów.
Proszę o info
link do bazy: http://www.bazakoni.pl/horse_7449.html


PONAWIAM!
ash   Sukces jest koloru blond....
04 lutego 2012 17:05
Czy ktoś posiada zdjęcia lub jakieś informacje o tych klaczach?  😉  :kwiatek:

Jadaczka -> http://www.bazakoni.pl/horse_17460.html (stała przez 5 lat w Kadynach)
Wandea -> http://www.bazakoni.pl/horse_31614.html (stała przez 4 lata w Kadynach)




My mamy córkę Jadaczki.
http://www.bazakoni.pl/horse_58613.html
ja kojarzę dwie córki Jadaczki- Jungę i Jagusię. Samą Jadaczkę pamiętam z Rzecznej chyba.
maiiaF, no one raczej razem sie trzymaly : ) bylabym wdzieczna jak cos znajdziesz :kwiatek:
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się