Wasze konie z Kadyn, Kadyny

Ponia   Szefowa forever.
04 sierpnia 2010 21:39
srebrna, Stadnina została zamknięta i jest wystawiona na sprzedaż.
Nie będę pisać posta pod postem więc edytuję moje poprzednie smęty, nie są już ważne bo Gejzer jest już z nami!  😅 😍
Proszę o usunięcie dubla.
A kojarzycie klacz Prowanda? Jeździłam na niej w Kadynach ze... 13 lat temu? Imię też niczego sobie  😁 Matko, jak tam było pięknie te 13 lat temu, no cudo...  😍


? 13 lat temu ,to już tam był początek końca, 20 lat temu i wcześniej ,to była perełka. Pisałam pracę magisterską w tej stadninie, i wiem co mówię.
Czy już wiadomo, kiedy bedzię przetarg samej stadniny, i jaka jest cena wywoławcza?
Dyrektor coś wspominał, że stadniną zainteresowany jest jakiś bogaty biznesmen ze śląska. Zobaczymy teraz czy podpisze umowę czy się wycofa. Szkoda by było miejsca bo jest naprawdę fantastyczne!
[quote author=Cynamonowa_ link=topic=12672.msg398374#msg398374 date=1260284872]
OOO to chyba Panda i ta druga zostaly zdaje sie kupione na tym samym przetargu co mój młody... Małżeństwo z Katowic je kupilo o ile dobrze kojarzę? 🙂

Dokładnie! to te same.

Dziewczyny, chodzi o Pandę z białymi obwódkami dookoła oczu, ciemnodniagą??
Jeśli tak, to miałam okazję kiedyś na niej jeździć, baaardzo miło to wspominam 😀

Ile ona właściwie ma lat? Cynamonowa masz jakieś foty? 👀


Nie mam pojęcia ile dokładnie ma lat. Jutro będe w stajni, to zapytam.
Jasne, że mam zdjęcia:
Tu sama Panda


A tu z córką


[/quote]

Witam ,znam dobrze pandę i jej córę z 2009 nazywa się Padwa i jest u osób z miejscowości pilona koło Elbląga
http://www.bazakoni.pl/horse_81192.html


nie cytuj zdjęć 🤦
Dyrektor coś wspominał, że stadniną zainteresowany jest jakiś bogaty biznesmen ze śląska. Zobaczymy teraz czy podpisze umowę czy się wycofa. Szkoda by było miejsca bo jest naprawdę fantastyczne!


JuTynka87 - Byłam w stadninie 5 razy ale to miejsce wg,  jest magiczne. dokładnie 19.08.2009 zakupiłam klacz Nadię po O.Dunaj M. Nevada, fakt klacz na pierwszy rzut oka nie wyglądała ładnie, ale u mnie odżyła i mam z niej pociechę, a ucieszę się jeszcze bardziej jak zostanie ułożona. Ale na razie cieszy się beztroskim życiem.

http://www.bazakoni.pl/horse_95750.html więcej fotek na www.konie.wortale.net  w galerii na dole strony lub w galerii.

Jestem ciekawa kto kupił Nevadę i jak wygląda Dunaj, niedawno moja przyjaciółka zakupiła chyba ostatniego ogiera z Kadyn Donhuan

http://www.bazakoni.pl/horse_92718.html

Szkoda tego miejsca 🙁
Ojejku! 💘
W dzieciństwie jeździłam do Kadyn, pamiętam część tych koni.Gencjanę... Pandę... Prowandę...  mam ich bardzo stare zdjęcia w albumie jak będę w domu to mogę wstawić  😉  A kojarzy ktoś może Nigerię ? Piękna klacz.. Kara z białymi skarpetkami i strzałką. Mój tato miał kiedyś kupić ją i 3 inne konie (jakieś młode ogierki). (Jednak dobrze że do tego nie doszło... Bo później z rykiem trzeba by było je sprzedawać) Stajnia potrzebowała kasy i ceny były wręcz śmieszne.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
21 sierpnia 2010 11:35
Dunaj stal badz stoi  w Nowym nad Wisla kolo  Grudziadza. moge podpytac kolege czy ma jakies fotki.
aneta   foto by Tynka
21 sierpnia 2010 12:19
Donhuan pozdrawia🙂 powoli sie klimatyzuje i jak na prawdziwego ogra przystalo probuje rządzic🙂 Jego kompan wyjechal nieco wczesniej wiec Donek caly dzien byl pozbawiony towarzystwa, ale chyba wyszlo mu to na dobre bo podroz minela bezproblemowo🙂
Dunaj stal badz stoi  w Nowym nad Wisla kolo  Grudziadza. moge podpytac kolege czy ma jakies fotki.


Mam prośbę, czy można się dowiedzieć, za ile krycie, Dunajem,? Jeszcze jedno, on jest hodowli, SK Liski, nie Kadyny, chyba, że nie mówimy ,o tym samym(po Life on Liberty)?
Witaj nam Aneto w gronie forumowych posiadaczy kadyńskich koni 🙂. Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia 🙂 pochwal się nowym nabytkiem 🙂
Gejzer w nowym domu 🙂



Pierwsze zdjecie Donka vel Rudego :P w nowym domu. Może nie najlepszej jakości ale za to z dużą ilością sentymentu na dzień dzisiejszy🙂
Wow, widać, że Gejzer wyładniał i no w ogóle taki koń się zrobił 🙂, Rudego troszke słabo widać, ale też się cieszę, że już ma nowy domek 🙂, jak jak wreszcie zwerbuję kogoś do zrobienia zdjęć to wstawię foty Gajowego, bo zrobił się z niego taki bysior mmmm 🙂
Po każdym czyszczeniu Donhuan pamieta o obowiązkowym.................się wybrudzeniu 😵
Mój prawie zawsze jak wyjdzie na wybieg to wygląda jak pulpet w panierce 🙂
prosze o zdjecia🙂
Postaram się jutro jak trafię akurat na moment panierowania 🙂
[quote author=domiwa link=topic=12672.msg682362#msg682362 date=1282386952]
Dunaj stal badz stoi  w Nowym nad Wisla kolo  Grudziadza. moge podpytac kolege czy ma jakies fotki.


Mam prośbę, czy można się dowiedzieć, za ile krycie, Dunajem,? Jeszcze jedno, on jest hodowli, SK Liski, nie Kadyny, chyba, że nie mówimy ,o tym samym(po Life on Liberty)?
[/quote]


Tak mamy tego samego na myśli..ja tylko chciałabym zobaczyć jak wygląda...bo to jednak ojciec mojej klaczuchy🙂 hodowla SK Liski jak się nie mylę
Widziałam Dunaja, jak jeszcze stał w SO Starogard Gd., typowy Arak ,wyżej pupa niż reszta, bardzo dobrze skakał, szlachetny ,suchy. Jak ktoś chce konia do skoków, a jednocześnie obsuszyć tkankę, ..to warto kryć. Ja byłam zainteresowana, ale koń wtedy, podobno, ,,chodził w sporcie"
Tak się zastanawiam może ktoś tutaj ma dostęp lub zdjęcia młodego Gejzera?
http://www.bazakoni.pl/horse_92713.html
jest tylko zdjęcie głowy, ale jak chcesz to zrobię screena i wrzucę tutaj 🙂. My w końcu wróciliśmy do pracy i może w weekend coś nagramy w końcu 🙂
ja tez mam kadyniaka ;] Pokos (Pola- Kirpan) 94 rocznik. aktualnie biega sobie po 20 ha pastwisku i ma emeryturke. 😀
Widziałam Dunaja, jak jeszcze stał w SO Starogard Gd., typowy Arak ,wyżej pupa niż reszta, bardzo dobrze skakał, szlachetny ,suchy. Jak ktoś chce konia do skoków, a jednocześnie obsuszyć tkankę, ..to warto kryć. Ja byłam zainteresowana, ale koń wtedy, podobno, ,,chodził w sporcie"



no to na Twój gust ładny czy nie?  jaka maść, i wysokość? pozdrawiam może ktoś posiada fotkę ogiera Dunaj po Life And Liberty, byłabym wdzięczna.

bo jego Córka wygląda tak:
jest tylko zdjęcie głowy


Zawsze to coś 🙂 Mogę chcieć!  😀
ok, wieczorkiem się tym zjamę 🙂
Dla mnie ładny, mimo kilku mankamentów, ale nie zawsze to co mi się podoba, to podoba się innym.
Gniady, średniej miary, wtedy jako 4 latek mierzył ok 166cm. Jak dla mnie bardzo ciekawy koń, dobra rodzina ,dobry rodowód, szkoda tylko ,że nie startuje.
Gejzer z bazy koni





pozdr 🙂
To ja wrzucam film mojego kadyniaka 🙂

Co prawda po dość sporej przerwie + rozproszenie w postaci groźnego traktora stojącego za drzwiami hali i innego brykającego konia na lonży, ale myślę, że specjalnego wstydu nie ma 🙂

Podkuwamy teraz i zamierzamy dość solidnie przepracować zimę 🙂



jak widać zaczęliśmy "katować boczne"😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się