Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

A sa jakies listy? Wiadomo kto w ogole startuje ?
nie dzoszukalam sie, ale zgloszenia dzis do 16 byly wiec moze sie tworza dopiero...
a widomo soś na temat dwudniowych w sopocie w przyszły week ??
Ponia   Szefowa forever.
04 września 2010 22:35
kasiek, z tego co mi wiadomo są odwołane.
dzeikuje :kwiatek:
Sopot odwolany na 100%.

Podobno w niedziele 12.09 Owczarnia ma zrobic regionalki.
A co z mistrzostwami pomorza?
mistrzostwa miały być ostatni tydzień września
mistrzostwa miały być ostatni tydzień września

To lapsus językowy , czy też "miały być" oznacza, że planowanie jest ich niebycie?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 września 2010 19:23
te są odwołane,bo na Hipo będzie impreza pewnej dużej firmy 😎 i chyba bali się,że nie ogarną dwóch wydarzeń na raz.

Mistrzostwa nadal w kalendarzu figurują 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 września 2010 19:26
Bo też wiadome, ze konie na hipodromie tylko przeszkadzają.
Taaaa... to tak jakby ktos jeszcze nie zauwazyl, ze dla obecnego zarzadu konie sa na hipodromie zbednym mocno klopotliwym dodatkiem.
Nestor w Sopocie jest wszystko mozliwe...
Nestor w Sopocie jest wszystko mozliwe...

Dopytuję się o te kwestie językowe, bo ciekaw jestem, co znaczy np. "wolny termin"?

Ze strony Hipodromu: http://www.hipodrom.sopot.pl/index.php?id=12

IMPREZY INTEGRACYJNE
U W A G A !!!!!!
HIPODROM Sopot dysponuje jeszcze ostatnimi wolnymi terminami do wynajęcia na imprezy firmowe czy pikniki rodzinne.
Kontakt tel. 058 551 78 96


Może SKJ jest zapóźniony lingwistycznie i powinien nazwać zawody "imprezą integracyjną" 🙂
Rozumiem, że termin najbliższych odwołanych zawodów był "wolny" 🙂

Jeszcze to:
Na terenie HIPODROMU, zimą w krytych halach, latem na otwartej przestrzeni, odbywają się regionalne, ogólnopolskie i międzynarodowe zawody konne w skokach, ujeżdżeniu i WKKW.

Co to znaczy "odbywać się "?
To sie SKJ nie postaral. Trzeba bylo zorganizowac impreze integracyjna, tudziez piknik rodzinny pomorskich skoczkow. A w programie miedzy innymi rozegranie mistrzostw pomorza. To moze hipodrom by to przelknal.
Niestety my tu (patrz hipodrom) za dużo nie możemy.....
Mistrzostwa się odbędą tylko dlatego, że się staramy.
To juz zakrawa na lekko paranoje kiedy na terenie osrodka jezdzieckiego rozgrywanie zawodow konkuruje z jakimis badziewnymi pikniczkami .... i przegrywa.
To co ? Swoj super placyk zrobili do uzytku raz do roku ??
To teraz idac dalej niech jeszcze w sezonie halowym robia co weekend jakies meczyki paintballowe i inne takie. Po co komu hala, czy zawody.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 września 2010 20:43
Klami, wygrywa ponieważ hipodrom musi  mieć kasę na... na pewno nie na organizację zawodów, skoro zamiast zawodów są imprezy integracyjne. Ale właściwie to ani mnie dziwi, ani irytuje. Może rzeczywiście fajniejsze byłoby pole golfowe?
Strzyga, bo to nie ma jak irytowac. To jest juz li i jedynie absurdalnie zabawne.
Wiadomo, ze za te pseudoimprezy dostaja kase, wiec co im tam po zawodach, ale mogli by chociaz jakies pozory stwarzac..... cokolwiek ... ze to jednak wciaz jest osrodek jezdziecki a nie jakis ogolnorekreacyjny plac do wynajecia. 
"Decyzją Pomorskiego Związku Jeździeckiego oraz SKJ i Hipodromu Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody zostają przeniesione na 09-10 10 2010. Zaś w terminie 25-26 09 2010 zostaną rozegrane Zawody Regionalne. Propozycje ukażą się niebawem. Za zamieszanie przepraszamy."
edzia69   Kolorowe jest piękne!
08 września 2010 15:25
witam, sąsiednie województwo się kłania
sprzedaliśmy do Sopotu srokatego kuca D Serwal kf.
Czy ma ktoś może zdjęcia tego konia pod siodłem?

będę wdzięczna za wysłanie na edzia69@onet.eu
Moon   #kulistyzajebisty
08 września 2010 15:53
Edzia, zapewne chodzi o tego Serwala...?
[[a]]http://zlotapodkowa.pl/Nasze%20konie/Konie/Serwal.html[[a]]

edit:
A propos tego, że obecny zarząd hipodromu obecność koni chyba dość irytuje... Czekam, aż wywieszą zakaz wjeżdżania W OGÓLE konno na tor, bo konie przecież paskudzą i śmierdzą.  😎
A zimą zamiast regionalek proponuję ogranizować paintballe co weekend. ;]
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 września 2010 18:00
SKJcie,czyli Mistrzostwa na piachu? 😎

p.s. 10.10 mam urodziny  🏇
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 września 2010 18:31
Ktos a to mialy byc na czyms innym? bo ja tam nie w temacie? to te regionalki beda na trawie? Zgubilam sie poprostu 🤔wirek:
edzia69   Kolorowe jest piękne!
08 września 2010 20:53
Edzia, zapewne chodzi o tego Serwala...?
[[a]]http://zlotapodkowa.pl/Nasze%20konie/Konie/Serwal.html[[a]]


o tego , o tego, ale chciałabym zobaczyć jak się pod siodłem prezentuje, albo chociaż słowo jak sobie radzi.mam w domu  2 w tym samym wieku i po tym samym ojcu i tak tytułem porównania się pytam.
Moon   #kulistyzajebisty
08 września 2010 20:55
Edzia, niestety nic więcej nie mogę powiedzieć, bo nie widziałam konia pod siodłem, rzadko bywam na sopockim hipodromie...
Może Sigma będzie w stanie coś powiedzieć.
Widzialam go pare razy jak pod dzieciakami pomykal. Sprawia wrazenie grzecznego i chetnego pod siodlem, ale trudno mi cos wiecej powiedziec.



A na hipo hala zamknieta i walcza z podlozem. Ciekawa jestem co z tego bedzie.
A na hipo hala zamknieta i walcza z podlozem. Ciekawa jestem co z tego bedzie.

Jeżeli podłoże na hali będzie adekwatne do tego na parkurze, to będziesz mogła sobie pooglądać zawody rangi GP, międzynarodowe i inne.
Pooglądać tak - ale pojeździć osobiście to raczej nie.
witam, sąsiednie województwo się kłania
sprzedaliśmy do Sopotu srokatego kuca D Serwal kf.
Czy ma ktoś może zdjęcia tego konia pod siodłem?


Czy to ten Serwal co mi codziennie uszkadzał konia, tudziez derkę?  😁
edzia69   Kolorowe jest piękne!
08 września 2010 22:53
[quote author=edzia69 link=topic=129.msg700873#msg700873 date=1283955925]
witam, sąsiednie województwo się kłania
sprzedaliśmy do Sopotu srokatego kuca D Serwal kf.
Czy ma ktoś może zdjęcia tego konia pod siodłem?


Czy to ten Serwal co mi codziennie uszkadzał konia, tudziez derkę?  😁

no widzę,że wśród kolegów razi sobie świetnie!! TAK to ten!
dzięki za foto
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się