Emigracja - czyli re-voltowicze i voltopiry rozsiani po świecie.

slojma   I was born with a silver spoon!
07 kwietnia 2014 17:03
To dziewczyny musimy się umówić na jakiś konkretny termin i się spotkać🙂 Byłoby cudownie🙂 Może jakieś propozycje. Ja wiem, że w maju chyba 4 robią dzień polski, koleżanka wysłała mi stronkę http://www.daysofpolandlondon.com/ ale jeszcze nie miałam czasu zerknąć co i jak. Czekam na propozycje spotkania.
ooo 4 maja to niedziela, to może spróbuję skołowac jakieś wolne. Fajnie by było zrobic sobie taki revoltowy zjazd 😀
To ja sie bardzo chetnie dopisze do voltovego zlotu w Londynie, tylko w niedziele to u mnie odpada, bo zawsze pracuje :/ (chociaz juz wlasnie dzis zanczelam molestowac mojego szefa o wolne 4 maja bo chce isc na spektakl polskiego teatru wlasnie w dzien polski ;D moze sie uda
kosteczka, fajnie 🙂 czyli jednak jest szansa, że się zdecydujesz na przeprowadzkę? 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
07 kwietnia 2014 17:54
Ale dlaczego w Londynie? Nie lepiej w samym srodku UK? 😉 sprawiedliwie z dojazdami bedzie 😉
A co to za miasto w środku UK? 😀 Myślę, że Londyn to dobry pomysł, bo do wielu miejsc w kraju jest bardzo cieżki dojazd, czy to autobusem, czy pociągiem...
In.   tęczowy kucyk <3
07 kwietnia 2014 18:40
ikarina, Coventry oczywiscie 😉
Ja bym chetnie sie spotkala, ale ja bym musiala przyjechac z dzieckiem na plecach i nie wiem, czy wszystkim by odpowiadalo towarzystwo roczniaka :P
In., mi tam roczniak nie przeszkadza - ja tam lubię kołysac i podrzucac dzieciakami 😉
majek   zwykle sobie żartuję
07 kwietnia 2014 18:57
To ja tez się pisze na Londyn. I zapraszam, jakby ktoś chciał przenocować.
ja to też z dzieciakiem  😉 amputować się nijak nie da.  🤣

kurde, chciałam jechać na dwa tyg do gdańska pod koniec maja, ale wyskoczyły mi dwie stówy za bilet i się zastanawiam. Cholera. Trochę dużo
slojma   I was born with a silver spoon!
07 kwietnia 2014 21:45
Mi dzieci nie przeszkadzają. To macie pomysł kiedy?
majek   zwykle sobie żartuję
08 kwietnia 2014 18:36
ja wyjeżdżam na święta, wrócę w lany poniedziałek. Może być wtedy?
będziemy robiły miss mokrego podkoszulka 🤣
slojma   I was born with a silver spoon!
08 kwietnia 2014 20:17
Tylko, że poniedziałek jak i przedświateczny piątek są dniami wolnymi i komunikacja w londynie nie działa, jedynie taxi, rower lub buty.
poważnie 🤔 ? Jak może w tak ogromnym mieście nie działać?
slojma   I was born with a silver spoon!
08 kwietnia 2014 20:41
Tak właśnie jest w londynie🙂
Rul, w całej Anglii między 22 a bodajże 6 rano żadne pociągi nie działają - tak więc, jak masz późny przylot samolotem i masz gdzieś jechac z dala od lotniska to jednak musisz nocowac w hotelu, czy też na ławeczce 😉

Ja proponuję ustalic termin gdzieś w maju. Ci, co mają daleko do Londka muszą specjalnie wziąc wolne, dac znac w pracy, zorganizowac bilety, itp. Fajnie by było, gdyby było trochę więcej czasu na takie sprawy 😉
majek   zwykle sobie żartuję
10 kwietnia 2014 11:24
Sorry, raczej pisząc 'wtedy' miałam na myśli ' gdzieś po lanym poniedziałku'.

Ja się mogę dostosować do pracujących.
slojma   I was born with a silver spoon!
10 kwietnia 2014 12:52
Dziewczyny to tak mnie nie będzie w Londynie w weekend maja 10-11 i 17-18 więc fajnie by było albo przed albo po. Nie chciałabym stracić okazji do spotkania.
mnie najbardziej by ucieszyl jakis poniedzialek, jezeli by to nie sprawilo nikomu problemu  😡
slojma   I was born with a silver spoon!
10 kwietnia 2014 13:47
Ja odpadam poniedziałkwo chyba, że po 19
19 zaden problem 😉 O ile ktos ma kawalek kanapy, albo podlogi na zbyciu 🤣
Oczywiscie, tak niesmialo zapytalam, bo wiem, ze dla wielu ludzi to moze byc duzy klopot
majek   zwykle sobie żartuję
10 kwietnia 2014 15:02
Ja sie oferowałam.
Mam co prawda mały domek, ale mam wygodną kanapę na parterze i dodatkowe materace. In, a Ty chcesz też się u mnie zatrzymac (też mam dwójke dzieci)
In.   tęczowy kucyk <3
10 kwietnia 2014 15:22
majek, chetnie! :kwiatek:
Tylko ja w poniedzialki nie moge 🙁
no to klops 🙁 niedziela?
ja się dostosuję. Mogę praktycznie codziennie, jedyne ograniczenie to w soboty rano pracuję, ale popołudnia mam wolne.
U mnie odpada 10 maja, a tak to się dostosuję do każdego terminu 🙂. Również bardzo chętnie kogoś ugoszczę. Mam też dziecko, ale takie całkiem wyrośnięte, bo już prawie 17 letnie 😉.
slojma   I was born with a silver spoon!
11 kwietnia 2014 10:01
Dziewczyny to co jaki termin wybrany, ustalmy coś🙂
O to ja tez zainteresowana, tylko pisała bym sie po 1 Sierpnia (przeprowadzka) bo ja mieszkam na strasznym zadupiu i dojazd do Londynu to łohoho, Panie nie ta liga🙂😉)
majek   zwykle sobie żartuję
22 kwietnia 2014 21:36
Melduję się, że wróciłam po świętach i mogę sie umawiać.

Wow, 19 sierpnia to nieźle oddalony termin, może ... spotkamy sie nie raz, a tym razem uda nam się wymyślic coś w bliższym terminie...

Dziewczyny, czy mi się zdaje, czy my w wiekszości (pomijając te, co mają przyjechać z daleka) jesteśmy z okolic wschodniego Lonynu (Kent, Essex, Slojma, ty chyba też miałaś do mnie nie za daleko). To może gdzieś tu? Czy raczej myślałyście o wieczorze pod BigBenem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się