Emigracja - czyli re-voltowicze i voltopiry rozsiani po świecie.

ja jestem wolna i zmotoryzowana. Mogę dojechać, aczkolwiek nie ma możliwości abym była bez niemowlaka. Teraz mam weekend wolny
slojma   I was born with a silver spoon!
24 kwietnia 2014 20:31
Ja mam ten weeken zajety następny mam wolny🙂
majek   zwykle sobie żartuję
25 kwietnia 2014 12:11
Ja następny też mam wolny (to ten 4 maj)
slojma   I was born with a silver spoon!
25 kwietnia 2014 13:40
To co dziewczyny jakoś zorganizujmy się co🙂 Fajnie by było. Potem to ja już lecę do pl i dwa weekendy będę zajęta.
ekuss   Töltem przez życie
26 kwietnia 2014 14:20
W Norwegii wynajecie domu/mieszkania, w ktorym mozna trzymac zwierzeta graniczy z cudem  zemdlal

W Islandii to samo... juz nie wspominajac faktu,ze znalezc cokolwiek fajnego do wynajecia graniczy z cudem....
majek   zwykle sobie żartuję
29 kwietnia 2014 11:58
I jak tam z naszym spotkaniem, jak zwykle nic?

Do naszej grupy dołaczy pewnie jeszcze Perdolinska (ostatnio mao jej na forum, ale jestem w kontakcie). U niej odpadają niedziele
ja bardzo chętnie. W sobotę jestem wolna od 13, niedziela niestety odpada. Mogę dojechać  🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
29 kwietnia 2014 16:35
Ja też chętnie tylko tak jak mówię w nastęny weekend i kolejny tj. 10,11 i 17,18 jestem w pl więc wtedy odpadam, tak jestem dostępna🙂
majek   zwykle sobie żartuję
29 kwietnia 2014 19:31
J aodpadam z soboty, mój mąż idzie do pracy, z dwójką dzieci nie chcę. Przpraszam. Załamał mnie tą informacją właśnie
slojma   I was born with a silver spoon!
29 kwietnia 2014 19:41
To może jak wrócę już🙂, a jeśli wcześniej się spotkacie to ja się piszę na nastęny raz 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
05 maja 2014 16:18
Czy jest tu ktoś mieszkający w okolicach Koblenz (Nadrenia-Palatynat)?
emptyline   Big Milk Straciatella
07 maja 2014 23:47
Kochani, mam pytanie, mamy kogoś kto orientuje się w stajniach w okolicach Cardiff? Koleżanka chce, żeby jej 7-letnia córa zaczęła juz jazdę i przydałoby się sensowne miejsce.
Bischa   TAFC Polska :)
12 maja 2014 13:39
Czy mamy tutaj kogoś z Węgier, kto ogarnia temat tamtejszych pociągów/autobusów? Interesują mnie połączenia z Bratysławy/Wiednia do Budapesztu. Czy bardziej się opłaca lot z Warszawy? Pociągi kosztują 120 zł w jakiejś promocji w jedną, z tymże od grudnia zmiany jakieś w połączeniach międzynarodowych będą. Do Bratysławy/Wiednia mam darmowe przejazdy polskim busem. Tańsze bilety-im wcześniej tym taniej? Wyjazd jest planowany na pierwszą połowę stycznia.
rybka   Różowe okulary..
12 maja 2014 14:07

Czy mamy tutaj kogoś z Węgier, kto ogarnia temat tamtejszych pociągów/autobusów? Interesują mnie połączenia z Bratysławy/Wiednia do Budapesztu. Czy bardziej się opłaca lot z Warszawy? Pociągi kosztują 120 zł w jakiejś promocji w jedną, z tymże od grudnia zmiany jakieś w połączeniach międzynarodowych będą. Do Bratysławy/Wiednia mam darmowe przejazdy polskim busem. Tańsze bilety-im wcześniej tym taniej? Wyjazd jest planowany na pierwszą połowę stycznia.

Z Wiednia do Budapesztu średnio, co godzinę masz pociągi obecnie, bilet o ile pamięć mnie nie myli kosztuje dla dorosłego bez zniżek 29 euro (ale trzeba sprawdzać jaki pociąg jedzie, bo ceny są różne w zależności od pociągu). Często są promocje, że jak kupisz 3 dni przed odjazdem to można kupić za 13 euro, ale liczba jest ograniczona.
Najtańsza linia jest Mav Start. www.mav-start.hu  (jest też po ang.:  http://www.mav-start.hu/english/index.php)
Często możesz tez tutaj znaleźć ciekawe oferty ( ale to już z Polski):
http://www.eurolines.pl/pl/
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 maja 2014 09:36
I ja ruszam w świat, witaj Anglio!
Jest ktoś w pobliżu Bristolu, Exeter?  😉
yga, ja mam około 80 km do Bristolu, jakbyś była kiedyś na wycieczce w Glouscester albo Cheltenham, to zapraszam 😉
Do Bratysławy/Wiednia mam darmowe przejazdy polskim busem. Tańsze bilety-im wcześniej tym taniej?

skad masz? 😲 Ja tez chce....!
Bischa   TAFC Polska :)
21 maja 2014 16:53
Rybka, przepraszam, dopiero zauważyłam odpowiedź 😡 Dzięki za linki. Czy możliwe jest, żeby bilet na trasie Bratysława-Budapeszt-Bratysława, dla dwóch osób kosztował 35 euro z ogonem? 😲
Wendetta, masz pw 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 maja 2014 10:21
yga, ja mam około 80 km do Bristolu, jakbyś była kiedyś na wycieczce w Glouscester albo Cheltenham, to zapraszam 😉

Dziękuję, zapamiętam  😅
A tak w ogóle - 11-13 lipca będzie festiwal średniowieczny w "moim" Tewkesbury - będzie bazarek ze średniowiecznymi przedmiotami, dużo lokalnego żarcia, strzelanie z łuku, sokolnicy, armaty, różnego rodzaju pokazy, ludzie chodzący w średniowiecznych ciuchach i zbrojach, koncert wieczorny, odgrywanie bitwy pod Tewkesbury w 1407 - ktoś ma ochotę przyjechac?
In.   tęczowy kucyk <3
23 maja 2014 18:19
ikarina, jak sie do lipca bede wystarczajaco komfortowo czula prowadzac (nigdy nie prowadzilam po zlej stronie, z Pl mam niewiele doswiadczenia, dopiero dzis kupilam ubezpieczenie... Moze byc ciezko :P) i Tony mi pozyczy samochod, to 12 albo 13 chetnie bym wpadla z Liamem 🙂
In., ooo fajnie 🙂 To ja przygotuję program, aby się załapac na najciekawsze eventy 🙂 Ktoś jeszcze chętny?
majek   zwykle sobie żartuję
27 maja 2014 13:48
Ja! Mogę wpaść na jeden dzień z dzieciakami
Bischa   TAFC Polska :)
09 czerwca 2014 18:02
Czy jest tu ktoś z Berlina/okolic? Będę 12 popołudniu, może jakaś szybka kawka (rano 13 jedziemy do Koblenz, muszę się wyspać i odpocząć po 10h drogi)? A może ktoś w Koblenz? Jestem tam od 13 popołudniu, w sobotę czas do 10, w niedzielę do 11.
Ja mieszkam w Bradford/Leeds (UK). I jestem dość mobilna w różne zakamarki Anglii 😉 Dzisiaj super dzień spędziłam z mężczyzną swoimw Blackpool nad Oceanem.  Cudownie jednym słowem 😉
In., majek, to super, możemy się jakoś razem spotkac 😀 Jak tylko znajdę jakiś program, to wyślę wam na pw
In.   tęczowy kucyk <3
10 czerwca 2014 10:24
Fajnie 🙂 ja raczej na pewno, juz nie moge wysiedziec w Coventry :/
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
10 czerwca 2014 18:16
Ikarina

Ja również bardzo chętnie bym wpadła i pooglądała 😉
Przyjeżdżajcie, przyjeżdżajcie 😀 Ja sobie zaklepałam wolne w piątkową noc, aby w sobotę byc przytomną 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 czerwca 2014 22:17
Czy mamy kogoś z Irlandii "angielskiej"? 👀 Najlepiej okolic Belfastu/Newry? 😉

Mam problem- poszła mi dętka w kole od wózka dziecięcego 😵 I jestem delikatnie mówiąc w czarnej de, bo ani nigdzie z dzieckiem pojechać, ani nic, nie mówiąc o powrocie do Polski.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie w ogóle mogę taką dętkę naprawić? 🤔 W jakiejś wulkanizacji? Zakładzie? 🤔 Nawet nie wiem jak takie coś się po angielsku będzie nazywać 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się