Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

Facella   Dawna re-volto wróć!
04 maja 2021 11:39
Retman, w Jagienkach byłam, aczkolwiek nie mam swojego konia. Gigantyczny teren pastwiskowy, piękna okolica. Plac może i trochę mały, kilka przeszkód na krzyż, brak hali czy lonzownika. Właściciel wydaje się być bardzo w porządku i na pewno do dogadania. Zresztą to on stworzył ścieżki konne w Wolińskim PN 🙂 Ale to za Wolinem, wiec tak z 90 km w jedną stronę.
Retman, jeśli szukasz stajni z dobrą opieką, to chyba tylko Smogolice jednak. Są jeszcze Kościuszki - również polecane. Żadna ze stajni do 50 km nie spełnia wszystkich Twoich warunków. Domyślam się, że nie mieszkasz w pobliżu, jednak jedyna opcja to chyba wsiąść w auto i poświęcić 2-3 dni na obejrzenie okolicznych pensjonatów. Każdy z nas ma subiektywne podejście do warunków, jakie chce dla swoich koni i siebie no i nikt nie jest obiektywny 😉
Dzieki wszystkim raz jeszcze,
_Gaga masz racje, wlasnie planuje ktorys weekend przeznaczyc na objazd po tych stajniach ktore wskazaliscie. Na stale stoje w 3miescie ale lubie sie wypuscic na wycieczke od czasu do czasu 🙂 Gdyby ktos potrzebowal wiecej info o okolicznych pensjonatach to zapraszam na priv.
Pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się