Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Moje rude  😉
wątek zamknięty
xxflygirlxx , trakenka dziękuję 🙂
kujka   Deisi - szlachetna półkrew, 6 lat, mała, zwariowana, ale kochana. Mam ją od prawie roku i pracujemy jak na razie głównie ujeżdżeniowo,bo ja pracuję nad błędami a koninka nad mięśniami, ale papier ma skokowy, więc w tym kierunku też będziemy się kształcić 🙂 A no i muszę przyznać,że z Twojego gniadoszka niezły przystojniaczek🙂
milusia po raz kolejny powiem, że Twój rudy jest u mnie na pierwszym miejscu wśród kasztanów. Normalnie niezłe z niego ciacho 🙂
wątek zamknięty
Moja Malutka  🙂

Skoki w siodle ujezdzeniowym  🙂

wątek zamknięty
Platfuz 😀
wątek zamknięty
Milusia rudy jest super  😍 Ile on ma wyrostu?
wątek zamknięty
NEti, Frania - Piękniaste 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2010 22:11
wątek zamknięty
ale upał....




ach te nogi..



podoimy?




wątek zamknięty
Maryś cudne te źrebole!
wątek zamknięty
marysia
a one jakiegoś pastwiska z cieniem nie mają ? Nie żal Ci je w taki upał na słońcu prażyć ?
wątek zamknięty
mają " w budowie" i do soboty mają ruch trochę ograniczony z tego powodu. Nie trzymałam ich długo, a na szczęscie było trochę chumr.
wątek zamknięty
Oj Frania już to pisałam, ale za każdym razem gdy wstawiasz zdjęcia, to wzdycham do twojego konia! 🙄
wątek zamknięty
Dziękuje 😡
wątek zamknięty
Zairka - śliczny  😎
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 czerwca 2010 07:22
Presja-eee tam, stara para, za to pewnie zgrana 😉 A wiec trafilam z tym sl 🙂
Burza-tak to chyba najwazniejsze.Isc do przodu.No i sie nie poddawac jak od razu nie jest super 😉
deborah- 😡 dzieki ogromne :kwiatek:
Constantia-o wow! To w Pl?
No i z tego co pamietam masz jeszcze jedno(nowe)fajne zwierze?
meggii-bardzo mi milo. A Rudy jest malutki-ok 165cm w kapeluszu 🤣
A jak tam Twoi chlopcy?masz jakies nowe fotki? :kwiatek:
Marysia-to bliznieta?cudne maluchy 😜
wątek zamknięty
milusia - trafiłaś :-) on trochę mi schudł ale znów tyjemy, i budujemy mięśnie. Tzn ja się temu przyglądam tylko, bo jeźdźca co  nim trenuje ma innego.



wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 czerwca 2010 08:21
Presja-a co trenujecie?Fajny jest.Moj Rudzisz ma tylko 15% slazaka, ale i tak widac w nim ta krew 🙂
wątek zamknięty
Ujeżdżenie. Skakać, skacze ale sam w korytarzu, nawet 130 skakał. Niestety z jeźdźcem na grzbiecie różnie wychodzi, czasem wyłamywał, potem już zobaczyłam że kompletnie nie ma do tego serca więc całkowicie odpuściłam temat. Teraz jeździ na nim znajomy m.indiry który jest teraz jak to mówimy"kolegą mojego konia" i świetnie się dogadują więc nie wchodzę im w drogę. Ja jeżdżę na innym koniu, i z nim zaczynam trenować.
milusia nie ma to jak śląski temperament  😁
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 czerwca 2010 08:44
Presja-ooo tak, temperametnt to on zdecydowanie ma slaski z domieszka xx 😀iabeł:
Widzisz moj to zdecydowanie skoczek, mnie ciagnie do ujezdzenia wiec wazymy to tak po rowno i jakos leci-ostatnio nawet bardzo milo sie zrobilo 😜 😁
Startujecie cos, a raczej on 😉 startuje?(przepraszam,ze tak Cie ciagne za jezyk ale slazak ujezdzeniowy to niestety dosc rzadki widok 🙁, a szkoda)
wątek zamknięty
milusia Gdzieś tam w rodowodzie też mu się przewija jakiś XX  🙂
Hm, no to mnie zastrzeliłaś. Ja zdecydowanie rzadziej widzę Ślązaki na skokach. Niestety najczęściej w bryczkach, ale i tak uważam że to bardzo wszechstronne konie. Niestety nigdzie nie startował, ale kto wie czy nie spróbuje swoich sił. Teraz od jesieni naprawdę ciężko pracuje, i pod okiem m.indiry zaczął chodzić jak prawdziwa maszyna ujeżdżeniowa  😀iabeł: Teraz szlifują ostro ciągi.

A Ty co tam masz śląskiego w rodowodzie?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 czerwca 2010 15:16
Presja-no ogolnie malo tych naszych slazakow w sporcie, jedynie w zaprzegach sporo, ale roznego rodzaju krzyzowki w mniejszym sporcie sie sprawdzaja 🙂
Moj ze str ojca caly xx, a matke ma slaska: Zwiewka sl od Zjawa sl po Modern xx, dalej Zjawa jest od Zawisc sl po Jarabub xx, a Zawisc juz caly rodowod sl:  od Żenada po Lakmus
Ostatnio zachwycalam sie krzyzowka klaczy sl z ogierem klusakiem orlowskim 😜
Ale robimy straszny  🚫 i w ramach rehabilitacji daje jednego łosiołka 🤣


A za wasze starty trzymam mocno kciuki i zdawaj relacje jak poszlo 😉 :kwiatek:
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 czerwca 2010 18:20
Constantia-o wow! To w Pl?
No i z tego co pamiętam masz jeszcze jedno(nowe)fajne zwierze?


Tak stajnia mieści się w PL 🙂 A co do zwierząt, to w sumie jeżdżę 6 i mam kilka pod opieką. A młody to ma dopiero 3 lata, więc nie ma pośpiechu.

Jak czasem ktoś mi zdjęcia zrobi, to mogę sobie potem pooglądać, albo nawet pokazać innym 🙂
wątek zamknięty
Milusia
wiesz co sie dzieje z Zjawą teraz? Ona stała w LKJ jak urodziła Zjawkę- była śliczna jako źrebak- a potem została sprzedana. Nie wiesz, co się z nią dzieje?
wątek zamknięty
Aaaaa milusia, mój ulubiony voltowy rudzielec! Pięknie wyglądacie 😀
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 czerwca 2010 18:58
kate_-nie mam pojecia 🙄 ale przy okazji zapytam wlascicieli Zwiewki czy czegos nie wiedza?
Atamanka-sliczne dzieki :kwiatek:
wątek zamknięty
Constantia
co to ten kasztan w zaprzęgu?? obłęd w ciapy  😅 😍
wątek zamknięty
a to szkoda. Miałam nadzieję, że coś wiesz. Hmmm, mogę wtedy powiedzieć, że jeździłam na babci Zwiastuna  😀
wątek zamknięty
Dziękuje wszystkim za miłe słowa 😡 Pozdrawiamy z Czardaszem Ciepło  :kwiatek:


A Zwiastun jest niezmiennie zachwycający. Co gorsza, na żywo ma jeszcze dodatkowo niezwykły, chłopięcy urok: taki zadzior! Wiesz Milusiu, że jestem waszą fanką i bardzo trzymam za was kciuki!  😅
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 czerwca 2010 21:25
Epikea To wałach wielkopolski 7 lat, mój pupilek
matka: Cytra po Wellington
ojciec: Diades po Le Voltaire

Jutro wybieramy sie na zawody i juz mam piiiiiiiii... Jakoś to będzie, trener mówi, że jest nadzieja hihihi...
wątek zamknięty
jak masz jakies inne jego foty to wrzuć proszę 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.