Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

[s]Jeśli byłby ktoś chętny to mam do oddania rabat 16% w Bergo na produkty Horze.[/s]

NIEAKTUALNE
a ktoś gdzieś widział promocje na pasze? albo wysyłkę darmową ?
zależy jakie pasze Cię interesują.

w pro-linen masz wiele w promocji, a jęczmień ekstrudowany ma darmową wysyłkę. plus rabat 5% po wpisaniu kodu przy zamówieniu.
Czy spotkał się może ktoś z derką treningową polarową na wielkokonia (rozm. XXL)?  :kwiatek:
pro line wiem widziałam 🙂
szukam raczej sieczek
Karina7, poszukaj w Animalii, tam wiele pasz ma opcję darmowej dostawy
Karina7 Baileys ma darmową dostawę (jest też w Animalii) i zobacz może horsee.com.pl 😉
Widział ktoś może jakąś promocję na cottony Eskadrona (oprócz koniarz.eu) i popręgi PCV z żelem?  🙇
Końskswiat ma - 30% na eskadrony,  w tym cottony  😀
W Decathlonie są derki zimowe po sporej obniżce, myślę że warto, kupiłam i wygląda na solidną.
widzieliście może gdzieś promocję na maski  i derki siatkowe ??
freska dziękuję  :kwiatek:
czy posiada ktoś kod rabatowy do konika lub bergo pilna sprawa 🙂  :kwiatek:
anil22, w koniku na hasło "WALENTYNKI" masz teraz -15%.
to juz wiem 🙂 jednak niektóre rzeczy wychodza taniej w bergo i jednak stad będe zamawiać
no konik nie jest najtańszy... bardzo nie lubię tego, że okazjonalne promocje nie łączą się ze stałym rabatem  🙁 zostawiłam tam już trochę grosza i fajnie by było gdyby ten rabat był jednak ciut większy....
w bergo już dawno mam 5% rabatu a w koniku ciagle nic :/ za duzy ten próg mają
Widział ktoś gdzieś promocję na kaski jabu? :kwiatek:
anil22 ja mam 10% na wszystko do Bergo 😉
Fokusowa chodzi mi o to że teraz mają tam rabat -14% ale on nie łączy sie ze stałymi rabatami :/
Nie znajdę już w żadnym Decathlonie kantarów na promocji, prawda?  🤔
Ja widziałam w Gdańsku ten futerkowy różowy, ale przeceniony tylko na 64 zł o ile się nie myle.
no konik nie jest najtańszy... bardzo nie lubię tego, że okazjonalne promocje nie łączą się ze stałym rabatem  🙁 zostawiłam tam już trochę grosza i fajnie by było gdyby ten rabat był jednak ciut większy....


Będę bronić Konika jak lwica bo np. w rzadko którym sklepie darmowa wysyłka jest od 150zł. Promocje są bardzo konkretne a nie po kilka groszy. W rzadko którym sklepie wyprzedaż obejmuje cały asortyment, zazwyczaj jest to tylko konkretna firma, kolekcja, itp. A obsługa klienta - UWIELBIAM  💘 , zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadają na wszystkie pytania i potrafią świetnie doradzić czy rozchwiać wątpliwości a ja pytaniami zamęczam okrutnie  😡 Szczerze mówiąc, na wszystkie moje zakupy, raz zamówiłam w Bergo, raz w GNL i owszem, nie mam im nic do zarzucenia ale jednak zawsze wracam do Konika. Wszystkie produkty które tam zakupiłam, w praktycznie każdym sklepie były droższe a nie kupuję chłamu.
Nie znajdę już w żadnym Decathlonie kantarów na promocji, prawda?  🤔


Mam ten brązowy w rozmiarze COB, mogę odsprzedać za te 44 + koszta wysyłki.
Ava potrzebuję full  🤔
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2015 15:28
pisz do kolebki
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2015 16:40
anil, kitty, ja aż tak dużo nie kupuję a w Koniku mam stały, fajny rabat, także może po prostu napiszcie do nich? Ja Konika mogę naprawdę szczerze polecić, i najczęściej właśnie tam kupuję.
potrzebuję pilnie kupić wedzidło z łyżką. Może wpadła komuś w oko jakaś fajna promocja? Szukam rozmiaru 13-13,5
D+A, co masz na myśli pisząc "fajna promocja"? 😉
68zł się mieści w widełkach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się