MOTOCYKLIŚCI

Ja też będę trzymać kciuki z całych sił.... Strasznie dużo wypadków w tym roku wśród znajomych motocyklistów ( i większość nie z ich winy)....
Trzeba mieć oczy dookoła głowy!
trzymamy kciuki, musi być dobrze, nie ma innej opcji!

Dworcika , jeździ mi się całkiem spoko, choć yamaszką pod względem samej jazdy trochę lepiej, ale z ruszaniem i hamowaniem ciężko, więc stwierdziliśmy z instruktorem, że nie będę się katować na początek za dużym sprzętem.  Ale na to suzi nie narzekam, wdzięczna całkiem maszynka do nauki 🙂
smarcik, trzymam! Jak tam?

Carunia, też mi się właśnie podoba. Ostatnie spotkanie nam się odwleka. Teraz nie ma czasu, więc... planujemy na kolejny weekend. Yh... Jak nie pogoda, to musi się coś spieprzyć.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 września 2012 21:20
Dworcika nie za dobrze, krwiak mózgu  🙁 Cały czas czekam na jakieś pozytywne wieści.
Czy na forum są miłośnicy Intrudera?
A kto jeździ?  😉
Znajomy i już od roku mnie namawia do udziału w Intruzowni 🙂
No to trzeba spróbować. Z reguły na zlotach jest fajnie.  🙂
Smarcik i jak? Pojawiły się jakieś pozytywne wieści?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 września 2012 04:18
Leo nie wiem, ponieważ jestem w zupełnie innej części Polski, koleżanka która przekazywała mi wieści też miała wczoraj wypadek  😵 (ale tym razem nie na moto  😉 )
No nic.... Trzymam kciuki dalej 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 września 2012 21:31
Podobno już jest lepiej, w piątek ma być wybudzany ze śpiączki.
Super! Oby teraz już tylko pozytywne wiadomości 😀

Muszę się pochwalić.... Uparłam się jakiś czas temu na buty, które będą mi chronić nogi na off'ie... Nie były najtańsze, więc mogłam do nich tylko wzdychać.... ale udało się! Są moje! Dzisiaj je nabyłam....
Panie i Panowie, oto one!
http://www.fmx.pl/prod_1741_Buty_661_Flight_II_Wave_-_Czarno-niebieski_.html?fb_action_ids=501455343201986&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=246965925417366
Faajne. Takie kolorowe. Będą ci pasowały. Już je masz, czy dopiero idą? Jeździłaś już w takich, czy jeszcze nie?
Teraz Leo kolej na opony wszechstronne.  😉

Ja dziś pojeździłam na Suzi. 2 razy odkręciłam do 160.  😀 Miałam ochotę przycisnąć do 170, ale jak mi się zrobiło na liczniku 165 to się zrobiło jakoś tak straaasznie szybko i wymiękłam.
I wypróbowałam nowy deflektor na szybie. Faajnie. Nie wieje mi w kask. Cicho, miło, od razu się lepiej jeździ.

I wypróbowałam jeszcze moje uszy do kasku. Niestety nie pasują mi do wystroju.  🤔 Szkoda, że nie szyją już takich, bo wzięłabym sobie czarne i malutkie jakieś. Takie, żeby ledwo co się odznaczały od kasku. Wtedy nawet bym czasami je sobie zakładała za miasto. Bo te co są teraz, to stwierdzam, że jakieś takie obciachowe są.







Szkoda, że zima idzie.  🙁

Te są pierwsze.... i na początku jest dziwnie, ale jak sie przyzwyczaisz to jest super 🙂
Dzisiaj je przeczołgałam po offie i już nie są takie błyszczące 😉
A pod koniec dzisiejszej jazdy było tak....
https://plus.google.com/u/0/photos/109251917517607909190/albums/5771293875405350865/5793634018148314274
haha...dobrze celowałaś- na miękkie opony.  😉 Jak ja kocham takie fotki.  😁
Buty fajne....pasują ci.
A po co ci te linki/gumki na gmolach?
Te gumy się nie raz już przydały.... Jak mi za gorąco w kurtce a jeździmy po piachach to przypinam ją do siedzenia. Jak zajrzę wracając do domu - do sklepu, to zakupy też tym przyczepiam jak się nie mieszczą do kufra 😉 sakwy też nimi przypinam, żeby nie latały jak lecimy gdzieś dalej.... Takie gumy do wszystkiego tak na prawdę.

Co do małych uszków....
proszę:
http://allegro.pl/uszy-niedzwiedzia-do-kasku-motocyklowego-i2643484327.html

A co do prędkości - dla mnie 160 to na motocyklu już jest bardzo szybko. Zazwyczaj w trasie jeździmy tak koło 110 i jest to najbardziej komfortowa prędkość. Przynajmniej na naszych moto.

A co do mojej fotki - pamiętałam Twoją radę - najpierw fotka, a później podnosimy moto 😀
Czyli po prostu zwykłe gumy, które bywają przydatne.  😉 Ja się zastanawiałam czemu na gmolach. Bo ja wsadzam do kufra, albo zaczepiam o tylne siedzenie. Nie wpadłam, że można je pozaczepiać o gmole.

Wow- byłam pewna, że nie ma już tych uszek. Ale wiesz co? Mąż mi doradził, żebym sobie uszyła sama. I to chyba będzie dobry pomysł, bo mogę je zrobić totalnie czarne, tak jak sobie to wymarzyłam. Tylko przyssawki muszę skombinować.

Co do najpierw fotka, potem podnosimy, to  😁 Ale co? Nie miałam racji? Zobacz jaka masz fajną fotkę.  😉

160- to JEST szybko. Dla mnie też. Ale czasami jak jest długa prosta to korci. Zwłaszcza na Suzi, bo na niej nie czuje się tak prędkości.
Kiedyś też uznałam, że zrobię uszka sama.... Z resztą najprościej by było kupić misia w lumpeksie za 2 złote i "pożyczyć" sobie od niego uszka.... Tylko to chyba podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami 😉

Co do gum to tak 🙂 Zwykłe gumy... Mam je tak poprzyczepiane, bo wtedy są zawsze pod ręką i nie zajmują mi niepotrzebnie miejsca w kufrze.

Co do prędkości to mam nadzieję, że nie oebrałaś moich słów jako krytykę.... Wiem, że taki motocykl kusi i nie krytykuję. Po prostu mówię, że dla mnie to za szybko 😉

A jeszcze z dzisiejszego off'a...
Oryginalna podstawka pod kosę 😉
https://plus.google.com/u/0/photos/109251917517607909190/albums/5771293875405350865/5793648729122494018

i spotkanie w czasie przerwy na picie i ciacha 😀
https://plus.google.com/u/0/photos/109251917517607909190/albums/5771293875405350865/5793648922325388962
I grzyba widzę znalazłaś.  😉
Zgapię chyba od was te ksywki na tablicy rejestracyjnej.
Nie krępuj się 😀 Literki kupione w sklepie "wszystko po 1PLN" 😀
smarcik, dopiero doczytałam. I jak? Wybudzony, udało się? Daj znać jak się czuje 🙂
Hej dziewczyny ,czytałam wcześniej o jakiś planach zlotowych ,ja właśnie jestem po ogólnopolskim babskim zakończeniu sezonu pod warszawą ,było mega
Jak coś to wbijajcie na forum http://madmotogirls.com/forum/index.php
Ooo....fajne forum. Dziś jeszcze się zaloguję.  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 15:12
ale jaja! LEO ostatnie zdjęcie co wrzuciłaś na przerwę i picie..... na tych koniach to moi teściowie! ❗ ❗ ❗ 🙂
No proszę!!!!!!!!! Bardzo mili ludzie 🙂 Uśmiechnięci, życzyli miłego dnia i pojechali dalej 😀
Mam więcej ich fotek jakbyś chciała 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 15:55
Widziałam już w Twojej galerii :kwiatek:
Oni w każdy weekend szaleją po poligonie 😀
Jakby coś to oczywiście możecie je sobie wziąć 😉
Ależ ten świat jest mały!!!
wybiera się ktoś?
www.enduroarena.pl
Zalogowałam się. fajne forum, ale trochę mało żywe mówiąc delikatnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się