moda, ciuchy etc...

Magdzior, - w medicine masz takie szorty, nawet całkiem spory wybór, na klasyczne jeansy też spora szansa 🙂 Nie jestem mega szczupła, mam mega wąską miednicę, a orsay często szyje na szersze biodra. Ja mam sylwetkę jak facet trochę. I też najczęściej jestem marudna i chce klasykę, bez dziur, wytarć, aplikacji i huk wie czego jeszcze 😉
No właśnie mam wrażenie, że czym się ma bardziej sprecydowane czego się szuka to trudniej to dostać, własnie w medicine mierzyłam i je rozważam choć idealnie jakby były kilka cm dłuższe ale pewnie skończy się na tych, w ogóle w medicine ostatnio wizyty są dla mnie niebezpieczne bo co druga rzecz mi się podoba i co gorsza jakoś wszystko tam mi pasuje rozmiarem 😀
Magdzior, - dla mnie też 😂 Jeszcze kolekcja festiwal to jest hit, koszulkę z logo Pantery jak zobaczyłam, to mi się od razu oczy zaswiecily 😍 Mam też dwie boskie spódnice od nich. Mają dużo takich "strzałów" fajnych jeśli chodzi o rzeczy.
O, ja też jestem fanką medicine  🙂 Wszystkie "mroczne" motywy są moje  😀 A tam prawie w każdej kolekcji coś takiego mają.
Jeśli chodzi o klasyczne dżinsy bez ozdobnikow i długie to polecam Wranglera. Na Allegro jest spory wybór i można łatwo wyhaczyć znacznie taniej niż w sklepie firmowym.
Magdzior, ja też takich szukam! A jak znalazłam idealne w H&M, to okazało się, że na stronie są tylko rozmiary 32 i 34.

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0512508002.html
[img]http://lp2.hm.com/hmprod?set=source[/environment/2017/8KZ_0145_033R.jpg],width[3426],height[4005],y[-1],type[FASHION_FRONT],res[s]&hmver=0&call=url[file:/product/main][/img]
fin No to łączę się w bólu, bo naprawdę cięzko, ja raczej niejeansowe chcę bo takie już mam, jeszcze w housie są całkiem fajne, odrobinę węższe od tych z medicine, ale długość podobna klik
Mam zagwozdkę podobną do pytania galopady z poprzedniej strony - jakie dodatki do takiej sukienki? 😡 Mam na myśli kolor butów oraz torebki.
Nie jestem jeszcze pewna czy na pewno w niej pójdę na wesele, a jeżeli nie, to alternatywą jest klasyczny granat. Fajnie by było, jakby dodatki pasowały mi i do jednej, i w razie czego do drugiej. Jedyne co mi przyszło do głowy to szary, ale może jest coś jeszcze?

emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2018 09:33
fin, czarny, złoty, srebrny, jasny szary.
fin, - do tego co wymieniła emptyline, dodałbym jeszcze nude/beż 😉
moim faworytem jest szary🙂
Tak właśnie obstawiałam, że czarny, szary albo nude (złoto i srebro raczej odpada, bo nie czułabym się komfortowo w błyszczących kolorach). Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 maja 2018 14:56
Ja do ciemno granatowej sukienki mam srebrne dodatki - torebkę, buty (sandałki), biżuteria. Jeśli muszę założyć coś na górę, to jest to czarny sweterek ze srebrną nitką 🙂
A ja do granatu ide np. w kontrast 😉
Mam zestaw taki zmontowany sukienka granat + dodatki rozowe, wygląda swietnie 🙂
faith, - ale to się trzeba czuć w kolorowych rzeczach 😉 Fuksja do granatu rzeczywiście może wyglądać szałowo, mnie by jednak przerosło. No i trzeba te kolory mieć, a jednak łatwiej znaleźć w szafie i dopasować do różnych stylizacji biel/czerń/nudziaka... a sama nie lubię kupować butów czy torebki na jedną imprezę. Za marudna jestem 😂
w temacie kontrastów ja uwielbiam połączenie granat + pomarańcz ale to średnio do eleganckiej stylizacji🙂😉
To ja odwrotnie z kolorami. Moja szafa zaczyna przypominać tęczę....

fin, Złoty 😍 Różowy też. Pudrowy róż 😍 Ale szary też da radę. Może być jeszcze coś białego np. mała torebka + białe "perły"/taki jakiś dłuższy dodatek gdzie będzie coś a'la korale + granatowe buty pod kolor....
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2018 20:25
Pytanie z serii idiotycznych, czy jest szansa na skurczenie majtek od kostiumu kąpielowego? Tak około 2 rozmiary. 🤣 Do pomocy mam pralkę i program 95 stopni i suszarkę bębnową. 🙂
emptyline, sztuczne włókna raczej nie kurczą się za bardzo - rzekłabym ze raczej rozciągają...
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2018 20:30
Achaja, szkoda, to muszę mieć niestety wiązane gacie do bikini których nie trawię. :P
emptyline, - oddanie do krawcowej nie wchodzi w grę? Znajoma nie takie rzeczy przerabiała 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2018 20:56
keirashara, no właśnie ponoć stroje kąpielowe nie są chętnie przerabiane, poza tym, musiałabym to zrobić zdalnie w Polsce bo tu zapłacę krocie - to już lepiej droższy strój kupić bez kombinowania. Ale, że gacie kosztują chyba z 16zł z wysyłką to może się pokuszę? W sumie to tylko ściąć bo bokach trochę. 🙂
Zbliża się okres wesel. Muszę kupic sukienke. Niestety w ostatnim czasie mocno przytyłam. Nogi w dalszym ciągu mam zgrabne, ale mam dużo na brzuchu i w biuście. Duzy biust tworzy wrażenie szerokich barków i ogólnie dużych rozmiarów. Bardzo trudno mi znaleźć krój sukienki który będzie dobrze na mnie leżał/ Mam 166cm, waże 68kg.. Czego szukac? We wzsystkim wyglądam źle..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 maja 2018 21:47
rtk, coś takiego mierzyłaś?
I obcisłe też dobrze wyglądają 😉
szukalam jakiegoś ze wstążką przez pas, bo jednak brzuch też wypadałoby ukryć, ale nie znalazłam takiej w całej galerii handlowej. Ołówkowe leżały na mnie płasko i bardzo źle zaznaczały kształty ;(.
Takie drapowania IMO powiększą biust. Ja bym szła w kopertową górę, dekolt V lub sukienkę odciętą pod biustem w stylu empire - wtedy ukryjesz brzuch. Skośnie odcięte ramiona również optycznie zmniejszą barki (czyli sukienki bez dekoltu) - coś w ten deseń (chodzi mi o wykończenie przy szyi i ramionach, nie o całą kieckę): klik
Dziewczyny, widziałyście gdzieś sukienki [url=https://www.airydress.com/pl/Sukienki-Ponad-Kolano-Modne-Bawelna-Prazek-Bez-Rekawow-m1043879/?utm_term=~AD~+_+PL+PL+Dynamic+Ads+v2+Dresses&currency=PLN&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=23842796354610098]tego typu[/url]? Niekoniecznie taki wzór i kolor, ale raczej coś delikatnego, na codzień. Fajnie, gdyby cena była podobna do tej linkowanej, bo planuję zakup kilku. 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
17 maja 2018 15:57
mundialowa, w HM są, jednokolorowe.
rtk, do dużego biustu szukaj dekoltu V 🙂
emptyline, dziękuję! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się