Pensjonaty we Wrocławiu

u marcow i w bialym piasku i tak nie ma miejsca. nr do igi jest w bazie stajni, a jesli chodzi o ostatnia stajenke, to najlepiej pytaj wartusi.
edit: tu masz ige
http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_ramiszow_8
nie chodzi o boksy, także czy są miejsca czy nie w tej chwili nie ma znaczenia ; ) Tam są trzy stajnie tak ?
cztery- "bialy piasek", "u igi", "u marcow" i "u jezyny".
ok, to trzy już mam, a namiar do białego piasku mam skąd wziąć, więc misja wykonana 😉 Swoją drogą masakra teraz z miejscami u nas, wszędzie pełno, a tam gdzie są miejsca warunki pozostawiają wiele do życzenia. Przez to nie ma konkurencji i właściciele niektórych stajni folgują. Dobrze, że stoję w najlepszej stajni na świecie 😉
ja tam stoję w białym piasku, ale do nad nie jedzie na pewno -  z tego co wiem, to jedzie do p. Marca  - podać nr na priv?
podaj, podaj 😉  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 września 2011 12:10
Wczoraj przez to, że studenci wrócili i całe miasto zakorkowane zajechaliśmy jedynie do Gałowa-już z ulicy jak tylko to zobaczyłam to powiedziałam nie, ale weszliśmy pogadaliśmy, jedna stajnia jest tragiczna, druga już lepsza, ale bksy jak połowa mojego obecnego.Konie źle nie wyglądają, ale padoki są w stanie co najmniej kiepskim.Miejsca do jazdy w sensie placu to właściwie nie ma takiego konkretnego tylko czysta prowizorka.Własciciel wprawdzie miły, ale nie zdobył mojego zaufania.Także jestem na "nie" a stajnie oceniam od 0 do 10 na 2 😁 Jak pojechałam do Wilczyc to bez porównania, stajnia odpicowana, miejsce do jazdy dość fajne, wszystko wyglądało schludnie, ale już za późno i nie ma miejsc...zajechaliśmy też do Mirkowa, ale było już ciemno, więc nic nie widzieliśmy poza tym wszystko było zamknięte.
Cóż czeka nas w takim razie jeszcze wycieczka do Mirkowa ponownie oraz do repki.
Możecie polecić jeszcze jakieś stajnie do 500zł, które mają w miarę warunki i dobrze się końmi zajmują?Najlepiej w okolicach Krzyków tak żeby można było z dworca pks dojechac bez zbyt wielu przesiadek.
w Mirkowie brak miejsc.
Maxowa  :kwiatek:
Incognito wychodzi, że będzie problem z przeprowadzką, ciekawe co się będzie działo, jak zacznę budowę mostu tam gdzie jest Grobla, jest sporo koni w pensjonacie  🤔
incognito okolice krzyków i do 500 zł??Coś takiego w ogole istatnieje???

equi.dream A orientujesz sie kiedy mają zacząć budować?Słyszałam że przynajmniej 2 lata jeszcze....hmmm
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 września 2011 15:01
Liczymy 2 lata, chociaż dziewczyny snują podejrzenia roku .. po euro. Wg mnie nie będzie kasy na to jak będzie euro i to tak min. ze 2 lata zejdzie jak zaczną robić.
A z pensjonatów to nie wiem jak Rancho Groblice i Durok. To jak ktoś na mus szuka pensjonatu. Cen nie znam.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 września 2011 15:23
Najlepiej okolice Krzyków, jest stajnia na Jagodnie, ale podobno 800zł, jak nie Krzyki i okolica to jakiekolwiek stajnie do 500zł we Wrocławiu.
A są jeszcze takie w ogóle??????? 🤔
Najlepiej okolice Krzyków, jest stajnia na Jagodnie, ale podobno 800zł, jak nie Krzyki i okolica to jakiekolwiek stajnie do 500zł we Wrocławiu.


jeśli myślimy o tej samej stajni to odradzam, cena nieadekwatna do warunków-mimo że na pierwszy rzut oka robi pozytywne wrażenie, no i mają hale(małą bo małą ale jest) ale atmosfera jest masakryczna (właściciel konia niemile widziany) opieka nad końmi również niezadowalająca- wiem z autopsji
Na Jagodnie to sa 2 stajnie. Jedna pani Bek, a druga to stajnia Szafir. O stajni Szafir to już tu temat był wałkowany sporo.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 września 2011 19:51
zima-są za 500zł i to nawet kilka 😉 czy tam za 550zł.
repka-jak może widziałaś mój poprzedni wpis nie daliśmy rady do Ciebie podjechać, bo już późno było, ale na następną środę byśmy chcieli wpaść, da radę?
incognito, pewnie, że da radę 🙂 A z Gałowa to mieliście do mnie nie wiecej niż 10km :P
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 września 2011 00:28
a stajnia pani Bek jaką ma nazwę, bo takowej nie kojarzę ?
Stajnia pod Różami http://www.stajniapodrozami.pl
subaru2009, nie kojarzysz, bo to areszt boksowo halowy dla konia a nie stajnia....
jeden padoczek jest aktualnie, ale to i tak na przezimowanie, albo na jakiś inny niedługi okres czasu 
maxowa, jak znam życie mogą na niego wychodzić konie tylko właścicielki, bo inne za bardzo go zniszczą. Tak samo zresztą jak swego czasu po stronie, na której otwierało się koniom okna (można było tylko po jednej, żeby nie było przeciągów) stać mogły też tylko konie właścicielki.

Ehhh, niestety przez tą stajnię przewinęło się trochę moich znajomych. I wszyscy jak tylko mogli to zwiewali stamtąd szybko.
Witam wszystkich,

Wiem że chyba nie w tym miejscu zamieszczam pytanie, ale nie mogłam znaleźć adekwatnego wątku..
Czy ktoś wie gdzie i kiedy  są planowane jakieś konsultacje skokowe i ujeżdżeniowe?
Najlepiej w województwie dolnośląskim lub przyległych. Będę wdzięczna za odpowiedz.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 września 2011 10:46
repka- nie miałam pojęcia gdzie jest miejsce w którym mieszkasz, gdybym wcześniej wiedziała to pewnie byśmy zajechali 😉 a można do Ciebie dojechać jakąś inną drogą niż przez Leśnicę?
incognito, a dlaczego do Repki chcesz jechać przez leśnicę? Czy mi się wydaje, czy ty mieszkasz gdzieś w okolicy Sobótki?
Właśnie też chciałam pytać, czemu prze Leśnicę 😉 Ja jechałam z "Gądowianki" i potem Żernicką, Jerzmanowską, przez Samotwór i w Skałce bodajże odbijałam w prawo.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 września 2011 11:39
epktak mieszkam w Sobótce, ale do repki bede jechać z Wrocławia z dworca pks 😉 i chciałabym poznać najkrótszą drogę.
incognito, no to na 1000% nie przez Leśnicę 🤔zok:, bo nie będziesz miała jak Odry przekroczyć 😉. Wejdź sobie na www.zumi.pl i wpisz trasę, żeby Ci pokazało. Do Repki najbliżej Ci będzie przez Nowy Dwór, Smolec.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 września 2011 11:46
epk- nigdy u repki nie byłam, a jak napisała, że do niej z Gałowa jest 10km to myślałam, że tamtędy trzeba jakoś przejechać. Dzięki :kwiatek:
a komunikacją miejską ciężko dojechać?
incognito,  Busy jakieś jeżdżą - spytaj Repki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się