Stajnie na Śląsku

desire   Druhu nieoceniony...
21 marca 2013 15:49
gniadowy00, to masz klase sportową w takim razie? 🙂  z Twoich postów wynika, że na zawodach do P skakałaś jeśli na treningach do 140cm.  🥂 
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama
frania335   Kocham Cię :*
21 marca 2013 19:06
Jak już tak o tych hucułach piszecie to też mam hucuła, który szuka opieki może ktoś chętny. szczegóły na pw. 🙂
ogloszenia dajemy w dziale ogloszen
wendetta  Ja jestem obecnie na pensjonacie w SK Udórz.
Czytając ten wątek natknęłam się parę razy na stajnie w Jaworznie w Ciężkowicach. Od paru tygodni zastanawiam się czy nie przenieść tam konie. Nie interesuje mnie tamtejszy trener ani panujące warunki typu boksy, hala i padoki bo zdążyłam je już osobiście oblukać. Bardziej interesuje mnie czy obowiązki pracowników ( ścielenie, karmienie, padokowanie..itp) sa wypełniane rzetelnie?? Czy jest tutaj ktoś kto może mi pomóc i odp??
Amasza   Końskie ADHD
26 marca 2013 19:53
Czy ktoś z Was trenował, trenuje , ma zamiar wybrać się do P.Skrzypczaka ?


Ja miałam z nim jeden trening pod koniec roku 2012 i w tym roku też zamierzam się z nim umówić. Ja jestem bardzo zadowolona. Świetnie się dogadywaliśmy 🙂 I w końcu udało mi się utemperować mojego konia :P
To mnie bardzo cieszy 😉 Co jak co ,ale utemperowanie to jej się przyda  😉
Wichurkowa   Never say never...
26 marca 2013 21:15
Ja stoje teraz w stajni z P.Robertem także znów mam zaszczyt mieć go na codzień 🙂 I z ręką na sercu go polecam🙂
Ja wybieram się w ostatnim tygodniu kwietnia na treningi na 7 dni 😉 Może ktoś z voltopirów będzie w tym czasie? 👀
Poszukujemy chętnych na rajd dwudniowy na Jurę Krakowsko-Częstochowską, który odbędzie się w dniach 4-5.05.13. Wyjeżdżamy ze Sławkowa, jedziemy przez Pustynię Błędowską i Ogrodzieniec, nocleg mamy w Karlinie. W stajni w której stoi mój koń (stajnia Tabun w Sławkowie) można wypożyczyć dla siebie wierzchowca. 🙂 Więcej informacji na pw.

Żeby nie było, nie organizuję tego rajdu, poszukuję tylko chętnych żeby mógł się on odbyć bo sama chcę jechać. 🙂

Pisalam o tym w nowym watku ale narazie zero odzewu🙁 wiec pisze tu🙂😉 a moderatora prosze o usuniecie watku bo ja nie wiem jak🙁

Witam, poszukuje informacji na temat klubu jezdzieckiego Hubertus w Bielsku-Bialej. Kiedy powstal itp. Wiem ze zawodnicy Hubertusa osiagali wysokie wyniki na zawodach niestety na internecie sa tylko zdjecia z lat 80🙁 pilnie potrzebuje to do mojej pracy o rozpowszechnianiu jezdziectwa w Polsce i musze nawiazac do naszego Bielskiego klubu. Dziekuje z gory za info. ) Wesolych Swiat
Hippica przed podjęciem decyzji pojedź tam i zobacz wszystko osobiście. Byłam tam ale się na tą stajnię nie zdecydowałam z powodów karmienia. Jeżeli interesują CIę szczegóły zapraszam na pw.
narrrwana- my się wybieramy na rajd na Jurę na Boże Ciało, jeśli Wasz nie dojdzie do skutku, to mogłabyś się do nas podłączyć 😉
moja stajnia od 10 kwietnia na pustynie i jure  1 dniowe ...w kazdą sobote i niedziele,,,,,,,,,a wielodniowe w zaleznosci od pogody ,,,i innych,,,,,,na koniach sportowych czystych ras/pozdrawiam
kasik ooo, dobrze wiedzieć, odezwę się jakby co.  :kwiatek:
W majówkę tak czy siak pojedziemy na tą Jurę, tylko jeśli nie znajdą się chętni spoza stajennej ekipy to nie pojedzie z nami właściciel stajni - przewodnik górskiej turystyki jeździeckiej i wtedy ja będę prowadzić a znam trasę tylko do połowy i pewnie się zgubimy. :P
narrrvana - napiszesz mi na PW jakie były by to koszty? za wypożyczenie konia no i cały ten rajd ..  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 kwietnia 2013 14:04
narrrvana, też bym prosiła o info z ceną 🙂
ja też! :kwiatek:
ok, już odpisuje wszystkim na pw. 🙂

został już tylko jeden wolny koń więc trzeba się spieszyć. 🙂
🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nieregulaminowy post
Pokuszuję trenera na terenie śląska okolice Katowic , który mógłby przygotować 3 osoby do odznaki (skoki) Dojazd do stajni Katowice Janów
o jaaaa! Chodzi o "Padok"? Pierwszy raz siedziałam tam na koniu!😀 Kiedy to było....
a na kim ? xd
łoooo tych koni już tam chyba nie ma...

Jedna klacz to była Odra i jej syn, ale imienia już nie pamiętam... potem doszedł Jagmar.
Ale to było wieki temu - z 18 lat już minęło... 😀
olenka19951, ostatnio kontaktowałam się w sprawie wolnego miejsca na pensjonat, ale niestety brak, a szukam na jesień jakieś fajnej niedrogiej stajni 🙂 i bardzo spodobał mi się ośrodek "Ikarion". Fakt, nie byłam tam osobiście, ale słyszałam same dobre opinie.
Na uwadze mam jeszcze Ośrodek "Leo" w Tychach 😉 trochę drożej, ale też bardzo fajnie.
Jagmar nadal jest 🙂 a nie przypadkiem córka Odry ? Orka?
Pokuszuję trenera na terenie śląska okolice Katowic , który mógłby przygotować 3 osoby do odznaki (skoki) Dojazd do stajni Katowice Janów

Wysłałam Ci własnie namiary na pw do Bogusi Wocław i jej taty Piotra Wocława 🙂
Livia   ...z innego świata
13 kwietnia 2013 13:31
Jakby ktoś akurat szukał stajni w okolicy Gliwic, to w Żernikach zwolniło się jedno miejsce 🙂
W niedziele 21.04 organizujemy sobie taki dłuższy terenik z okazji nadejścia wiosny i rozpoczęcia sezonu długo wyczekiwanego ... wyjazd z Wyr nad jezioro Paprocany i z powrotem na Wyry z dwoma postojami wstępnie na podreperowanie sił  😎 ... jakby ktoś miał chęć się przyłączyć to zapraszamy  😅 im więcej koni tym weselej będzie  😁 po powrocie przewidziane jest ognisko więc zapowiada się całkiem milutko  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się