Stajnie na Śląsku

W okolicach Cieszyna (Pruchna) jest jeden wolny boks 🙂 bardzo dobre warunki dla koni jak i właścicieli 🙂
Elfik, istnieje 😉 znajoma tam jeździła czasem w wakacje, teraz to nie wiem. wiem tylko, że jeżdżą tylko w tereny już teraz. a konie to nie wiem, kiedy wychodzą, ale jak tam jeździłam, to jakoś często na dworze nie były. ale wychodziły na pewno. może w nocy? albo z rana tylko?
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
26 lutego 2013 18:50
nigdy ich tam nie widziałam, ani oznaki zycia jakies jak od grudnia tam jeżdze i dlatego z ciekawosci sie pytalam bo to jak opuszczone wygląda🙂
Poszukuję  dobrego trenera/instruktora z okolic Katowic który dojeżdża do klienta, info jak można proszę na PW, jestem nie zorientowana w tych rejonach polski a kolega przenosi się z końmi i prosił abym zasięgnęła informacji -  z góry dzięki 🙂
Czy ktoś z Was trenował, trenuje , ma zamiar wybrać się do P.Skrzypczaka ?
Podpisuj się pod MonioRek. Też szukam trenera my jesteśmy w Sosnowcu.
Stoje w stajni gdzie p. Skrzypczak na zime trzyma część swojej stawik. Miałam przyjemnośc oglądać jego treningi - człowiek instytucja  😀
Napisz do Wichurkowej, ona z nim jeździła za czasów gdy bywał często w Jawiszowicach.
Dzięki  🙂
nie ma ktoś opuszczonego konia z powodu braku czasu? Albo chociaż nie szuka osoby do posiedzenia i towarzystwa + pomocy przy koniu/koniach? miłe by były okolice Bielska Białej/Pszczyny i okolice z dobrym dojazdem komunikacja miejską, lub autem/rowerem
nie ma ktoś opuszczonego konia z powodu braku czasu? Albo chociaż nie szuka osoby do posiedzenia i towarzystwa + pomocy przy koniu/koniach? miłe by były okolice Bielska Białej/Pszczyny i okolice z dobrym dojazdem komunikacja miejską, lub autem/rowerem

albo Zabrza? 😉
blad
Czy ma ktos moze konie w okolicach Katowic i nie ma czasu alby jezdzic je wszystkie bo np ma ich wiecej ?  Ja byłabym zainteresowana jezdzeniem koni 😉 Mam 18 lat jezdze 5 lat i 2 lata skakałam do 140 🙂  🏇
Farifelia   Farys 21.05.2008
16 marca 2013 18:10
Orientuje się ktoś może kiedy są pierwsze zawody u Standury w Łące? Słyszałam coś że mają być w kwietniu ale nie wiem którego dokładnie. Bardzo proszę o informacje  :kwiatek:
vesna, gniadowy- mogłabym pomyśleć... ale uprzedzam, że mam hucuły 😜
desire   Druhu nieoceniony...
17 marca 2013 08:05
kasik, ojtam, przecież na hucułach też da się fajnie pojeździć 🙂  poskakać też, ale nie wiem czy gniadowy00 by pasowało, bo ona już skakała 140cm!  🏇 😉
a czy ja twierdze, ze jeździć się na nich nie da? to fajne konie ale wymagajace  umiejetnosci isily charakteru🙂 moje serca do jazdy na manezu nie maja, to konie terenowo- rajdowe.
Tez sadze ze hucułki sa fajnymi konikami i maja swój temperament, czasem sa uparte  ;p jezdzilam na nich przez 2 lata prawie i nawet skakałam na nich do L 😉 Tylko chodziło mi o jakies wieksze konie bo nie chciałabym ciagle stac w miejscu a rozwijac sie dalej "abym sie nie zastała" ;p bo na zawody dalej chciałabym jezdzic gdzies tam w dalekiej przyszłosci gdy bede miec tego swojego wierzchowca 🙂 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
18 marca 2013 22:56
Ja mam baaardzo fajną alternatywe dla osób które chcą jeździć, trenować i wyjeżdżać na zawody a nie mają swoich koni lub nawet jeśli nie mogą sobie pozwolić na dzierżawę 🙂 Śląsk. Jeżeli ktoś jest zainteresowany więcej info u mnie 🙂 Fajne konie, świetny trener, wyjazdy na zawody 🙂 tylko osób do jeżdżenia brak! Możliwa dzierżawa lub współdzierżawa również.
jeździ ktoś w tej chwili w SK Udórz?
CeraŁ Mozna wiedziec wiecej ? to moj email nikolka013@op.pl 🙂  🙂
Czy ma ktos moze konie w okolicach Katowic i nie ma czasu alby jezdzic je wszystkie bo np ma ich wiecej ?  Ja byłabym zainteresowana jezdzeniem koni  Mam 18 lat jezdze 5 lat i 2 lata skakałam do P 🙂  😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 
desire   Druhu nieoceniony...
20 marca 2013 19:23
gniadowy00,  to skakałaś do P czy jednak te 140 ? 😀
może myśli ze P to 140.
P  na zawodach, a do 140 cm na treningach 😉 ludzie sie teraz do wszystkiego przyczepia, a nie umieja napisac w konkretnej sprawie xd
Livia   ...z innego świata
21 marca 2013 09:56
gniadowy, a ja bym ci proponowała zaprzestanie spamowania w tym wątku i udanie się do ogłoszeń. Niezależnie od tego ile skaczesz.
Tez tak sadze i dziekuje Livia bo jak widac ludziom w tych czasach sie strasznie nudzi i musza dowalic swoje 3 grosze do wszystkiego  bo mysla ze jak czlowiek 5 lat jezdzi konno to nie zna klas 🙂  🙂
gniadowy00, ludziom i nie umieją 🙂
Więcej informacji naprawdę znajdziesz w ogłoszeniach. Tylko Twoje własne ogłoszenie musiałabyś zmienić, ponieważ Katowice są w województwie śląskim, a nie dolnośląskim.
Sankaritarina proszę 🙂 . Ogłoszenie tez usunę jeśli tak bardzo to przeszkadza a nie znam się na tym forum i nie wiem jak zmienić województwo. 🙂
Wchodzisz na edycję,  pisze tam dolnośląskie, naciskasz na to i wyskakuje ci reszta.
vesna, gniadowy- mogłabym pomyśleć... ale uprzedzam, że mam hucuły 😜

kasik  ja nawet widziałam Twoje ogłoszenie i się zastanawiałam czy się do Ciebie nie zgłosić tylko nie wiem jak daleko jesteś od Zabrza (okolice Makro i drogi 4) , a ponieważ u mnie ostatnio z kasą nawet na benzynę krucho to nie zawracałam Ci nawet głowy 😉
Wkurzający jest ten dół finansowy, ale to już się nadaje do tematu "co mnie wkurza..." 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się