kącik skoków

Moon, Raczej nic się nie zmieniło i obowiązują te ?

http://pzj.pl/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=39&lid=196
Wybiera się ktoś do Aro za tydzień? 🏇
Ja 😁
mils   ig: milen.ju
19 marca 2013 19:35
Co tak cicho tutaj? 👀 Wybiera się ktoś do Robsona 6-7 kwietnia?
Byćmoże my, ale to gdybanie na razie.
Będzie ktoś w ten weekend w Aro? 😉
mils   ig: milen.ju
19 marca 2013 19:40
Klami to ja tak potajemnie będę trzymać kciuki. 😁
mils, hehe. 😉 Musimy dograc kilka spraw i poradzic sobie z jednym dość nietypowym problemem. To moooże się zjawimy. Chciałabym, ale co z tego będzie to sie zobaczy.
kaszmirowa2302, ja 🙂
Gabb, a co jedziesz?
kaszmirowa2302, regionalne L i P, na te mistrzostwa się już nie łapię z dużym koniem 🙂
Gabb., ja się łapię, jako szalony amator 🤣 Może się jakoś zauważymy. Duże siwe to my! 😉
Happiowa   córka grabarza
20 marca 2013 14:37
też planuję się pokazać 🙂


skomentujecie mój przejazd 🙂 ??

dopiero od pół roku mam dobrego trenera i to są moje czwarte zawody, więc wiadomo, że za wysokiego poziomu nie mam :p
gniadula, nie bardzo widać na tym filmiku czy zachowujesz najważniejszą rzecz na tym etapie - stałe tempo. Tzn. wygląda, że nie - ale filmik to się zatnie, to zwolni. W każdym razie tempa powinnaś starannie pilnować. No i prowadzenie w zakrętach kwiczy. A ogólnie całkiem fajny obrazek.
kaszmirowa2302, chyba was widziałam, takie duuże siwe. 🙂 My zaliczyłyśmy pierwsze zawody w sezonie, jak na nas to całkiem całkiem poszło.
Nie wiecie czy będą zdjęcia? Bo na trybunach siedział gość i strzelał wszystkim, ale nie wiem czy hobby czy jakiś szalony paparazzi. 😁
ja posiadam tylko stop klatki z filmów... 🙁
A ja mam kobyłe z regionalek u Nas. Kobyła przez 2 pierwsze dni na prawdę bardzo fajnie skakała, dziś trochę gorzej, no ale ogółem jestem zadowolona z zawodów 🏇.
Patrząc na to że przez ostatnie 2,5 tyg. miałam możliwość skakać raz bo mnie choroba rozłożyła, to sądzę że dość nieźle się zaprezentowawszy 🙂

brunatna, wy macie obłędną tą halę! Przeprowadzam się do Krakowa, specjalnie dla niej! 😁

kaszmirowa2302, ja niestety widziałam Cię tylko na listach 🙁

Ja z dzisiejszych zawodów jestem zadowolona, w mini L byliśmy drudzy, a w P mieliśmy dwie zrzutki. Jednak z konia jestem bardzo zadowolona, szczególnie, że czeka mnie teraz dwutygodniowa przerwa od niego. Wrzucę jedno zdjęcie, fatalnej jakości, z dzisiejszej Petki 🙂
Gabb, no minęłyśmy się niestety.🙁
Zuzu, chyba duuużym siwym byliśmy tylko my.😉

A ja jestem dumna z Kaszmira, bo po półfinałach byliśmy 15, a ostatecznie załapaliśmy się do pierwszej dziesiątki, jako 10 🙂
Zdjęć nie mam na razie, ale może coś dostanę od kogoś.
My też po weekendowych zawodach. Jestem z konia mega zadowolona, bo prowadził się super, skakał dobrze, chociaż patrząc na filmik, to on zaczyna się odbijać dopiero na Nce. W P się obija, nawet jak przechodzi na czysto 😉

Edit:  filmikz P
Same dobre wieści z tego weekendu. 😉
brunatna, widziałam was! W piątek była fantastyczna, dzisiaj nie widziałam. W sobotę za to Ty  miałaś rozbrajający uśmiech idąc do panów ratowników 🙂 gratulacje, fajnie się na was patrzy
I my także z wyjazdu do Aromeru bardzo zadowoleni. Oba przejazdy dzisiaj na czysto, wczoraj w L na czysto w P niestety rozbudowaliśmy okser za co pluję sobie w brodę bo jak zwykle wyprzedziłam, a że fest ze mnie baba to przy kucyku błąd niewybaczalny. Szczęście, że jednak pamiętliwy nie jest i reszta parkuru ukończona na czysto.

Filmik z dzisiejszej P-tki  😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
24 marca 2013 21:01
anai fajny przejazd, ale jak patrze na tą pare wydobywajaca sie z nozdrzy to  👍
Esperado, bardzo fajny przejazd.
Ponia   Szefowa forever.
24 marca 2013 22:12
Czy znalazł by się wśród naszych forumowych skoczków ochotnik/ ochotniczka  ( z min. II klasą ) na wypełnienie kilku ankiet  do mojej pracy trenerskiej?

Jeśli tak, to proszę podeślijcie maila na pw 

Potrzebuję jeszcze troche materiału 😉

Z góry dzięki   :kwiatek:


skomentujecie mój przejazd 🙂 ??

dopiero od pół roku mam dobrego trenera i to są moje czwarte zawody, więc wiadomo, że za wysokiego poziomu nie mam :p


Pilnuj się - koń Ci krzyżuje zbyt często.
Wiecej ujeżdżeniowej roboty by Ci się przydało
Dorzucam jeszcze film z P z soboty filmik . Z Nki wolę nie wstawiać 😉
Gillian   four letter word
25 marca 2013 08:11



odpukać - czyżbym wreszcie przestała wysyłać konia za wcześnie? 🙂 tak czuję, że trochę mi się oko naprawiło 🙂 pierwsze większe skoczki po 1,5 roku przerwy... niestety na naszej wspaniałej hali nie da się nic uskutecznić, ciasno i podłoże do kitu, nawet porządnej gimnastyki się nie ustawi. Ja chcę już na dwór!!!
Gillian, bez urazy, ale z takiego tempa to posłąnie wcześniej jest nawet niewykonalne. Koń stawia nogi prawie dokłądnie w miejsca, z których je podniósł. W ogóle nie ma galopu, nie ma pracującego zadu, impulsu do przodu, koń się trochę przelewa, troche przerzuca, a ląduje jakby miał 5 tonowe buty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się