kącik skoków

Jak się ogląda te zerowe przejazdy, to w ogóle nie czuć żadnego wysiłku w tych zwierzakach 😅
Na czysto już kilka przejazdów. Natomiast rozumiem, zrzutkę, dwie, nawet trzy, ale 7?
Zobaczymy jak reszta, trzymam kciuki.

PS Finał drużynowy jest jutro tak?
branka, tak
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 sierpnia 2024 11:51
branka, chyba musieliby inni nadgonić nasze zrzutki albo spaść na trasie, żebyśmy mieli szanse na wejście
Ale ładny przejazd Thomasa Gilles! I ten koń, chyba jest na zwykłym wędzidle?
Rozumiem, że Adam z naszych był pierwszy, pozostali Polacy też dzisiaj startują?
Parkur przepiękny, ale jak spojrzałam na te wagony, na ten mur to delikatnie mówiąc się przeraziłam 😂
Urocza jest ta przeszkoda z makaronikami 🙂
Co do wyniku Adama, to nie spodziewałam się szału, ale nie sądziłam że będzie aż tak źle...
AnetaD tak, wszyscy jadą dzisiaj
Myślę ze musiał go stres zjeść, bo miał zdecydowanie lepsze przejazdy. Tutaj jakby bał się jechac równo, mocno do przodu.
Okropnie się patrzy na wyniki końcowe po pierwszym przejeździe. Znowu na końcu z jakąś chorą liczbą punktów na koncie.
Niektóre drużyny nie zbliżą się nawet do tego wyniku po swoich trzech przejazdach.
Poczekam na resztę naszych zawodników ale cudów nie oczekuję. Fajnie byłoby gdyby zmieścili się w 2-3 zrzutkach.
Ech.

Moon, ciekawe że widzisz tam Mumbaia 🤣
Checker to jest.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 sierpnia 2024 12:04
Moon, Jaki Mumbai?
Ollala, ten koń? to Ermitage Kallone, po Catoki, jedno z obajwień ostatnich lat w Belgii, z angloarabem w papierze od strony matki.
Wspaniały koń, trzymam kciuki za medal!
Naturalny talent ma ten koń, cudowną technikę i świetną głowę.
xxagaxx, kurcze nie wiem, koń mu spływał do boku cały czas, nie skakał na środku przeszkody., ciekawe czemu.
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2024 12:06
Dzizas, jednym okiem oglądałam bo akurat maile pisałam 🤣
Jasne, że Checker - co nie zmienia faktu, że też kręgosłupa nie ma...⭐
Perlica, to prawda, cudownie wyglądał ten przejazd, lekko, harmonijnie i przyjemnie 😍
Perlica, strasznie mi się spodobał, zakochana jestem całym jego wyglądem.
Przeszkoda z makaronikami sztos! 😍 Ogólnie piękny parkur. Co jak co, ale pod względem estetyki to im w cholere wyszło, parkur, cross, czworoboki. Mimo wielkości to też wydają się te przeszkody takie fair do jechania dla koni.

Trochę smutno, że nasi jadą tak poniżej własnych możliwości, ewidentnie wsparcie na poziomie psychologicznym leży i kwiczy.
W zasadzie chyba tylko w ujeżdzeniu były te przejazdy takie na hm, spodziewanym poziomie, zamiast poniżej.
xxagaxx, , Ollala, jestem jego fanką od jakiegoś czasu. Dodatkowo jego nasienie jest niedrogie, tylko mrożone, ale świetna jakość, wszystkie kobyły za 1 razem.

Niezmieninnie komplejnuje napisy, których prawie nie ma. Co za problem pokazać pasek z informacją o koniu, żenujące.

Szwajcarzy bez formy, zaskoczenie.
Jednak zrzutek 4.
Co jest Dawid. Miały być trzy 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2024 12:26
Kubiak do muru super, a potem coś się zyebao. 16 punktów.
Kurde, tak się ładnie zapowiadał ten przejazd Kubiaka…
Dawid do muru bardzo ładnie, szkoda...
Kubiak db zaczął..ale końcówka 🙁 szkoda...
Jezu jak szkoda, tak dobrze szło Kubiakowi.
Ale mi przykro.
Rozciągnął się po tym murze, a pierwsza połowa taka ładna! Szkoda 😓
😡
ale jechał naprawdę ładnie, zły dojazd do muru trochę chyba ich wybił. Tu jednak emocje trzeba mocno trzymać
dobrze, że siedzę samemu przy kompie
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2024 12:31
Szkoda tej "ostatniej prostej" ale poza tym, to bardzo w rytmie i do przodu.
xxagaxx, - dokładnie, to wyglądało jakby ten mur go zdekoncentrował i nie skupił się już tak na tej końcówce.
Niemniej bardzo ładna jazda.

Perlica, - podpisuję się pod narzekaniem na brak paska! Kurde nie skrzywdziłoby ich. W ogóle komentarz bezpośredni francuski słyszę lepiej niż angielski, też trochę wkurza 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się