Revoltowicze z Podkarpacia

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 10:12
Zawody już w ten weekend , zapowiadaja potworne upały ale puki co mam w planie pojechać  🤣
Nawet zmienili godziny konkursow, w pt mial byc o 12 ale bedzie o 15- przez upaly czy mniejsza ilosc koni ? Szkoda, ze w tym czasie w Zywcu sa, mniej zawodnikow z wyzszej pulki.. Ale za pewne i tak bedzie rywalizacja, bedzie co ogladac 🏇
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 11:22
a skąd ty masz takie swierze informację?
czy w niedziele są zaplanowane jakieś zmiany?
Przydaloby sie mniec swierze informacje jak wyruszamy z konmi 🙂 Mielismy jechac w czwartek wieczorem ale sie dowiaduje dzis ze jednak jedziemy w pt rano. Ale jakos dziwnie nic nie pisza o tym, takze nie wiem 🙂 Hm..

Edit : ! Juz wiem ! Przepraszam za pomylke. Nic sie za pewne nie zmienilo w planach, tylko ze my jedziemy na ten konkurs:
Godz. 15.00  Konkurs  3 – klasy N – zwykły
Nas 5-latki i 6-latki nie interesuja jesli chodzi o starty 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 11:35
aaaa to co innego, trzymałabym kciuki ale jak cie rozpoznam ?
Tak jak napisalam wyzej, nic pewnie sie nie zmienilo, tylko mnie wprowadzili w blad 🙂 Jedziemy w pt bo czekamy na N-zwykly. Ja w roli luzaka/obserwatora  😀 A wiadomo kto zagosci na tych zawodach ? Wiem ze Lalin bedzie, a co z reszta? Wiesz cos?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 12:06
niestety w tym temacie jestem mało doinformowana  😡
A ty bedziesz w niedziele, tak ?
Czy ktoś może orientuje się gdzie na podkarpaciu można zrobić kurs instruktorski?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 12:34
dagaaa jeżeli nic sie nie zmieni to będę.
Yasmine- W UKJ Lalin, zaniedlugo jest- 7-19.09.2010r. Wiecej na : http://www.lalin.pl
Dziękuję bardzo. Przekazałam osobie zainteresowanej.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 lipca 2010 09:03
czy na te zawody w Strzyżowie wstęp wolny czy są jakieś wejściówki?
Może zmienić by tytuł wątku na Re voltowicze z podkarpacia  😉?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 lipca 2010 12:14
w sumie to poruszamy tu różne tematy związane z jeździectwem na podkarpaciu więc ja jestem za  🤣

Presja wybierasz się do Strzyżowa?
Ojj nie, a Ty? Jak wybierasz się to porób zdjęcia jakieś  😎 i wstaw
ja zaraz jadę, o 15 kolejne konkursy się zaczynają. tylko, że właśnie lunęło jak z cebra  👿
oby tylko burzy nie było...

edit. zostaję w domu, to co sie właśnie dzieje w rze, to przechodzi ludzkie pojęcie!!! dawno takiej burzy nie było  😲
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 lipca 2010 15:15
ja sie wybieram jutro ale Meise mnie przestraszyła tymi burzami, oby do jutra się uspokoiło.
Gdyby cos się zmieniło w związku z pogodą dajcie znać to się nawet wybierać nie będę.
Aparat mam już przygotowany więc możecie liczyć na foto-relacje  😉
no ja się wybierałam na tą 15, i to co ujrzałam za oknem mnie przeraziło nie na żarty! widoczność na max 2 m, wichura, że ledwo drzew z korzeniami nie wyrywało i do tego oberwanie chmury  😵
no ale ostatecznie dojechałam na 18 na cały konkurs CC, który wygrał Sławek Uchwat na Dialektyce 🙂 bardzo fajnie się ogląda taki wysokie konkursy, być może jutro tez wybiorę się na Grand Prix, podobno Euforia ma być lepsza pogoda  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 lipca 2010 22:33
Meise liczę na odrobinę słonka  🤣
Zróbcie jakieś zdjęcia  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 lipca 2010 09:06
heh jeszcze nie wyjechałam z domu ale już się wybieram

jak pogoda w Strzyżowie lub okolicy?
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
25 lipca 2010 13:48
Hejka wybieram się początkiem sierpnia do Rymanowa, powiedzcie mi gdzie jest jakaś fajna stajnia w tej okolicy z którą można wybrać się w jakiś całodzienny teren po okolicznych górkach (mini rajd). Dzwoniłam już do Orzechowa ale tam w wakacje w tereny nie jeżdżą.
Luzak, a może Wola Sękowa?
http://www.dworwolasekowa.com.pl/
jeździłam tam w wakacje jak byłam mała i miło wspominam; nie wiem czy mają w ofercie całodniowe rajdy, ale tereny na pewno.
OOO to i ja się doczepiam z Podkarpacia, a konkretniej z Rzeszowa... (sikoreczka tj. Meise my się chyba znamy co  :lol🙂
Teraz nie mam za dużo czasu na opisywanie moich stajenno-podkarpackich doświadczeń, ale któregoś dnia to zrobię... póki co jeśli chodzi o stajnie, przez które się przewinęłam to na początku hucułki, które obecnie są w Straszydlu (Stadnina p. Berkan) - jak zaczynałam w 93 roku, to stały w Miłocinie, tam gdzie teraz jest UKJ Rumak, a od 95 r. są już w Straszydlu... byłam tam chyba ok. miesiąca temu mają teraz ok. 75 koni (w tym kilka małopolskich, reszta hucuły). Potem studia, a po nich trochę pojeździłam z Miłocinie, ale z WSIZu (jeszcze Kielnarowej nie było), potem Janiowe Wzgórze, Leśna Wola, JKS Pogórze (Uchwat-y), a teraz w Kielnarowej (WSIiZ).... byłam raz w Albinie, ale podziękowałam, cena 35 zł, jeżdżę od blisko 17 lat, a tutaj biorą mnie na lonżę na galop  😲 i gdybym sobie wolt nie robiła, to chyba umarłabym z nudów na jeździe... Pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie z Podkarpacia 🙂
PS. Fotorelację ze Strzyżowa wysłałam do Świata Koni, jeśli się pojawi, to dam znać 🙂
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
25 lipca 2010 14:27
Luzak, a może Wola Sękowa?
http://www.dworwolasekowa.com.pl/
jeździłam tam w wakacje jak byłam mała i miło wspominam; nie wiem czy mają w ofercie całodniowe rajdy, ale tereny na pewno.


dzięki 🙂 właśnie dzwoniłam ale niestety w wakacje też nie jeżdżą  🙁
W takim razie trochę dalej przychodzi mi na myśl jeszcze Srogów:
http://www.ugocow.bieszczady24.pl/pl/2/2/  albo KJ Lalin
O matko .. Jaka pogoda ! 🤔 Wlasnie wrocilam ze Strzyzowa, nie zrobiloby mi roznicy jakbym lazila boso... Taka ciapa. Nie dotrwalam do Grand Prix, duzo koni porezygnowalo, ludzie wyjezdzali wczesniej. Ale ogolnie bylo fajnie  😎
no to dobrze, że wczoraj byłam, choć najlepiej byłoby być w piątek ze względu na pogodę i możliwości zdjęciowe, no ale trudno...
Zapraszam na Świat Koni, już jest moja fotorelacja z wczoraj ze Strzyżowa:
http://swiatkoni.pl/gallery-photos/766.html
Zobaczylam fotorelacje na Swiecie Koni- super  😀 Slisko i grzasko bylo ale dobrze ze kowal na miejscu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się