Revoltowicze z Podkarpacia

m.indira   508... kucyków
25 lipca 2010 16:58
31-1 Wierzawice cos organizują, kto się wybiera?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 lipca 2010 17:21
wiecie co, pogoda fatalna , ja też długo nie wytrzymałam w Strzyżowie ale mam dla was kilka fotek












reszta za chwilę jak obrobię choć z grubsza bo pogoda nie sprzyjała fotkom
ha, a ja byłam dziś na Grand Prix, pogody nawet nie chce mi się komentować. startowało 10 par, tradycyjnie wygrał Sławek Uchwat na Dialektyce  😉
a teraz idę zażyć gorącą kąpiel, bo zmarzłam w dupsko porządnie  😁
(koniara79, a pewnie, że się znamy hehe  🙂 😉)
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 lipca 2010 18:41
i następna partia
















jak chcecie więcej to piszcie mam jeszcze kilka  😉
niezła ulewa musiała być 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 lipca 2010 20:12
lało okropnie , a szkoda bo mogła być super impreza  🙄
Co do Rymanowa , a w Iwoniczu nie ma żadnej stajni przypadkiem??

Euforia_80 - Super że zdjęcia wstawiłaś, szkoda że tak lało niemiłosiernie u nas.

m.indira - Pewnie się wybiorę bo nie mam nic w planach.
Presja, mam rodzinę w Iwoniczu, jestem tam kilka razy do roku i nawet chciałam wieźć tam konia na wakacje, ale z informacji, które posiadam wynika, że niestety to wszystko powoli tam upada.
Zostały bodajże cztery nieduże konie (chyba miały nawet zostać sprzedane), jadę tam na całą drugą połowę sierpnia to podejdę i zapytam, może coś się zmieniło w tej kwestii.
Czardasz, jak będziesz w Rymanowie to daj znać, ja teraz mieszkam w Krośnie to na kawkę wyskoczymy.

Jeśli chodzi o tereny to na pewno Ranczo Texas w Posadzie przed rymanowem, koło leska jeżdżą na rajdy dłuższe, a jakby co to zapraszam do TRZEŚNIOWA🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

25 lipca 2010 23:02
W Iwoniczu moja mam jeździła konno 30 lat temu. A ja razem z nią. Tylko jeszcze w brzuchu🙂
Opowiadała, jak bawili sie w kowboi i indian i jeździła na siwej Sarnie.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 lipca 2010 07:26
jest was tu juz kilka osób więc może rozważymy zmiane tematu "Stajnie na Podkarpaciu + zdjęcia ." na np. re-voltowicze z Podkarpacia  lub cos w tym stylu?
Presja kiedyś o tym wspomniała ,  poruszamy tu różne podkarpackie końskie sprawy więc może warto sie nad tym zastanowić, co wy na to?
ja jestem jak najbardziej ZA, w końcu w tym temacie poruszane są różne sprawy zw. z jeździectwem na Podkarpaciu, ale też z hodowlą (np. pytanie o kowala, weta itp.)
Też kiedyś obiło mi się o uszy że ta stajnia w Iwoniczu funkcjonuje tyle o ile no ale myślałam że może jeszcze "żyje" zresztą z Rymanowa chyba tam było by najbliżej.

Napiszę do modów w prośbą o zmianę nazwy wątku, bo widzę że chociaż jesteśmy tu w zdecydowanej mniejszości to i tak całkiem ładnie wątek sobie radzi  😉

ktoś jeszcze do Wierzawic się wybiera?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 lipca 2010 08:27
no to działaj Presja
ja mam straszną chęć wybrać się do Wierzawic, bo uwielbiam ten ośrodek! ale niestety chyba muszę się obejść smakiem, bo wyjeżdżam jutro z Rze. liczę na obszerną fotorelację (chociaż kto wie, może jakoś dotrę)  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 lipca 2010 08:38
Dziękuje moderatorom(owi)  :kwiatek: za zmianę tematu
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 lipca 2010 08:53
Dziękujemy  🤣
Euforia - fajne ten program co wstawiłaś  😎 ale koliduje z zawodami w Wierzawicach a ja do Wierzawic mam 20km..

p.s Ty wcześniej miałaś nick gracja?
Luzak
No a w Rudawce Rymanowskiej nie ma w tym roku hucułów? One tam stacjonują w lecie, to jakby oddział Odrzechowej.
Ja tam byłam na bardzo fajnym hucułkowym terenie parę lat temu.
A w samej Odrzechowej?
W Rudawce jest piękny przełom Wisłoka warto się wybrać 🙂

W Iwoniczu też jeździłam na szalone tereny ale to już było baaardzo dawno temu.. I już wtedy było tam byle jak.

Świetna galeria ta ze ŚK 🙂

P.S. W Bella Rosie dają dobre jedzonko 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 lipca 2010 09:31
Presja szkoda  🙁

p.s Ty wcześniej miałaś nick gracja?

tak
Euforia- No my mamy do siebie tak daaaleko że wiesz, dzień i noc dzień i noc trzeba jechać  😁 Kiedyś Cię odwiedzę obiecuje  :kwiatek:
Jak pojadę do Wierzawic to porobię jakieś foty i też powstawiam.

p.s Tak mi się coś wydawało że przeszłaś transformacje.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 lipca 2010 09:48
chyba , że ja Cię wcześniej odwiedzę  🤣 , jak będe miała wolne w pracy to postaram  się wybrac do Ciebie

liczę na zdjęcia oczywiście  z Wierzawic
galopada_   małoPolskie ;)
26 lipca 2010 10:01
ja mialam startowac w wierzawicach ale nie zdaze sie przygotowac bo kon nie mial 3 tyg podkow i kulam  😵 takze tydzien pozniej u nas dopiero bede cos probowala  🙄
Kasia&Figa,
nie ma sprawy, jestem w tamtych okolicach od 10-31go sierpnia najprawdopodobniej. Będę w rejonie Iwonicz-Krempna-Sanok także spotkanie to super sprawa 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 lipca 2010 10:38
w wiosce gdzie mam stajnie i moja 2 szczęśliwe rumaki ludzie od kilku miesięcy usiłują wykombinować powód dla, którego hoduje konie. Oczywiście nie dopuszczają myśli, że to z miłości do koni i dla przyjemności. Powód musi być związany z kasa czyli muszę mieć jakieś zyski z tego no ale jakie jak nie prowadzę jazd, nie kryje klaczy więc cos w tym dziwnego. Jeden z szanownych mieszkańców zaobserwował jak kilka razy lonżowałam młoda i wpadł na genialny pomysł ... .
Zgadnijcie jaki?  🤣
Sprzedajesz konie do cyrku? 😂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 lipca 2010 10:52
hehehe , nie ale pukaja się w głowy  🤔wirek:  jak na mnie i konia patrzą i te różne dziwne paski przypięte do konia .

wymyślił, że ja kupuje konie trenuje i wytrenowane sprzedaję za większą kasę   😂 , padłam jak to wczoraj usłyszałam  😵



edit:
Presja a tak na marginesie to kobyła zaczyna mi świetnie wyglądać po Basicu, robi się okrąglejsza . Tylko tych witamin nie chce mi jeść  👿 , muszę kombinować żeby ją oszukać.
Taaaaa  😎 ale dałaś im klina do głowy, teraz będą obradować. Nie długo pół wioski będzie lonżowało konie  😂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 lipca 2010 11:09
pomimo tego, że to wieś typowo rolnicza i wszyscy uprawiają pole to i tak maja zbyt dużo wolnego czasu na ploty i wymyślanie głupich historii .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się