AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

No, ale ja mówie własnie o zgłoszeniu jako takim 🙂 Tym wstępnym, z nim nie bardzo da się negocjować 😉
Ktoś tam pytał do kiedy jest przegląd weterynaryjny. Do późna, a zdarzały się AMP'y, że konie, które miały problem z dojazdem jeszcze rano w piątek go odbywały, ale oczywiście trzeba uprzedzić organizatora. I lepiej oczywiście zrobić to jednak w terminie 🙂
Pojawiły się już kolejne.
Komunikat nr 2: KLIK
Informacje dodatkowe: KLIK
A ktoś mi przypomni jak to jest ze szczepieniem? Do 7 dni przed zawodami to kojarze, ale czy dobrze pamiętam że jest karencja 21 dni PO terminie? Czyli jak mam szczepienie z 10 XI to mogę jechać, czy się doszczepić?
Zorilla ale oni cos zmieniali w systemie i z tego co mi się wydaje teraz jest co takiego jak zgłoszenie po terminie, rok kiedy mnie uczelnia zapomniała zglosic (jezcze PK) był chyba ostatnim rokiem kiedy nie dało się NIC zrobic gdy nie było wstenego zgłoszenia w terminie. Wiem bo wtedy orientowałam się u wszystkich łącznie z organizatorami i nic nie mogli bo system, a teraz jest chyba drożej ale się da
Była taka furtka chyba 1000 się dopłacało, ale rok temu znajomy juz wszystkich przekonał i tylko AZS jako taki się nie zgodził bo nie... W każdym razie wychodzi na to że każdy tu jest zgłoszony na tym problematycznym stopniu wiec nie ma tematu :P

Konie, które ze względów zdrowotnych mają dłuższą przerwę w uczestniczeniu
w zawodach, mogą być szczepione raz w roku. W momencie rozpoczęcia
startów, kontynuują szczepienie co 6 miesięcy, dopuszczalne jest
przekroczenie terminu do 21 dni;


No czyli chyba mogę?
Przed chwilą przeczytałam komunikat i zastanawia mnie termin zawodów. One są dwu czy trzydniowe?  😁 mógłby ktoś podać link do godzin konkursu? Jesli nie ma jeszcze to może byc z poprzednich lat. Chciałbym sie zorientować jak to wyglada. Lepiej późno niż wcale.  🤣



Melanie mogłabym Cie prosić o skrócenie linków? Przez nie widzę wszystko do połowy na telefonie.  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 maja 2015 09:37
3dni 😉 piątek, sobota, niedziela 🙂
Sonkowa, proszę oto plan z tamtego roku: KLIK
Ej czyli jak mój koń miał bazowe szczepienie w 2005 roku, potem kontynuacja co roku do 2012, potem w 2013 zapomniałam  😡, potem była szczepiona w sierpniu 2014 ( wpisanajedna szczepionka) i jeśli teraz zaszczepię w tym tygodniu, to będzie ok?
Dziękuje bardzo.  :kwiatek: Dobrze, że olśniło mnie dzisiaj a nie w przyszły czwartek.  🤣



mybay moim zdaniem, jesli szczepienie zostało pominięte w 2013 to w 2014 powinno byc bazowe. Wiec mozesz mieć problem..
Bazowe daje sie chyba tylko raz potem mozna dawac co pol roku co rok etc
Sonkowa hm.. no właśnie też nam się tak zdawało, że trzeba robić bazowe, więc tak zrobiliśmy, tylko w paszporcie mam wpisaną jedną szczepionkę

edit. edytuję, żeby nie pisać posta pod postem - czy nie da się nic a nic zrobić w kwestii podłoża? to jest tak totalnie bez sensu, żeby rozprężać się na dobrym podłożu i wyjechać skakać na trawę... nie mogą wykorzystać hali z kwarcem?
No najwraźniej nie....
I ja musze konia kuć  👿
Ktoś mi może poradzić z tym 21 dni??  😕
koń ma być szczepiony nie później niż 6 miesięcy, nawet jak gdzieś po drodze była przerwa.

Zorilla,  jest wszędzie jak wół napisane do 21 dni, więc możesz startować 6 miesięcy i 21 dni od ostatniego szczepienia.

edit: usunięcie "jeśli" xD
Aga, trochę to "jeśli" mnie w Twojej wypowiedzi dziwi, ale rozumiem że mogę :P.
Zorilla, wybacz, mój komputer mi niemiłosiernie zamula i mimo że coś skasuje to czasem zdąży się wysłac zanim dany fragment się usunie 😀
A ja mam meega wielką prośbę :kwiatek:
Ponieważ mój trener wyjeżdża w terminie, kiedy są ampy, zostaję sama z rozprężeniem, oglądaniem parkuru itd... Czy mogłabym przygarnąć się do trenera którejś z Was..? 😡 Jadę skoki amator
właśnie co jedziecie? Ja jadę skoki profi i ujeżdżenie amator 🙂
Ja skoki amator.

Papiery juz wszystkie załatwione i zaniesione. Jeszcze tylko konia podkuć.  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2015 16:48
Ode mnie ze stajni wybiera się jedna dziewczyna na ujeżdżenie, chyba jako amator.
a kogoś z rv na skokach profi spotkam?
ja uj amator i chyba umre ze wstydu, bo to pierwsze 'prawdziwe' zawody w uj (normalnym) i dla mnie i dla konia  😂
drabcio, a jak ci idzie układanie P5? Ja się męczę z czasem bo kurcze czworobok za duży i mimo że nie robię jakiś dziwnych elementów to mi wychodzi program o kilka sekund ponad 5 min :P
Nie martw się, ja na ujeżdżenie ruszam mojego emeryta i rencistę Edwarda, co to jest w treningu od 3 tygodni :P I jeszcze ma absolutny brak ruchu xD


edit.
Jeszcze jedna sprawa, koń nie musi mieć wykupionej licencji na ten rok?
Dzisiaj p. Gorska mi powiedziała, ze na Profi i ja i kon musi miec licencje. Ona sie raczej zna 😉
xxagaxx    ty to masz poczucie humoru 😂 😂, ja nawet nie myślałam o układaniu 😁
nikinga, akurat ten co profi jade to ma i PZJ, ale ten drugi nie ma nic. Miał już być emerytem, a wyszło ze jednak postartuje 😉 Ale nim jadę amator 😀 to też muszę?

drabcio, hahaha, dobre. Ja się tak stresuje tym ujeżdżeniem ze szok 😀 Zwłaszcza ze nigdy w życiu programu nie układałam i to jeszcze z muzyką!

A dostaliście na maila te zgłoszenia do wypełnienia? Co mam wpisać w klub/sekcja? Mój AZS? i w numer paszportu PZJ skoro mój koń ma tylko hodowlany?
Amator wlasnie nie
Ja jadę ujeżdżenie profi. Jedziemy dla funu i ciekawostki 😉 C5 nawet nie układam 😉
A dostaliście na maila te zgłoszenia do wypełnienia? Co mam wpisać w klub/sekcja? Mój AZS? i w numer paszportu PZJ skoro mój koń ma tylko hodowlany?


Ja nie mam takich rzeczy w zgłoszeniu.  😲
Tylko jakieś podstawy, rasa, maść(?), płeć, wiek, właściciel..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się