Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

a kiedy macie hubertusa? 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 października 2012 21:08
jankesiara 27-go
U nas w Nielepicach hubertus odbędzie się 28.
juliadna a gdzie masz 27???
u Szarych  🤣
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
18 października 2012 14:05
U nas Hubertus 27, będziemy mieć konkurs ujeżdżenia i mini skoki 🙂

Będzie ktoś w ten weekend w KKJK?


Będzie ktoś w ten weekend w KKJK?


Ja, w sobotę z aparatem 😉
W KKJK Hubertus 10.11 😉
ushia   It's a kind o'magic
20 października 2012 16:34
Zna ktoś może ciemnogniadego walacha Amarant od Persa po Artos?
Albo bywal w agro-ranczu w barcicach?

Z ciekawości - która podkrakowska stajnia zdecydowała się na taką wątpliwą "reklamę" http://www.pomponik.pl/plotki/news-matka-madzi-w-bikini,nId,642102  👀


"naturalna" oczywiscie  😀iabeł:
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
20 października 2012 17:20
W KKJcie była dziś taka Pani z dużym aparatem, ktoś wie kto to?  :kwiatek:
W tym roku znów mieliśmy mega szczęście i cudną pogodę! Dla odmiany gonitwa odbyła się na terenie Szkoły Rolniczej i liczba koni uczestniczących dobiła chyba 40.  🏇
Nie obyło się niestety bez upadków, jednego zagrania poniżej pasa ale ogólnie super wypadło. Lis pojechał do Węgrzc ale obiecał,że w przyszłym roku do nas wróci się gonić 😀

W tle zamiast terenów leśnych jak w zeszłym roku mieliśmy śliczny pejzaż jesiennego Czernichowa.





Po jednej stronie Wału Wiślanego biegały konie, a po drugiej Błotne Ludki taplały się w stawie🙂😉)  na swoim off-road'owym konkursie.



Więcej zdjęć w galerii.
Zeszłoroczny pejzaż był piękny, ale tegoroczny niczym mu nie ustępuje 🙂
pogoda Wam dopisała 🤣 Fajna duża łąka na gonitwe 😜
Wybiera się ktoś do Zbroslawic ??? Potrzebuję albo się z kimś zabrać albo zamówić sprawdzony transport na pół ?? Zapraszam na pw 😉)
Warsztaty z masazu koni, termowizji i dopasowania siodel w malopolsce. Szczegoly na pw 🙂
gejbi, ale szalejesz z zawodami 😀 niestety, dla mnie za droga wycieczka, a szkoda, że koniec sezonu, bo coś by się pojechało 🙁
czy ktoś z Was stoi w stajni Santos?  👀 👀
Jeszcze w tym roku planowana jest Zlota Odznaka w Bolęcinie. Prawdopodobnie w okolicy połowy listopada.
[quote author=galopada_ link=topic=196.msg1563149#msg1563149 date=1351072533]
czy ktoś z Was stoi w stajni Santos?  👀 👀
[/quote]

Ja stoję 🙂
platka   Audere est facere
24 października 2012 11:36
Zorilla gdybyś znała dokładny termin szybciej niż strona mzj-tu lub Bolęcina, to proszę o informację 🙂
szukam kogoś z tej stajni bo stoi tam ,,nasz" Jarowit  😀

MonioRek leci pw
Jeszcze w tym roku planowana jest Zlota Odznaka w Bolęcinie. Prawdopodobnie w okolicy połowy listopada.


Na dzień dzisiejszy wiem, że prawdopodobnie będzie to przed 15.11 i jakoś w ciągu tygodnia bo sędzia, który musi być obecny przy złotej odznace nie ma czasu w weekendy.
Przepraszam a w KKJK to gdzie odbedzie się gonitwa??
Na ujeżdżalni??
platka   Audere est facere
24 października 2012 16:49
Alex mam nadzieję, że jednak nie będzie to w tyg bo nie mam jak konia przywieźć... 🙁 a to pewna informacja?
Czy mamy kogoś w Krakowie kto prowadzi treningi (jazdy) ujeżdżeniowe na swoim koniu? Najchętniej północny kraków (mam na myśli okolice Santosa, Rząski, Botoi, Szarych itd)
platka z tego co pamiętam poprzednie Złote Odznaki w Bolęcinie też właśnie z tego samego powodu odbywały się w srodku tygodnia więc bardzo możliwe, że teraz tez tak będzie
Lenna pytanie czego oczekujesz, Magda Jopek takie usługi świadczyła w Frywałdzie podajże, to nie jest północ, chociaż jeżeli dla Ciebie Rząska i Santos jest to możemy podciągnąć :P
Zorilla nooo powiedzmy, że północny i północno-zachodni  😀 W każdym bądź razie okolice stajni, które wymieniłam wcześniej.  😉 hmm a ktoś jeszcze?
W Mustangu można zapytać,ale pojęcia nie mam jakie mają konie do dyspozycji teraz.
W Michałowicach, Santosie to trzeba by pojedynczo do trenerów, ktorzy tam jazdy prowadzą dzwonić, w Michałowicach nie kojarzy mi się żeby ktoś swoje konie udostępniał do treningów ujeżdżeniowych.
To też chyba zależy na jakim poziomie ta ujeżdżeniowość ma być.
magrat W zasadzie to od L, nie obraziłabym się, gdyby ktoś mnie porządnie przemaglował od podstaw  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się