"Kuchenne rewolucje", "Master Chef" i inne.

kto wygrał top chefa?
Martin
Piotr dostał propozycję współpracy od Amaro 🙂
o, super! Trzymałam kciuki za Martina 😉
Dzięki  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 listopada 2013 12:37
Ja tam prawie od początku byłam za Darkiem... No nic.
Darek i tak sporo wywalczył, bo z bezrobotnego kucharza stał się szefem kuchni w bodajże francuskiej knajpie 😉
Ja mu na maxa kibicowałam, bo facet totalnie w moim typie 😜 😜 I w zasadzie tylko dlatego zaczęłam oglądać ten program 😂
Ja bardzo kibicowałam Martinowi , a Darek szczerze mnie denerwował  😁 Taki kogucik zakochany w sobie i jeszcze dowalił w pierwszym (chyba) odcinku ,że zdradzał żone ... Może dlatego jestem do niego nastawiona źle.
A Martin szczery, skromny i taki milutki.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 listopada 2013 16:10
rosek0 a ja mam właśnie odmienne zdanie - taki milusi Martin mnie irytował. Darka polubiłam za energię, odwagę i starania, szczególnie po odcinku, w którym gotowali nad jakimś jeziorem i on wywalił się ze swoim daniem. Na początku fakt, był zbyt pewny siebie czy wręcz arogancki, ale z upływem czasu nabrał pokory - kolejny plus dla niego.
Nie no spoko, ten odcinek nad jeziorem  był śmieszny  🤣
Czy nabrał pokory , ja wiem ... Jak mu nie wychodziło (a często tak było) to non stop coś miał na swoje usprawiedliwienie a jak wychodziło to puszył się jak paw...Nie podobało mi się jak się wydzierał na Malikę , że niby ma syf na stole. Niekulturalne to było i takie na pokaz. No pod koniec rzeczywiście się trochę uspokoił i zaczął być bardziej pokorny , ale nie lubię tego typu ludzi . A Martin, no cóż, nie w moim typie totalnie ale IHMO zasługiwał na wygraną. Jak i Piotr Ślusarz.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 listopada 2013 16:17
Tak naprawdę to tę edycję wygrał właśnie Piotrek, staż w najlepszej restauracji + praca u Amaro, tego to nawet Martin nie ma jako zwycięzca. Oj wkurzyłam się, jak on wyleciał.
Tak , to prawda , on zyskał znacznie więcej niż tytuł Top Chefa. Ale zazwyczaj jest tak,ze to nie zwycięzcy takich programów grają pierwsze skrzypce.
czy wczorajszy odcinek MC to już finał?
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 grudnia 2013 18:45
Tak, powiedzieć Ci, kto wygrał? Beata
NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! dopiero będę oglądać  😎
Ja jestem zawiedziona tylko, że zostały trzy baby. Moja trójka to była Diana, Beata i Charles. No, ale wygrana się należała 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 grudnia 2013 18:58
szepcik aaa to nie czytaj tego maczku tam...

whitemoon17, taka sama była moja trójka. I też się cieszę, że wygrał kto wygrał. Bardzo dobrze wręcz się stało.
No, ale i tak myślałam że Charlie wygra 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 grudnia 2013 19:03
Niestety wiedziałam, że Charliego wykończy Maroko. Jeszcze jak przyszło do deseru, to już się z nim pożegnałam. Od początku mówił, że on jest słaby w deserach i od początku mówił, że nie może się w Maroku odnaleźć.
PS: Wkurzało mnie, jak np. Maria na odmieniała "Maroko". "Jesteśmy w Maroko" zamiast "Jesteśmy w Maroku".
No bo to prosta babka od łobiadu 😉
Wydaje mi się, że też mogło być tak, że w założeniu programu nie mógł wygrać obcokrajowieć - kto wie..
A tak swoją drogą - beznadziejny ten motyw z wyjazdem na kilka odcinków. Finał też był słaby-gdzie deser i co to za odtwarzanie potrawy? Za dużo się naoglądałam masterchefa Gordona - tam jest wsio dograne idealnie. 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 grudnia 2013 19:20
Moja finałowa trójka była taka sama i też stawialiśmy na Charliego... Obraziliśmy się na tvn :p
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 grudnia 2013 19:22
whitemoon071, skoro nie mógł wygrać obcokrajowiec, to czemu w innym show TVNu wygrała Ukrainka, która nawet nie mówiła po polsku?
Ja tam się zawiodłam i obraziłam, tak jak maleństwo.
aaa to nie wiem, takie przypuszczenie mi przez głowę przeszło. Możliwe, że błędne.
To jest nas 3! :p
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 grudnia 2013 19:37
whitemoon071, też o tym myśleliśmy wczoraj, ale może to tylko teoria spiskowa...
maleństwo - może z tej obrazy majestatu już sobie wymyślamy własne historie :p
To TVN, tam musi wygrać jakaś płaczka, skrzywdzona przez los, w tym przypadku odrzucona przez matkę Beata. Bojkot, powinien wygrać Charlie.
No dobra, już wiem kto wygrał, zanim zobaczyłam. Niech żyje Onet  😎 ale tak szczerze to ta edycja mniej mnie emocjonowała, zaskoczeniem był Marco, ale pani Gessler jest tragiczna, momentami widzę to jej spojrzenie "jeeeeść, jedzenie, dali jedzenie  😜 Michel, zostaw mi coś" a Starmach nie ma w ogóle swojego zdania, nic, totalnie, zero. I w poprzedniej edycji było trochę więcej osobowości w uczestnikach. Teraz moimi faworytami byli Charlie i Diana.

I strasznie mi Diany żal, ma talent i jest prześliczna, tylko ją stres zjadł
Ja cieszę się z wygranej Beaty, ale całym serduchem liczyłem na Charliego 🙁Beata miała być druga i zaraz za Nią Diana... Nie pojmuje udziału Marii w finale :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 grudnia 2013 08:38
Maria mnie strasznie denerwowała, zwłaszcza te teksty i Michelu "no łazi mi tu i przeszkadza no...", jest jurorem to łazi i ogląda 🙄
Po odpadnięciu Charlesa liczyłam na Dianę i modliłam się do bożka tvn żeby nie wygrała Maria 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 grudnia 2013 14:04
Maria mnie od samego początku wkurzała. No taka typowa baba od łobadiu, co sama czasami podkreślała. Marokańskie jedzenie porównywała do schabowego  😵 Taka zamknięta na nowe smaki. Niby sobie radziła, ale najchętniej zrobiłaby jurorom mielone zamiast tażinu (dobrze to napisałam?). Jak to dobrze, że nie wygrała. Ale miała być ewentualnie czwarta  😤
nie potrafię oglądać polskiego MC, jurorzy mnie tak bardzo denerwują, szkoda gadać. Brakuje nam takiego Roux Jr, klasa sama w sobie, żadnych osobistych wycieczek, krytyka konkretna.
No to mamy "Hell"s Kitchen" - przecierałam oczy ze zdumienia. Festiwal chamstwa.
Straszne.  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się