Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 maja 2014 20:15
Faktycznie kiepska sprawa, szkoda konia. Z ciekawości, jeśli to nie tajemnica, ile kosztuje takie wypuszczanie na padok?
Piaffeczka, u mnie trzeba było zrobić ósemkę wokół dwóch pachołków, potem jazda prosto, skręt w lewo z wyciągnięciem ręki, hamowanie przed wyznaczoną linią. Tyle z praktycznego 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
18 maja 2014 20:30
Pensjonat 700 zł + wypuszczenie konia kiedy chcesz i jak chcesz 100 zł dodatkowo 😉
Uważam że jak na taką stajnie i takie warunki jakie tam są to i tak nie są ogromne koszty 😉

No nic , mam nadzieje że dziewczyna faktycznie nie przyjeżdżała bo nie miała czasu i teraz, w wakacje już się koniem zajmie 😉 Nie wiem po prostu jak można spać spokojnie wiedząc że mój koń stoi non stop w boksie. No cóż każdy ma różną wrażliwość 😀
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
18 maja 2014 20:33
To i tak cena w miarę u nas 1000zł to tak leciutko.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 maja 2014 20:56
bibi to zależy od regionu, ja płaciłam pod Lublinem 600zł za bardzo dobrą stajnię - w Warszawie chyba by mnie wyśmiali z takimi pieniędzmi  😉
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
18 maja 2014 21:03
smarcik dokładnie wszystko od lokalizacji zależy. Znajomi, którzy prowadzą stajnię rekreacyjną z możliwością pensjonatu krzyczą 500zł za boks. Wiadomo nie jakieś super warunki ale konie źle nie mają.
Nie mogę dopasować wątku do mojego pytania, więc zapytam tu.

Widział może ktoś w sprzedaży farby luminescencyjne do CIAŁA ?  Na allegro jest kilka, ale albo do ścian, albo do metalu... Potrzebuję czegoś do ciała świecącego w nocy ale bez UV, normalnie w domowych warunkach... Ktoś ma jakiś pomysł?
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2014 19:19
Może mi ktoś pomóc w znalezieniu numeru telefonu/adresu e-mail komisji rekrutacyjnej na wydział lekarski na UM we Wrocławiu? Mam pewien problem, ciągle jestem odsyłana do kontaktu z tą komisją, przy czym nigdzie takiego kontaktu nie ma...  😵
Może mi ktoś pomóc w znalezieniu numeru telefonu/adresu e-mail komisji rekrutacyjnej na wydział lekarski na UM we Wrocławiu? Mam pewien problem, ciągle jestem odsyłana do kontaktu z tą komisją, przy czym nigdzie takiego kontaktu nie ma...  😵


A próbowałaś na te?

Rekrutacja
(tel.: 781 61 00 45, 781 61 00 55)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 maja 2014 19:26
71-784-17-81
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2014 19:27
Nie, bo ich nie znalazłam...  😵 Próbowałam na tego maila ze strony, którą podała buyaka (tylko znalazłam go jakoś przez google), ale odpowiedzi nie dostałam.
Dzięki ogromne  :kwiatek:
Edit: już je widzę na stronie nawet, ślepa jestem  😵
przecież na tej stronie są też konkretne numery.


Rekrutacja krok po kroku

Informacje sprawy, o które kandydaci najczęściej pytają

W sprawie rekrutacji na poszczególne kierunki I roku studiów można zasięgnąć informacji od poniedziałku do piątku w Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych w godz. od 10.30 do 13.30
Wydział Lekarski, kierunek lekarski tel. 71-784-17-81
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2014 19:29
buyaka, ale ja korzystam z tej nowej strony: www.umed.wroc.pl
I tak utwierdzam się w przekonaniu, że mam głupotę i tępotę napadową  😵
O, a widzisz, wystarczyło w googlach wpisać "um wrocław komisja rekrutacyjna" i samo wyskoczyło!
Magia  😜

😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 maja 2014 19:32
Facella na tej stronie którą podałaś wystarczy wejść w zakładkę "rekrutacja->informacje ogólne" i tam też jest  😁 Ale wcale Ci się nie dziwię, maturalny stres  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2014 19:35
smarcik, już znalazłam.

buyaka, w ten sposób znalazłam adres e-mail, odpowiedzi na maila nie dostałam, pisałam między 10.30 a 13.30 😉
Wie ktoś ile kosztuje lek u weta na świerzb u papug? Ivomec czy coś takiego. Wzięłam niechcianą papużkę z świerzbem, powiem, że groziła jej egzekucja więc co miałam zrobić? No ale muszę wiedzieć ile ewentualnie zabrać pieniędzy. I czy zabranie papugi ze sobą jest konieczne?
nie wiem co zrobilam z klawiatura!

jak naciskam alt plus e to wychodzi "é"
jak naciskam alt plus s to wychodzi "ß"

jak to zmieni©?
Isabelle, a jak klikniesz na listwę na dole po prawej to jaki masz rodzaj klawiatury? PL? Następnie masz kolejna ikonkę gdzie wybierasz czy programisty czy 214 (powinnaś mieć tę pierwszą)
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 maja 2014 08:55
Przestawiłaś sobie klawiaturę na niemiecką najwyraźniej. Poszperaj w panelu sterowania.
Spróbuj jeszcze prawy control+shift, w razie gdybyś miała jednak polską.
klawiatura byla zaznaczona na "to pierwsze"
ale ikonka wcześniej było na "EN"

udało siĘ! 😉
dzięki!
Czy ktoś mi wytłumaczy, na czym polega instagram? Ściągam aplikację na telefon, robię fotki, i wrzucam na fejsa?
szepcik, nie no fotki wrzucasz właśnie na instagrama (możesz go połączyć z fb i tam też się dodają jeśli chcesz), obserwujesz ludzi, których chcesz, wtedy ich zdjęcia wyświetlają Ci się na głównej. Ludzie obserwują Ciebie. No i to tyle w sumie.
piotrowska   Między grzywą a ogonem
24 maja 2014 17:06
Spotkałyście się, a może same jesteście posiadaczkami wielkich koni, podczas gdy wy jesteście raczej niskie? Wstyd mówić, ale ciekawi mnie, jak taka dziewczyna 160cm na przykład siodła konia 180cm 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 maja 2014 17:09
Na palcach i z rozmachem  😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 maja 2014 21:24
piotrowska, ja mam 164cm, mój kon prawie 180cm. Wsiadam zawsze z czegoś, nigdy z ziemi 😉
Wie ktoś może co wstawiał jakiś Adam co wstawial linki spamy?  :P
mam maluśki kłopot.
Zrobilam kilka zdjęć na krosie podczas zawodów. Nędzne, kompaktem. Organizator zawodów poprosił o przesłanie zdjęć. czy powinnam je jakoś podpisać? nie wiem w jakim celu o nie poproszono. czy nie muszę wyrazić zgody na ich wykorzystanie w celach marketingowych? czy jak prześlę to mogą z nimi robić co chcą?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2014 15:40
Spytaj organizatora, po co mu one. Ja bym w ciemno w życiu nie wysłała. Ewentualnie z ogromnym znakiem wodnym przez całe zdjęcie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się