produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
20 czerwca 2012 11:56
Łomatko, ale wątek spadł znowu 🙂

Naszedł mnie sentyment... i kupiłam znowu Ankę Lemon, dziś przyszła 💘 Co najlepsze, mam idealnie pasujące owijki do kompletu, ale jak to wszystko ubiorę, to chyba będzie pszczółka, nie koń 😂
Jak się uda, to jutro będę miała jakieś porządne zdjęcia 🙂
Ale super ! Wreszcie będzie więcej jakichś konkretnych fot Lemona w galerii 🙂
Pozatym uwielbiam ten kolor.
Livia   ...z innego świata
20 czerwca 2012 12:08
Demonowa, dokładnie, będę mogła te moje stare, średnie foty powymieniać na lepsze 🙂 Trochę się stęskniłam za tą oczokonkretną żarówą 😁

edit: no i nie udało mi się dziś cytryny obfocić, może w sobotę mi się bardziej poszczęści...
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2012 21:14
A jednak się udało 🙂
Jedno jest pewne - NIGDY WIĘCEJ nie wezmę tego padu w lato! Momentalnie obsiadła go cała chmara takich małych, czarnych żuczków i nijak nie mogliśmy się od nich uwolnić 😵
Proszę również nie zwracać uwagi na kijowo zawinięte owijki - muszę się dopiero nauczyć to porządnie robić 🙂



Livia - Krew zalewa człowieka przy zawijaniu fryzich nóg hihi 😀 Ja za każdym razem patrzę i prawie płaczę, bo Kary wygląda jak w gipsie. A Lemon miód!

U mnie nazbierało się już 10 albo 11 Anek, ale niestety fotografa brak. Cierp1enie - przyjeżdżaj do nas!
Livia, może i robactwo obsiadło, ale... rewelacja! Super pasuje Wam ten kolor! 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 czerwca 2012 22:23
A ja niedługo założę na siwą Anky Navy ; D Zawsze byłam Ciekawa jak się będzie w granacie prezentować . Ale najpierw musi mi sie zachcieć wyczyścić owijki 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 czerwca 2012 22:41
Livia ślicznie

nigna myślę, że będzie dobrze, co klasyka, to klasyka

U mnie nazbierało się już 10 albo 11 Anek, ale niestety fotografa brak. Cierp1enie - przyjeżdżaj do nas!


Cierp1enie przyjedzie i zrobimy sesyjkę, tylko co na to Kary, chyba mu się nie spodobają ciągłe przebieranki  😁
Dawaj go w alt rosie plisss!!



Livia - super w Lemon, tak wakacyjnie 🙂

W ogóle stwierdzam, że kasztan najlepiej wygląda w anky white (tak jak mam na avatarze)  😜
Livia, super! Tak letnie 😉
Livia Po starych zdjęciach myślałam, że szałowo nie będzie. A jest tak  😍
Livia   ...z innego świata
22 czerwca 2012 07:02
Amarotsa, dziękuję 🙂 Ja ze 3 razy się przymierzałam na jednej nodze, żeby wyszło mi po japońsku - "yako tako" 😁 Czekam na fotki twojego czarnego w Ankach! 🙂

Nirv, Nasturcja-Renata, Cierp1enie, gabb, domcia, bardzo dziękuję dziewczyny :kwiatek:

W ogóle jest jeszcze inna kwestia - poprzednie zdjęcia Lemona (te sprzed roku) były robione w środku dnia, w pełnym słońcu. Te wczorajsze - już pod wieczór, światło było mniej intensywne i dlatego kolor moim zdaniem wyszedł trochę mało wyraziście jak na niego 😁 Ale za to da się to oglądać razem z owijkami i nie ma bolących oczu od syndromu pszczółki 🙂
Livia - booooosko  🙂 Na prawde fajnie, lepiej niż w niebieskościach. A jakie są te "stare dobre" anky? W sensie te jeszcze jakościowo dobre? Do niedługo mam urodziny i przymierzam się do zakupu tylko nie chce jakieś szmatki tylko taką użytkową.
Z góry dzięki :kwiatek:
Livia Twojemu karemu chyba we wszystkim przepięknie, aczkolwiek moim zdaniem największy szał jest w czerwieniach.  😍

Kasia (wkatarzyna) na Kasi i Hortensia.



Ja na Grafice i Cyan.






Czy to już można podpiąć pod obsesję? 😀
Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2012 13:23
pasiab, dziękuję pięknie 🙂

Karino, stare dobre są do lata 2009 - zima 2009 to już były jakościowo dużo słabsze.

A to my z dziś w Krecie, odsłona letnia 🙂





Livia, koniecznie zawijaj niżej i równiej 🙂 na dole 2-3 razy i dopiero w górę 🙂
Livia   ...z innego świata
01 lipca 2012 14:07
Burza, jutro tak zawinę, dziękuję za rady :kwiatek: Ale twardo sobie postanowiłam nauczyć się to robić - w końcu 🙂
Znajdę jakieś owijki mające zbliżony kolor do anky sea blue?
ekuss   Töltem przez życie
02 lipca 2012 17:30
Moja pierwsza ,,anka" 😀 Anky wheat:

deborah   koń by się uśmiał...
02 lipca 2012 17:38
strasznie krzywo uszyta. wszystkie tak mają?
ekuss   Töltem przez życie
02 lipca 2012 17:45
Właśnie tak głupio to wygląda :/ Tylko nie wiem czy tak zdjęcie wyszło czy naprawdę (robione telefonem),a nie chce mi się do piwnicy schodzić... szczerze to myślałam,że będzie grubsza ... w porównaniu z Euro-Starem to nie ma szans...
deborah   koń by się uśmiał...
02 lipca 2012 18:39
ekuss, myślę że Anky nigdy nie zamierzała konkurować z ES. szczególnie pod względem grubości.
typ wypełnienia determinuje grubość padu i te z włókniną nigdy nie będą tak mięsiste jak te z pianką.
ekuss   Töltem przez życie
02 lipca 2012 18:42
Anky mi się powiem szczerze podobają głównie ze względu na kolor, jak dojdzie mi Kreta Blue (mam nadzieję,że celnicy mi ją puszczą) to porównam... chociaż szczerze mówiąc to ja bym chyba lepiej to pikowanie zrobiła  🙄
Anderia   Całe życie gniade
02 lipca 2012 18:44
strasznie krzywo uszyta. wszystkie tak mają?

Tylko te nowe. Ogólnie to, co teraz produkują to jakaś tandeta  🤔 Ja się poddaję. Cena praktycznie jak za ESa albo i lepsza, a jeśli chodzi o jakość to jest spora przepaść, na korzyść dla Ojro  😉
Za to stare Anki są nie do zmordowania i żal mi strasznie, że teraz są już tylko nie wiadomo jakimi rarytasami za 250+ zł...
ekuss   Töltem przez życie
02 lipca 2012 18:46
Też mi się wydaje,że raczej codziennie to jej zakładać nie będę,bo czuć w palcach ,,jakość" ... w każdym bądź razie kolor mi się podoba-taki stonowany i chociaż z tego powodu nie żałuję zakupu...
ekuus to jakas fotke na koniu poprosze, bo od dawna chce zobaczyc tego wheat'a na kasztanie ;-)
Livia   ...z innego świata
02 lipca 2012 20:10
ekuss, faktycznie, ale krzywa ta Anka... szkoda gadać. Ale kolor ładny i na pewno na twojej kasztance będzie super - też czekam na fotki 😉
Witam, ostatnio na eurodressage pojawiła się informacja, że Anky sprzedała firmę ATC firmie BR:
http://www.eurodressage.com/equestrian/2012/06/29/whats-happening-june-2012-part-2
Ciekawe, czy coś się zmieni co do jakości?
ekuss   Töltem przez życie
02 lipca 2012 21:29
Mam nadzieję,że na lepsze... bo powiem szczerze: gdyby nie metka to za tą cenę raczej bym nie kupiła takiego krzywego padu...
deborah   koń by się uśmiał...
03 lipca 2012 09:53
i to mnie martwi najbardziej. Gdyby pad Jarpol był krzywy za 99 zł nikt by na niego nie spojrzał. ale widać mała metka przykrywa nawet najgorsze krzywizny..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się