Bryczesy

Bryczesy CAVALLO są bez szwów bocznych  😀

Dla mnie to minus ponieważ nie mogę wtedy zwężyć łydki  🙁



dla mnie cavallo sa dosyc waskie "z natury", a do duzych nie naleze, nosze XS. model z podwyzszanym stanem, jesli dobrze pamietam, ma szew.
Jeżeli XS to zapewne 34 😉

Model z podwyzszonym stanem (chagall) ma szew boczny, ale ja miałam na myśli champion 😉
nie, no wlasnie 36, chociaz normalnie inne ciuchy XS-S. i uwazam ze sa bardzo dopasowane, na granicy.

jedyna ich wada jest cena. niestety.
To w końcu 36 czy XS?  🙄
ja wszystkie ciuchy niekońskie mam 36-38, pikeury tylko 38.... a cavallo 40 😂
To jest kurde włoska rozmiarówka i oni tam tak dziwnie mają
kotbury, nieźle - a ja mam wszystkie bryczesy 40, pikeury, cavallo, fair play, tcm - przy czym pikeury i cavallo są takie idealne, tcm pewnie mogły by być rozmiar większe
Happiowa   córka grabarza
09 lutego 2011 15:31
co sądzicie o bryczesach Covalliero?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 lutego 2011 15:35
Mam covaliero, tyram prawie codziennie od 2 lat (ostatnio na zmianę z Horze GP) i oprócz już lekko spracowanej lamówki na dole nogawki i sprania koloru z szarego na popielaty to uważam, że całkiem zacne bryczki jak na tą śmieszną cenę jaką za nie dałam.
Happiowa   córka grabarza
09 lutego 2011 15:42
to strasznie się cieszę, niedawno złapałam okazyjnie parę  🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 lutego 2011 17:19
Mam jedno krotkie pytanie, a tyle stron,ze nie jestem w stanie wylapac. Potrzebuje bryczesow na codzien, ktore nie rozleca sie po kilku miesiacach w umiarkowanej cenie, pelny lej, niewysoki stan. Poleci cos ktos?
Co to znaczy: "w umiarkowanej cenie"

Możesz określić?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 lutego 2011 18:00
Pewnie. Biorac pod uwage fakt, ze szkoda by mi bylo wydawac multum kasy na bryczesy myslalam nad cena okolo 300 zl. wiadomo im mniej tym lepiej. ale jakosc tez sie liczy. Szukam czegos na codzien, nie musza byc super modne miec niewiadomo jakiej metki itd. wazne by byly wygodne i wytrzymale.
W ogłoszeniach można kupić bryczesy z najwyższej półki tzn Eurostar, pikeur i cavallo za ok 300zł  😉
Szukam dobrych bryczesów z pełnym lejem (klasycznych) 🙂
Niestety jak na razie nie stać mnie na eurostary czy pikeury, co myślicie o tych?
http://www.gnl.pl/bryczesy-damskie-paris-tone-p-7457.html

Mam fair playa kratkę jestem w miarę zadowolona, lecz szukam teraz klasycznych
Szukam bryczesów z pełnym lejem, rozmiar 158-164 - długie, chude nogi , najchętniej w kratę lub jakimś ciemnym granacie. Do 240 zł. Szukam , szukam i znaleźć nie mogę.. pomoże ktoś ? Dramka   👀  :kwiatek:
A miał ktoś może te: http://skinetic.info/sensuel-bryczesy-damskie-p-9.html
Właśnie się nad nimi zastanawiam, a nie miałam jeszcze bryczesów tej firmy i nie chcę ryzykować 🙂
Florcik Długie chude nogi mało mi mówią, jaki masz wzrost?
[quote="Florcik"]Szukam bryczesów z pełnym lejem, rozmiar 158-164[/quote]
Dramka 158-164 to chyba wzrost🙂
Nie wiem..

Pytam ponieważ podała rozmiar 158-164 nie wzrost 😉

A rozmiar 158 nie jest na długie nogi  🤔
mam 163cm wzrostu i dłuugie , chude nogi 🙂
Proponuje młodziezowe 170, 164 będą za krótkie lub damskie 34 lub 36. Ale też nie wiem ile masz w pasie.
a nie będą mi wisiały na tyłku ? Mam jedne firmy cavallo rozm. 158 sięgają mi z 12 cm do góry za kostkę 😫 a na tyłku mi wiszą, jakbym miała tam "pół kilo "
"sięgają mi z 12 cm do góry za kostkę"  🤔

Może nie masz wcale takie długie nogi jak uważasz  😁

Dziewczynko co ja moge ci doradzić nie widząc cie i nie znając twoje wymiary?
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 lutego 2011 17:37
Florcik, jeżeli przy wzroście 163cm masz zachowane mniej więcej normalne proporcje jak każdy człowiek to muszę Cię zmartwić ale twoje nogi nie są zapewne tak długie jak Ci się wydaje  🙄
Skoro 158 wisi Ci na tyłku (czy ty w ogóle go masz  :hihi🙂  to szukaj jak najmniejszych z normalnych rozmiarów czyli 34 lub 32 jak znajdziesz, jeżeli będą odpowiadać twoim wymiarom.
I trzeba brać pod uwage że rozmiar młodzieżowy np. 164 nie pasuje na wzrost 164.

Ja mam 164cm wzrostu a młodziezowe nosze 176.

rozmiar 170 jest na ok 158-160 wzrostu.

ok, a wiecie czy są jakieś w sklepie internetowym młodzieżowe 170, w kratę (lub granatowe), z pełnym lejem 🙂 ?Bo ja chyba nie umiem szukać  🤬
1. google

2. bryczesy młodziezowe 170

=

http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1R2IRFC_plPL365&q=bryczesy+m%C5%82odziezowe+170&aq=f&oq=
Czy ma ktoś może te bryczesy  : http://www.equiversum.pl/loesdau-loesdau-bryczesy-damskie-seattle-p-2702.html  ? Jakieś opinie ? 🙂 Bo chciałam je kupić ale nie chce sobie kupić czegoś co sie po kilku miesiącach rozpruje : ]
Na fotce nie prezentują się najlepiej  🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 lutego 2011 11:14
Niedawno w JRM pisałam, że kupiłam dla mamy Eurostary Lorena.
Melduję, że bryczesy są CUDOWNE! Sama je przymierzyłam, są super wygodne, świetnie się w nich wygląda, no i zamiast rzepów mają wstawki z lycry. A po tym jak zrobiły furorę w stajni zaczełam ich mamie zazdrościć i teraz stoję przed dylematem czy kupić kolejną szmatę dla konia, czy Loreny dla mnie  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się