Bryczesy

Ja mam 3

PIKEUR, Euro-star, Cavallo
Czy ktoś wie jaki model był przed EURO-STAR Laura?
Mam prośbę do re-voltowych stylistek:
-Możecie pokusić się o rady jak dobrać bryczesy?
Takie ABC. Jaki model do jakiej figury ?
Jak mieć wygodne i ładnie wygladające np. przy okragłym brzuszku a jakie przy szerokich biodrach i tęgawych udach?
Niedawno Katija mnie uświadomiła, że są takie wysokie, piękne bryczesy. Nie miałam pojęcia.
Mam już siedem par i każda ma swoje wady.
Jak poradzić sobie z zakupem via net ? Co pomierzyć ?
Ja wiem, że to na stronach sklepów jest, ale tak praktycznie bym chciała. Prosiła.  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 kwietnia 2012 10:13
miałą może, którą te bryczesy pfiffa? potrzebuję czegoś taniego na zawody 😉
Miala i juz nie ma i nie chce miec 1 zawody 1 pranie i szmata
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 kwietnia 2012 10:30
to powiedz co ma kupić, żeby było białe z szarym lejem i przetrwało przynajmniej 2 starty 😀 i tanie...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 kwietnia 2012 10:31
Tania, poproś tunride - ona jest ekspertem w tej kwesti 🙂 serio!

sei, zaatakuj majeczkę,lepiej uzywane firmówki,niż szmata 😉
[quote author=Ktoś link=topic=217.msg1361608#msg1361608 date=1333618309]
Tania, poproś tunride - ona jest ekspertem w tej kwesti 🙂 serio!
(...)

[/quote]
Tunrida!  :kwiatek:
Proszę. Udziel porad.
to powiedz co ma kupić, żeby było białe z szarym lejem i przetrwało przynajmniej 2 starty 😀 i tanie...

Ja mam http://www.koniesklep.pl/FAIR-PLAY-Rozm-176-Bryczesy-mlodziezowe-Nemo-z-pel(4,5760,7895).aspx już 4 sezon i są ok. Droższe niż 185 zł, ale tańsze niż 350 zł  😉.
Lej się zmechacił, ale nie wygląda to jakoś paskudnie.
Sei tak jak pisze Ktosinka kierunek Majeczka
Ja moge Ci napisac czego nie kupowac:pfiff,nowak center, pikeur lugana..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 kwietnia 2012 10:52
z pikeur lugana się nie zgodzę, mam chyba 4 sezon,nadal bardzo ok 😉
Kupilam u Drapmki,wystartowalam dwa dni.wypralam w 30stopniach i mam bladorozowe bryczki z szarym lejem.Moze drugi gatunek czy cos...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 kwietnia 2012 11:34
zdjęcie sprzed 2 tygodni - nadal śnieżno białe,mimo,ze zdazało mi się w nich zaliczyć glebę 😉

Za duże zdjęcie.
I tej bieli zazdroszcze..
[quote author=Karla🙂 link=topic=217.msg1361642#msg1361642 date=1333619763]
Kupilam u Drapmki,wystartowalam dwa dni.wypralam w 30stopniach i mam bladorozowe bryczki z szarym lejem.Moze drugi gatunek czy cos...
[/quote]

Ja mam białe z szarym lejem lugany i po praniu są dalej jak nowe.

Jeżeli zafarbowały na bladoróżowo to musiałaś z nimi coś wyprać co farbuje bo inaczej by zafarbowały na szary kolor, tak jak mi jak wyprałam w za wysokiej temperaturze. Nie mam drugiego gatunku.
Mam osobna pralke do bialych rzeczy i zawsze piore bryczki same. Lej jak sie zamoczy to wlasnie nadal podbarwia na rozowy mimo ze prane byly juz mhm 10 razy co najmniej. Stawiam na lipna skore. W drugich pikusiach,nie wiem jaki model niestety,ale wyzszyciutke stan kupionych w uk tego problemu nie mam,a pralka ta sama i plyny takze.
Dramka ja wiem ze ty jesteś fanką Pikeurów ale naprawdę z nimi to różnie bywa. Ja kupiłam w Niemczech takie w Paski, nówka sztuka. Dziś wyglądają tak ze szkoda gadać.  A używałam je może rok. Zafarbowały mi od sztylp (tylko te jedne), materiał zrobił się taki mega cieniutki w kroku i przy kolanach... Aktualnie pozbyłam się wszystkich bryczesów tej firmy, i nie zamierzam już kupować. A wiem ze jest sporo ludzi zadowolonych.
[quote author=Karla🙂 link=topic=217.msg1361749#msg1361749 date=1333625925]
Mam osobna pralke do bialych rzeczy i zawsze piore bryczki same. Lej jak sie zamoczy to wlasnie nadal podbarwia na rozowy mimo ze prane byly juz mhm 10 razy co najmniej. Stawiam na lipna skore. W drugich pikusiach,nie wiem jaki model niestety,ale wyzszyciutke stan kupionych w uk tego problemu nie mam,a pralka ta sama i plyny takze.
[/quote]

Nie rozumiem jak szary lej może farbować na różowo?  🤔 chciałabym to zobaczyć  👀

Precelek kiedyś wystawiał cavallo które farbowały..i nie były od mnie

xxagaxx Jestem fanką pikeur ponieważ pasuje mi krój i lej dopasowuje się do ciała ładnie. Teraz zostawiłam sobie białe euro-stary bo pasuje mi w nich krój.

Mąż ciura na zmiane eurostar i pikeur i nic się nie dzieje.
Dramka jak je znowu upiore to wstawie-tylko musisz poczekac do konca maja
Po prostu felerny model/egzemplarz-dlatego podalam przyklad tych drugich tez pikusiow,ktore nie farbuja absolutnie nie mam pretensji do Ciebie tylko do firmy,dlatego przerzucilam sie na eurostary
Bardzo możliwe że felerny 😉 tylko przykro że od mnie  🙁

Dzisiaj mi się pierwszy raz trafił zdecydowany konkretny mężczyzna po bryczesy  😀 Bo generalnie nie współpracuje z facetami  😵 najgorsza kasta..  😤
Zdarza sie,nie masz  na to ani Ty ani ja wplywu wiec czekaj do maja na zdj mojego rozu majtkowego😉
Ja tylko, że róż z szarego jest jak najbardziej możliwy. Otóż tzw. szary neutralny robi się z mieszanki cynobru (m.w.) i błękitu (typu błękit nieba). Proszki/płyny w większości są przystosowane do "wyciągania" odcienia błękitnego bez śladu - do bieli. Zostaje róż, bo czerwieni (jak wszyscy wiemy) proszki nie chcą wywabiać.
halo Dziękuje za wyjaśnienie, już wszystko jasne. Chociaż moje na szaro farbowały  😉
Dramka, bo to zależy jaki szary. "Szary neutralny" jest dość jasny, o lekko zielonkawym? jasnofioletowym? takim zimnym odcieniu, coś jak zachmurzone niebo oświetlone słońcem.
Inne szarości robi się z innych pigmentów, także takich szarych-że-szarych., czy wręcz z czerni z bielą. Te będą zdecydowanie niebieskie w odcieniu lub antracytowe/grafitowe. Wszelkie szarości odrobinę oliwkowe/brązowe też powinny być dość trwałe (w sensie nie rozdzielającej się mieszanki).
Nie wiem, dla mnie szary to szary  😉
Ludzie (bez daltonizmu) istotnie różnią się zdolnością postrzegania i różnicowania kolorów i ich odcieni. Od... 8 do... milionów. I wszystko to jest norma. Przeciętnie rozróżniamy setki odcieni, czasem tysiące. Podobno faceci różnicują dużo gorzej niż baby 😀
Jasne..mi się ciągle trafiają faceci którzy twierdzą że nie ten "odcień"  😵
To masz chyba Dramka wyjątkowego pecha.
Ja chyba nie słyszałam od faceta słowa "odcień".  😀 Jakikolwiek odcień ich zwykle przerasta.  😁
mówię wam faceci to najgorsi klienci..a to lej im tyłek latem odparza, albo obciera  😲

kobiety nie marudzą tak.
mówię wam faceci to najgorsi klienci..a to lej im tyłek latem odparza, albo obciera  😲

kobiety nie marudzą tak.

Albo jak się dopną w pasie to marudzą, że im się tłuszcz wylewa, a najgorsze dla mnie, że mój się wstydzi bo twierdzi, że wyglada jak baletmistrz z krzywymi nogami  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się