Bryczesy

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 kwietnia 2012 19:10
Ja ostatnio nabyłam Eurostary Laura i je juyż zdążyłam pokochać miłością wielką.
Ja zostaje wierna Pikeurowi  😍
Ja również jestem wierną fanką Pikeura, odkąd dostałam w łapy swoje Lugany *-* W życiu nie miałam lepszych bryczesów, są jak druga skóra!


te tutaj  😍
Pamiętam to kolekcje, super fotka  😀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 kwietnia 2012 20:10
A mnie moje Laguny zdradziły. Lej przetarł się doszczętnie- miałam dziury na wylot. Co prawda przy dość intensywnym użytkowaniu- ok. 2 konie dziennie, na zmiane z jeszcze 2 innymi parami, ale nadal nie powinny się rozwalić po 2 latach. Moje ukochane EuroStary wytrzymały z 7  😁
Dramka, Do np. mountain horse, rtsów albo hkmów. ale w sumie mogą być grubsze od pikeura micro, tu możesz mieć rację. Choć jakieś super-grube to też nie są.

Isabelle, Wymyślaty ten Twój chłop. 😁 Dżinsy westernowe mu zakup. 🙂
Może nic się nie dzieje z moimi bo mam parę par na zmianę.  🤔
Ja pokochalam Euro Stary z flexem i nie chce zadnych innych :

Mi rzepy nie przeszkadzają  🤣
a mnie draznia w kostki i odznaczaja sie pod skarpeta  😉
Mnie inne rzeczy drażnią w bryczesach 😉
A jak jest z rozmairówką pikeura? Z reguły noszę 38/40, es 40 sa na mnie za duże, a pikeury mają 40 raczej większą czy mniejsza?
Pikeur rozmiarówka bryczesów:

Rewelacyjna tabelka  😁

Rozmiar 36 i 38 ma tyle samo w pasie  😵
Trzeba by tylko jeszcze dodać, że bryczesy w pasie rozciągają się tylko o kilka cm, a w biodrach zwykle sporo więcej. Poza tym...całkiem niezła. Ogólną orientację ludziom da.
Tylko dlaczego rozmiar 76 (czyli 38 L) ma wg tej tabeli  w pasie aż o 3 cm mniej niż 38 ?!
Beznadziejna jest ta tabelka  😵 Brakuje rozmiaru 72, 76 i 80 ma mniej w pasie niz 38 i 40  🤔
Tak, dokładnie, rozmiary przedłużane Pikeura wcale nie odpowiadają w pasie kropka w kropkę  rozmiarom standardowym.
na mnie 42 są za duże (za szerokie w biodrach, a zarazem sporo za krótkie), a 84 jak znalazł - już wcześniej rozkminiłam, że 84 to bardziej przedłużana 40, a nie 42.
Swoją drogą nabyłam u Dramki Lugany w kratkę - i są piękne!  😍
Ja to potwoerdzam 😉 Tak samo ma ES. 40 i 80 nie są identyczne. 80 są mniejsze.
Aaa - to już chyba mam wyjaśnienie, dlaczego w przedłużanych jeździ mi się wygodniej 😀
Dziewczyny..już nie raz tłumaczyłam że przedłużane różnią się tylko długością  ❗

Jeżeli porównamy ten sam model 40 i 80 będzie się różnił tylko długością.
Dramko na jak widać nie. Ja nie mam tych samych modeli, ale widzę że 80 leżą u góry na mnie lepiej niż 40.
Jeżeli nie masz te same modele to niestety nic nie możesz stwierdzić.

Wystarczy że ten sam model ale inny skład i już bryczesy inaczej się układają.
Różnica pomiędzy Fair Play Kaja a Elena polega tylko na podwyższonym stanie w tych drugich, czy na czymś jeszcze?
Różnią się tylko wysokim stanem
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 kwietnia 2012 15:44
Czy ktoś mógłby polecić mi jakieś dobre bryczesy z pełnym lejem, lub lejem 3/4  do 200 zł,? I niech nikt nie wspomina o firmie API...  Lej totalnie zmechacił się, na tyłku zrobiły mi się OLBRZYMIE dziury, rzepy odpadały, ogólnie całe do kitu... a jeździłam w nich 4 miesiące 1x w tygodniu. 😵 //
Proponuję Horze active check:
http://www.okser.pl/horze-bryczesy-mlodziezowe-active-check-wiosnalato-2012-p-9336.html to są akurat dziecięce, ale jak nosisz rozmiar  38 to 170 spokojnie pasuje. Oczywiście damskie też są.

Aaa bym zapomniała, dzięki dziewczyny za odpowiedzi na moje pytanie  :kwiatek:. Co prawda dalej nie wiem, ale zakochałam się w tych Pikeurach http://arcus-konie.pl/je/bryczesy/bryczesy-pikeur-lucinda-kontrast.html  😍.
ja mam Elt i są dosyć wytrzymałe tylko miały błąd bo pękały pod rozporkiem ale mądra krawcowa to zrobiła ;-)

Dostałam od męża Fair play model Roksana boję się trochę o tej lej kto miał?
http://horsestyle.pl/sklep/bryczesy/bryczesy-fair-play-roxana
tabelka którą wyżej podałam jest ze sklepu okser.pl

(mam wszystkie bryczesy w jednym rozmiarze więc niestety osobiście nie mam jak ich porównać osobiście)

znalazłam jeszcze taką:

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 kwietnia 2012 17:49
Proponuję Horze active check:
http://www.okser.pl/horze-bryczesy-mlodziezowe-active-check-wiosnalato-2012-p-9336.html to są akurat dziecięce, ale jak nosisz rozmiar  38 to 170 spokojnie pasuje. Oczywiście damskie też są.


Słyszałam o nich dość dużo dobrych opinii i jak na razie są pierwsze na mojej liście. ;D

Ktoś może mi coś jeszcze zaproponować? 🙂 EDIT:

ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tych: Equi Theme Pro Clarino i o tych: York Afna bryczesach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się