Bryczesy

Korone maja czapraki schokemohle, wiec moze to od nich spodnie?

Majeczka, nie chce nic mówić ale chyba takie rozowe bryczesy widzialam dzaiaj  w Konskim Swiecie
Rozmiar rozmiarowi nie równy.  🤔
Mam 2 pary zimówek Felixa w tym samym rozmiarze. Jedne, brązowe- są obcisłe. Drugie, czarne, wiszą mi na dupie, w udach i pod kolanami.
A firma ta sama, krój ten sam i teoretycznie materiał też ten sam.  😤 I te czarne wypadają prawie cały rozmiar większe niż te brązowe.  😲
Też takie felixy mi się trafiły  😵
Ooo nawet nie wiedziałam, że HKM też wypuściło bryczesy z silikonowym lejem

http://zogala.com/sklep/bryczesy-hkm-dots-silikonowym-lejem-p-5865.html

Ciekawe jak się sprawuje to ich cudo  😉
te kropeczki ściągnęli z equiline  😂
majeczka   Galopem przez życie!
24 stycznia 2013 21:04
Petit., a jest już ta kolekcja w sprzedaży?
Dziewczyny , ma któraś z was bryczesy dżinsowe HKM Marga?

o dokłądniej takie 😉
http://www.gnl.pl/bryczesy-marga-p-8160.html

Jeśli już błyo to wybaczcie ale szukajka mi nie wypluła 😉
Dzisiaj w końcu upolowałam moje Animo Nonsia 😍
W Awill promocja -50% 😅


Almika, wow, robią wrażenie, ale zdecydowanie rozmiar max 36 wymagany :P
Almika świetne są  😍 ogólnie większość z Animo jest ślicznych
36 jest poza zasięgiem  😵 ale moje 38 zostały zatwierdzone przez "starszyznę" 😁 Do wiosny jeszcze trochę zostało , jest motywacja żeby popracować 😉
W Awillu teraz sporo super bryczesów w promocji -50!
No...przeceny są kuszące na awilhorse. Właśnie przeglądałam.
Tyle, że chciałabym ciemne a nienawidzę granatu. I po krzyku bo czarnych nie ma.  🙂
Almika Daj znać jak leżą bo mają specyficzny krój który nie na wszystkich pasuje. np na mnie  😵 Ile zapłaciłaś po promocji?
Te bryczki animo to mają ceny jak dla mnie z kosmosu 😲 prawie 500zł po przecenie 🙄 dla mnie to majątek..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 stycznia 2013 10:50
pikeur premium tez tyle kosztują...

mi się podobają te niebieskie (chabrowe?? ) z nowego katalogu ES,ale na głowę nie upadłam,żeby płacić za nie katalogową cenę...
Ja raz dałam 500zl za bryczesy..i nie były tego warte  😤

Natomiast chyba nie brak osób co płacą kosmiczne pieniądze za bryczesy jeżeli firmy po tyle sprzedają.
Te bryczki animo to mają ceny jak dla mnie z kosmosu 😲 prawie 500zł po przecenie 🙄 dla mnie to majątek..


369 zł widzę na ich stronie 🙂
Zapłaciłam 369zł. Też dużo, ale da się przeżyć. Cena z półki ES czy Pikeur na rv.

Leżą dobrze, są mocno elastyczne i dobrze się dopasowują. Fajnie wyglądają z brązowymi oficerkami. Jeszcze w nich nie jeździłam. Są z letniej kolekcji i teraz byłoby w nich za zimo brrrrrrrrrrrr. Coś czuję, że przywitam w nich wiosnę  😅
Almika - a mogłabyś zmierzyć długość nogawki po ,wewnętrznej, od kroku w dół  :kwiatek: ?
369 to jeszcze da się przeżyć  😉
Almika, wrzucisz zdjęcie założonych ? 😉
Koniecznie  ❗  🤬
Jest ślicznie  😍 !!! Jak schudniesz to ci z tyłka spadną  😁. 70 cm  to trochę dla mnie malutko... 🙁
Zarąbiście. Seksownie. Jak schudniesz to będzie po prostu patykowato i tyle. A tak jest szczupło, zgrabnie i seksownie. Super.  😍

70 cm  to trochę dla mnie malutko... 🙁
Ja mam 178cm wzrostu. Jesteś wyższa? Mogłyby być dłuższe, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma 💃
Almika, przepieknie wyglądają na Tobie !!
Ma ktoś może te bryczesy i mógłby podać mi dokładne wymiary? Rozmiar 36. http://www.amigo-konie.pl/16a-equi-theme-bryczesy-pro-clarino-z-pelnym-lejem-blekitno-brazowe.html
Almika Nie sa za duże na ciebie? Trochę się marszczą. A ile mają od kroku?

Animo nie robi przedłużanych natomiast standardowe są dosyć długie. Rękawy w frakach są bardzo długie..

Almika Nie sa za duże na ciebie? Trochę się marszczą. A ile mają od kroku?

Animo nie robi przedłużanych natomiast standardowe są dosyć długie. Rękawy w frakach są bardzo długie..




Od kroku 70cm. Pewnie mniejsze leżałyby lepiej, ale niestety te były najmniejsze jakie były w sklepie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się