Bryczesy

Czy ma ktoś porównanie modli cavallo champion i championesse? Różnią się tylko tym, że chamionesse mają niższy stan, konkretnie chodzi mi o to czy jeśli mam teraz championy w rozm 80 i są mocno obcisłe to championesse 84 będą duzo większe i się w nich utopię czy jest szansa, że będą ok.
Beda o rozmiar większe, natomiast wszystko też zależy od składu 😉
Miał ktoś kiedyś w łapkach coś takiego http://www.horse-trade.pl/pl/p/Bryczesy-START-Aberdeen/1249 albo inne bryczesy tej firmy i jest w stanie powiedzieć coś na temat ich przeżywalności (w warunkach mało ekstremalnych- rekreacja raz/2 razy w tygodniu)? 👀 🙂
Nie jeździłam w nich, ale mam je w rękach kilka razy w tygodniu. Do rekreacji 1-2 razy w tygodniu wystarczą. Nie gwarantuję, że to się nigdzie nie porozpycha, ale drzeć się nie powinno.
Fajowe?

chciałabym je zobaczyć z tyłu... mogą być fajne do koszuli w kratę i ładnych zdjęć, ale do jazdy jakoś ich nie widzę (już mi gorąco w nery na samą myśl :emoty327🙂. ta góra wygląda trochę jak tył gorsetu. ogólnie - całkiem ładne, ale chyba mocno niepraktyczne. 😉
Ja lubię wysoki stan ale te chyba za bardzo
Też je sobie wyobrażam z luźną, białą koszulą 🙂
Od tyłu tak:

[img]http://i2.ztat.net/large/HR/14/1B/01/05/03/HR141B010-503@4.1.jpg[/img]
widziałam na zawodach takie w wersji białej.

FUJ. Jak z teatralnej garderoby
Kieszenie z tylu przesada
Co to za bryczesy? W wersji granatowej bardzo mi się podobają, ale  w wersji białej ich sobie nie wyobrażam 😉
To Horze, jeśli  się nie mylę jeszcze niedostępne
w zeszły weekend ktoś takie prezentował na skokowych w Korytach
Te bryczki z gorsetem to bez względu na to czy "ładne czy nie" zapodam sobie po ciąży!!! They've made my day! Nie będe straszyć (siebie - bo mamy teraz na hali pełno luster) brzuchem porównywalnym z kangurzą kieszenią.
Horze Dara. Są dostępne w gnl i amigo 🙂
Kotbury good idea 😉
sa jakies tanie (100 zl) bryczesy lepiej dopasowujące sie do ciala niż te Decathlonowe?
dodam ,że nie muszą byc one super wytrzymale, bo jezdze sporadycznie
Poszukuje bryczesów Euro Stara Jodhpur!!!
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
To Horze, jeśli  się nie mylę jeszcze niedostępne

Ja trafiłam na nie w Zalando:
http://www.zalando.pl/horze-dara-spodnie-materialowe-niebieski-hr141b010-503.html
Nawet się chwilę nad nimi zastanawiałam, ale w końcu wybrałam inne.
Pozdrawiam serdecznie z moimi bryczesami Fair-Play, które miałam około 2 lat 🙂 O jedną jazdę za dużo, wsiadałam na konia - żadnych dziur, zsiadłam - efekt na zdjęciu:

Zdjęcie mówi samo za siebie, jeśli chodzi o jakość wykonania 🙂 Ale też możliwe, że zależy to od partii, bo mam drugie, ten sam model i trzymają się całkiem ok 🙂 Co prawda lej też już zmechacony ..
O rany! Co się działo na tej jeździe? 😁
Spokojny terenik po lesie, w połowie poczułam wiaterek na tyłku ..  😁
O matko...  😁 Jakbyś nie wstawiła, to bym nie uwierzyła. Mam w sumie 3-cią parę Fair Play i oprócz lekkiego zmechacenia leja, nic nigdy żadnym nie dolegało. Fakt, że nie jeżdżę w nich często, bo mam sporo bryczek. Może gdybym częściej używała, to i mnie by spotkał goły tyłek w lesie.  😁 Nie będę ryzykować.
Swoją drogą- bombowa fota!  😁
Przyznaj sie ze dopadł cię jakiś tygrys  😂
robakt   Liczy się jutro.
08 sierpnia 2013 14:08
huzarova przynajmniej miałaś przewiew podczas upału 😀
huzarova, jak po spotkaniu co najmniej z watahą wilków 😉
Ale Fair Play są naprawdę wygodnie i fajnie uszyte jeśli chodzi o fason - dobrze leżą po prostu. No i jak kupuję bryczesy za 200 zł to jestem zadowolona jak mi posłużą dwa lata
A mi szkoda by bylo 200 zl
A mi szkoda by bylo 200 zl



mi również.

Dołożysz 100zł i już można się rozglądać za lepszymi firmami, które posłużą na lata.
Poza tym komfort jazdy w fairplayach, hkmach i tym podobnych, a pikeurach i euro-starach jest jak ziemia, a niebo.


huzarova, mistrzowska fotka!  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się