Perfumy

czy te perfumy to to samo?


wpisując w wyszukiwarce "acqua di gio" prawie w 90% wyskakują te drugie, ale z tego co kojarzę w perfumeriach to widziałam raczej ten pierwszy flakonik - w związku z czym czy jest to kwestia tylko innego, nowszego "opakowania"?


edit: już wiem czym się różnią (nie dopatrzyłam się "ia" na końcu nazwy pierwszego flakonika... 🙄 )
maracuja, dziękuję :kwiatek:
ja kocham Bruno Banani 😜; zarówno różowe jak i fioletowe
obecnie mam Lacoste touch of pink🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 czerwca 2011 19:47
ja kocham Bruno Banani 😜; zarówno różowe jak i fioletowe
obecnie mam Lacoste touch of pink🙂


oj tak Bruno Banani "magic Woman"  😍 właśnie przed chwilka psiknęłam <3

madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 października 2011 17:34
odkopuję 😉

bo mam pytanie, szukam jakiegoś, hm, "charakternego" zapachu, najlepiej z nutami paczuli (bo uwielbiam  😍 ) i w przystępnej cenie.
ktoś mógłby coś polecić?  :kwiatek:
A ja dzisiaj zakochałam sięw Bruno Banani. Nie pamiętam jakie to były, ale...<3 Jeszcze czuję je na nadgarstku🙂 Czekam może na jakąś promocję 😀
Mam pytanie. Czy któraś z Was kupuje perfumy Bruno Banani przez internet ? Widziałam na allegro testery w przystępnej cenie, 60 ml za 70 zł, ale boję się, że nie będą warte tej ceny. Może macie jakiegoś allegrowicza do polecenia?
Kupował ktoś może perfumy mademoiselle coco na allegro? Jest jakiś sprzedawca, którego możecie polecić i na 100% sprzedaje oryginalne perfumy?
Kampari, jeżeli chodzi o Mademoiselle, to na allegro chodzi mnóstwo podróbek, są to chyba jedne z najczęściej podrabianych  perfum :/ nie ma się co łudzić, że znajdzie się oryginalne w bardzo okazyjnej cenie, patrz przede wszystkim na ilość sprzedanych perfum i komentarze sprzedających, ja jeżeli kupuję na allegro perfumy, to tylko ze sklepów internetowych, które wystawiają tam aukcje, na pewno mogę polecić ten:

http://allegro.pl/chanel-coco-mademoiselle-100ml-edp-wawa-wola-sklep-i1926512263.html

ale cena niestety niezbyt okazyjna. Albo szukaj sprzedających w pobliżu tak, żebyś mogła odebrać osobiście i sprawdzić sama.
Zawsze jakieś 100 zł mniej niż w sklepie. Zresztą lepiej chyba zapłacić tyle, niż dostać COOC CHAMEL  😁
dziekuję :kwiatek:
jak myślicie czy w outlecie w Warszawie na ul. Połczynskiej 21a są oryginały na 100%?
bo ceny niektóre mają bardzo atrakcyjne...
ich konto na allegro http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17343225
Dziewczyny, znacie może jakiegoś godnego polecenia sprzedawcę perfum na allegro? Chcę chłopakowi  kupić taki jeden zapach z Mexx tylko boję się, że przyślą kompletną podróbkę :/
ash   Sukces jest koloru blond....
23 listopada 2011 13:36
wejdź na www.iperfumy.pl
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
23 listopada 2011 13:44
Paco Rabanne


Paco Rabanne Black XS 80ml W Woda toaletowa Tester
Linia damska

- dla madmaddie szukającej charakternego zapachu z nutką paczuli 😉. W perfumy-perfumeria sa po 145 PLN - cena fajna, zwłaszcza, że zapach ekstra i bardzo trwały. No i ta buteleczka 😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 listopada 2011 14:31
wejdź na www.iperfumy.pl


Ash rozumiem, że strona sprawdzona i nie mam się co obawiać o ewentualne podróbki?
ash   Sukces jest koloru blond....
23 listopada 2011 14:33
Ja od nich zamawiam dość często i to nie tylko perfumy. polecam 😅
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 listopada 2011 14:36
To się strasznie cieszę bo w sumie znalazłam tam perfumy, których moja mama szuka już od daaawna, dziękuję!  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
23 listopada 2011 14:46
:kwiatek:

przed świętami będzie dużo promocji ❓ ❗. ja rok temu upolowałam super oferty
[quote author=ash link=topic=218.msg1197454#msg1197454 date=1322055366]
wejdź na www.iperfumy.pl


Ash rozumiem, że strona sprawdzona i nie mam się co obawiać o ewentualne podróbki?
[/quote]

No ale przecież tm jest mnóstwo podróbek.. ja już się raz niestety "nacięłam" i więcej tam nie zamówiłam perfum, po 15 min nie było nic czuć :/  na potwierdzenie moich słów tu jest opinia na temat tego sklepu: http://www.opineo.pl/opinie/iperfumy-pl,negatywne  , ja odradzam.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 listopada 2011 19:52
ja u nich kupuje od dawna i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, zeby cokolwiek było nie tak. Perfumy pachną tak samo i tak samo długo jak kupione w Sephora czy innej perfumerii. Może miałam szczęście...chociaż nie za dużo tego szczęścia???? kupowałam u nich już z 8-9 razy i zawsze byłam zadowolona.
ja sie zakochałam w tych...  sa powalajace!!

ja u nich kupuje od dawna i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, zeby cokolwiek było nie tak. Perfumy pachną tak samo i tak samo długo jak kupione w Sephora czy innej perfumerii. Może miałam szczęście...chociaż nie za dużo tego szczęścia???? kupowałam u nich już z 8-9 razy i zawsze byłam zadowolona.


No i na pewno jest mnóstwo osób zadowolonych jak i takich jak ja które trafiły na podróbki w tym sklepie ( o czym świadczą opinie) . Jak dla mnie to ten sklep jest spalony, bo jeżeli chciałabym podróbki to mogę iść na targowisko i zamiast Calvin Klein kupić Colvin Klein i zapłacić jakieś 20zł zamiast 200zł. A tam klient ewidentnie jest wprowadzany w błąd, bo ja oczekuje, że wszystkie perfumy będą oryginalne a nie tylko wybrane i nie chciałabym żeby mój flakon po perfumach był jak z odzysku pełen rysek..
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 grudnia 2011 18:51
wrocilam wlasnie do domu z nową wodą perfumowaną - tym razem kupilam Och Lola. Miałam juz 'starą' Lolę i ją uwielbiałam, ale nowa jest jeszcze fajniejsza. Lżejsza, bardziej dziewczęca, flakon jest równie piękny tylko bardziej różowy  😍
Strasznie potrzebowałam odmiany, bo przestałam czuć zapach wód, których używam obecnie (czyli Chloe, Chance Eau Fraîche i YSL Elle)  🤔

mery no ba, Chloe to piękne, intensywne i super trwałe zapachy! zażyczyłaś je sobie na gwiazdke?  😉
o tak, Chloe jest swietne 😍
ostatnio zamiast tych perfum uzywam balsamu do ciala i nie dosc, ze trzyma tak samo dlugo jak perfumy (a moze i dluzej) to jeszcze jest bardzo bardzo wydajny, mam wrazneie, ze w ogole sie nie zuzywa

a moja nowa milosc to Imperatrice Dolce&Gabbana, mrrr 😜
ostatnio dostałam dkny red delicious i strasznie mi się spodobały. aktualnie to mój #1  😜
Martuha, też uwielbiam! Teraz mam zielone jabłuszko, to już chyba mój 7 flakon tych perfum. 😀
A na święta zażyczyłam sobie Euphorię Kleina.
zielone jabłuszko jest genialne, ale za dużo kobiet nim pachnie 😉
Martuha, na szczęście wokół mnie nikt go nie używa. 😉
mery no ba, Chloe to piękne, intensywne i super trwałe zapachy! zażyczyłaś je sobie na gwiazdke?  😉

haha, nawet nie musiałam prosić, a i tak dostałam je pod choinke 🙂! mikolaj sam zauważył, ze codziennie zachwycam się tym zapachem popsikana na lotnisku 😉
Lov   all my life is changin' every day.
26 grudnia 2011 09:58
A macie jakieś sposoby, jak pozbyć się uczulenia na perfumy? 👿 Kiedyś mogłam używać codziennie i nie było problemu, a teraz po kilku dniach zaraz zaczyna mnie cała szyja swędzieć 🙁 A moje zielone DKNY i ulubione Miss Dior Cherie stoją na półce i się kurzą..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się