Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 10-12 grudnia 2010

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 grudnia 2008 13:32
Ja tam olewam, bo będzie tak jak po CSI w Katowicach. Kilka osób mnie widziało, nie podeszło, nie zgadało tylko potem pisało, że mnie widzieli, a bali się podejść. Czy ja wyglądam na taką zołzę? 👿


Laguna śmignęłaś mi w Katowicach 2 razy, ale wierz mi że nawet jakbym chciała, to nie dałam rady podejść, bo tak żeś pędziła, że ho ho  😡

Przepraszam za  🚫
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
02 stycznia 2009 16:38
Jaka szkoda, że te targi są teraz w lutym a nie było ich w grudniu jak co roku 🙁
Mam tak blisko do Poznania, że od 7 lat byłam na każdych, a teraz będę musiała sobie odpuścić 🙁 A z zapowiedzi wynika, że będą większe niż zawsze...
Mam nadzieję, że kumpela się wybierze to może dam jej liste i zrobi za mnie zakupy  🤔
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 stycznia 2009 20:03
Horciakowa Bo zazwyczaj jest tak, że jak nam na czymś bardziej zależy niż zwykle to zawsze jakaś rzecz nam musi przeszkodzić w tej czynności. :rozga
Ja tak samo chcę pojechać w tym roku, ale nie wiem czy pojadę. A właśnie musieli teraz zrobić większy asortyment na targach. Jakby nie mogli tego w tamtym roku zrobić....! 👿
A bilety mozna nabyc bez problemu przy wejsciu? Nie trzeba wczesniej kupowac?
własnie, dobre pytnie.
ja chciałabym sie zjawic. moze uda nam sie zrobic jakies voltowe spotkanie  👀?
Wlasnie .. Ja nie pamietam, bo jak bylam to wchodzilam na zaprszenie Jezdzieckiej Rodziny.. Ale widzialam ze ludzie kupowali tak przed wejsciem... nie bylo jakis ograniczen, ale moze  byc roznie. Warto by sie dowiedziec.

moze uda nam sie zrobic jakies voltowe spotkanie


Jun jestem za  😁
ja tez jestem za tylko trzeba to jakos dobrze zgadac 🙂
ja również jestem za 😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 stycznia 2009 17:57
I ja jestem za 😉
no wiec teraz tzreba tylko cos wykombinowac abysmy sie spotkali i rospoznali 😀
Jakby ktoś nie mógł być a potrzebował coś kupić to walcie do mnie na PW.
Ja będę już w 1 dzień od rana więc nie ma problemu aby was zaopatrzyć zanim wszystko poznika 😉
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
21 stycznia 2009 18:33
a wie ktoś jakie firmy bedą się wystawiać bo mi strona nie działa 😀
Gillian   four letter word
21 stycznia 2009 18:59
ja będę 😀 profilaktycznie nie biorę portfela 😀
santa mi też się nie wyświetla
z tego co zapamiętałam będzie 42 wystawców m.in.
el-tan,inter api,daw mag, firma mustang (polecam derki polarowe 😉 ), jakieś rymarskie, przyjaciele wschodniopruskiego konia trakeńskiego (nie jestem pewna czy dobrze napisałam, ale coś w tym stylu)
i inni, których nie pamiętam.zabraknie, np. Amigo

Gillian ale tak nie można...  jedyne takie trzy dni w roku, gdzie masz świątynie szmatocholikowego jeździectwa i bez portfela ?!
Gillian   four letter word
21 stycznia 2009 21:21
Blondyna, ehee 😀 takie noworoczne postanowienie - nie zbankrutuję w tym roku na konia 😀
Gillian ja za to nie wydałam grosika od Gwiazdki na swoje i konia zachcianki - twardo się trzymam  😎
ALE został mi miesiąc terapii, więc wszystko się może zdarzyć  😁
Gillian   four letter word
21 stycznia 2009 21:44
Blondyna, ostatnio po wypadzie do Poznania kilkuletnie dziecko pomagało mi targac siaty do auta - wtedy już w mej głowie błysnęła myśl, że może nieco przeginam 😀
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
22 stycznia 2009 10:52
my też sie wybieramy 😀iabeł:
Ja jestem w sobotę 🙂
Termin targów w tym roku nic a nic mi nie pasuje ;(
No nic najwyżej w następnym roku pojadę :/  Przynajmniej w portfelu zostanie kasa 😉 bo na targach jeszcze szybciej by się chyba rozeszła niż w tamtym roku 😉
Ponia   Szefowa forever.
22 stycznia 2009 22:01
Jeżeli nie trafi mi się poprawka to i Ja będę sobota niedziela;-) bo jednak nie jade na ZO, mam 2 egzaminy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 stycznia 2009 22:52
Ja niestety nie pojadę... 🤬
przez tą sesję nie dam rady się wyrobić A tak oszczędzałam w tym i w poprzednim roku z myślą o targach... Aż serce boli  człowieka.

Może w przyszłym roku. Kurde jakby nie mogli zrobić tego w grudniu, w ferie. Przecie i od razu większą frekwencję by mieli... 🙄
Ja niestety weekend na uczelni spędzam, ale już obczaiłam, że w niedzielę mogę się od rana nie pojawić na wykładzie, więc śmigam na zakupy końskie  😁 (pomimo, że nic totalnie nie potrzebuję  😉 )
Mam nadzieję, że to pytanie jeszcze się nie pojawiło😉
W tym roku jedziemy na targi po raz pierwszy. W jaki dzień pojawić się na targach jest najlepiej? Słyszałam, że pod względem cenowym najtaniej jest w ostatni dzień, natomiast jeśli chodzi o wybór sprzętu jest to piątek, czyli pierwszy dzień. Czy w ogóle ceny sprzętu są zależne od dnia?
Moje źródło informacji nie jest specjalnie wiarygodne więc postanowiłam się spytać się ekspertów🙂
pzdr!
Ja jestem w sobotę 🙂


Ja  chyba też... autkiem jedziesz, czy cio-piągiem??
**Ola**,
W jaki dzień pojawić się na targach jest najlepiej? Słyszałam, że pod względem cenowym najtaniej jest w ostatni dzień, natomiast jeśli chodzi o wybór sprzętu jest to piątek, czyli pierwszy dzień. Czy w ogóle ceny sprzętu są zależne od dnia?

Najtaniej jest w piątek: 10 zł (ulgowy 8 zł), potem z dniem następnym cena skaczę o dychę w górę (sb: 20 zł, nd: 30 zł)
Sprzętu najwięcej jest na pewno w piątek, ale wystawcy są zaopatrzeni, więc sobota i niedziela nie są ubogie.
Myślę, że ceny sprzętu nie są zależne od dnia, aczkolwiek na ostatnich targach byłam tylko w sobotę.

W tym roku zaliczam tylko piątek, bo od soboty wlkp ma ferie  😅
Blondyna dzięki za odp 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 stycznia 2009 22:23
A ja mam laski pomysł na znak rozpoznawczy 😁

Jako, ze mamy nowe logo od quanty [ten biały napis na czerwonym tle] możnaby zrobić 'jakby naszywki' I przyczepić je np na klapie kurtki czy w innym widocznym miejscu.

Najlepsze by były jakby naszywki, ale to też wiąże się z nakladem finansowym, Najprościej jednak wydrukować na papierze ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się