Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 10-12 grudnia 2010

DO POZNANIAKÓW

Jakie są u Was aktualnie warunki na drogach?
Szczecin zasypało i zastanawiam się, czy auta nie zamienić na PKP, tyle że powrotny ciopąg mam ok 19, czyli nici z potegi skoku  😕 tyle, że PKP chyba bezpieczniej...
hej
zasypało
drogi główne CZARNE
osiedlowe BIAŁE

kiedy jedziesz?
gaga moze do soboty się poprawi..wczoraj padało ale juz dziś nie(jak narazie);] a potępa na taragch ejst wyjątkowym wydarzeniem.
ja sie wybieram właśnie w sobotę .
Ma padać do 18 lutego więc na poprawę bym nie liczyła. Tragedii nie ma ale pada cały czas jakaś taka mokra plucha na zmianę z drobnym gradem.

Też będę. Myślę, że w sobotę ale pewności nie mam.
Wiem, że potęga jest w sumie najciekawszym konkursem - bynajmniej w sobotę, a wybieram się w sobotę tylko na 1 dzień (luzaczka ma "urlop" :-( )

Nicto zobaczymy jak jutro będzie. U nas koszmar, pada od 3 dni non stop :-/ Drogi białe - nawet te główne, bo nie nadążają odśnieżać, 35km do pracy zajmuje mi teraz duużo za dużo czasu co o dziwo nie podoba sieszefowi  😡 a 250 km do Poznania takim tempem (max 50 km/h) mija się z celem  😕 już lepiej w takim układzie cio-pągiem to i jakieś piwo się wypije 🏇

Jeśli jutro chociaż trochę się u nas poprawi, przyjadę autkiem 😀
Ja będę w sobotę 😀 sasasa...
zaba   żółta żaba żarła żur
12 lutego 2009 12:55
Ja będę w sobotę 😀 sasasa...


ja teś ja tes i może skuszę sie na niedzielę!  😉
ja z okazji walentynek zamierzam sobie urządzić duuuuże zakupy :-P
żałuję tylko, że jeszcze nie będzie nowych żółtych eskadroników na stoiskach :-P
prognozy mogę Wam podawac na bieżąco
I jak dzisiaj? W Szczecinie słoneczko, drogi przejezdne (nie licząc oczywiście moich wiejskich ;-)) , czyli chyba opcja samochód 😀
Na razie nie pada. Słońca brak. -1 na termometrze. Na poznańskich ulicach plucha.
Tylko korków dziś w mieście sporo - piątek, do tego kilka miejsc z robotami drogowymi.

A ja byłam już od rana, na pierwszym konkursie. Stoiska sie dopiero rozkladały, ale sprzetu rzeczywiście sporo (eh... gdybym miała zwierza do obkupienia... 😉 ), nie było jeszcze żadnych "instytucji", ale widziałam boksy dla Związku Trakeńskiego, promocji hipoterapii i czasopism.
Na zawodach było jeszcze pusto, parkur ładny, telebim i przynajmniej dwie kamery. Wygrał Ludwiczak 😉

To... kiedy się widzimy?  🏇
A kto promował hipoterapię?
przywlekę sie w sobote wieczorem na PS
pozdrowienia z trybuny na mtp 🙂 w oczekiwaniu na kolejny konkurs ...
Ja ruszam jutro pociągiem o 7:35 ze Szczecina🙂

Chciałam zostać z chłopakiem na noc, ale mamy problem z noclegiem.... lipaaaa 
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
13 lutego 2009 18:49
Ej, ale jak dla mnie o skandal, że potęga jest o 21 ...

Jak myślicie, warto być już na 8mą ?Bo zastanawiam się, czy nie jechać wcześniejszym pociągiem.
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lutego 2009 19:46
Patrze, patrze i dalej nie moge uwierzyc! Mit, Ty tutaj? Maj dirrr  😍 😍


chcialam jechac, ale nie wyszlo 🙁 czekam na relacje!!
Ponia   Szefowa forever.
13 lutego 2009 20:17
Patrze, patrze i dalej nie moge uwierzyc! Mit, Ty tutaj? Maj dirrr  😍 😍


chcialam jechac, ale nie wyszlo 🙁 czekam na relacje!!


Scottie bo Mitka pojechała zaszaleć za Nas;]
Mnie też niestety nie będzie;(
Odbijemy na Torwarze;D sesese


Mitka zdawaj relacje!!
Właśnie wróciłam z dużej rundy... konkurs ok, tylko trochę głupio ze oddzielili pawilon ze stoiskami i pawilon ze sprzętem. Jakoś nie czuć tych zawodów. 😉
I bardzo mało ludzi dzisiaj było na rundzie! W porównaniu do zeszłego roku to to prawie puste trybuny... Ale sprzetu na stoiskach jak zwykle peeeeeełno.... 😜
Jeszcze powiedz, że są fajne przeceny i niektórzy będą mieli popsuty humorek na weekend 😉
Przecen to raczej jeszcze nie ma... do niedzieli 😉
A co do humorków... trzeba było się zorganizować i podbić Poznań!
zaba   żółta żaba żarła żur
13 lutego 2009 21:10
Ej, ale jak dla mnie o skandal, że potęga jest o 21 ...

Jak myślicie, warto być już na 8mą ?Bo zastanawiam się, czy nie jechać wcześniejszym pociągiem.


szczerze Ci powiem,że pewnie pojechałabym tym pózniejszym obciągiem  😀 ups...pociągiem  😡  😉
A podłoże faktycznie tragedia?
wg. zawodników tragedia, choć Ci co wygrywają  mocno nie narzekają.
Ja też wczoraj byłam. Tanio jest w mustangu !  😉 i widziałam też ładne czapraki po 40zł śliczne były ! w pary kolorach z kolorową lamówką... co do zawodów to ok Dzisiaj też na MTP z rana na cały dzień😉
ej a wiecie gdzie będzie leciec potęga skokow w tv?
pozdrowienia z mtp dzień 2 🙂 chwała im za wifi bo bym z nudów tu umarła! Karus i ponka normalnie brak słów! To że poznaniaki to ziewaki to nic ale Wy! Bu!  Z niusow to kończy się 3 poznanie podłoża i zaraz końcówka 2 konkursu przystojne skoczki ładne czyste konie i super muzyka - żeby tylko było ciut ciepłej na tej hali ... Koniec przerwy odezwę się później hihi
ponawiam pytanie: nie wiecie czasem czy jutro koło południa bilety beda bezproblemowo dostepne przy wejsciu na targi?  👀
bo ja to pierwszy raz....  😜 😡
Gillian   four letter word
14 lutego 2009 19:50
to ja mam lepsze pytanie - gdzie się w ogóle kupuje te bilety? 🙂 bo w zeszłym roku szłam za stadem i oni wszystko załatwiali a w tym roku sama... zakładając, że uda mi się z dworca pkp dojśc na miejsce bo moja orientacja w terenie jest eee... że tak powiem - dyskusyjna!  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się