Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

no to lepiej, żebyś się uśmiechała 🙂!
Pursat   Абсолют чистой крови
19 lipca 2013 09:25
yga, super video, jaki klimat. 😀

Jedno z mojego projektu o roboczej nazwie "piękniejsza strona sportu". 🙂 Robiłam zdjęcia kumpelom ze studiów w sukienkach, szpilkach itp. w nawiązaniu do uprawianej dyscypliny. Trochę to trwało, ale udało się i skompletowałam 12 modelek (łącznie ze sobą, bo jak mogłabym odpuścić taką fajna akcję 🙂; tu można zobaczyć resztę fotek: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10201012949159961.1073741826.1654196809&type=1).

Ja:




Pursat, świetny pomysł na sesję! Grupa jeździecka widzę godnie była reprezentowana - pięknie wyglądasz 🙂
Pursat, pomysł kapitalny, ale najbardziej podobają mi się zdjęcia Ciebie. Chyba przez stroje pozostałych modelek. stroje, buty - ładnie ale za mało "glamour" jak dla mnie. jak już iść w tą stronę to imo po bandzie, czyli zrobi reszcie też piękne makijaże, jakoś czadersko ubrać i by wyszedł mega projekt na kalendarz, a tak w niektorych przypadkach mam poczucie zdjęcia robionego koleżance przez koleżankę, na spontanie, jak ubrała spódnicę i tyle.. może pociągnij jeszcze temat tylko zeby bylo jeszcze piękniej bo sam motyw ekstra!
Dla mnie jeszcze rolki i tenis super wyszły 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 lipca 2013 12:46
Mam podobne odczucia, jak Breva. Pomysł świetny, ale właśnie w takim wydaniu jak twoje zdjęcia ( jeszcze lekkoatletyka w szpilkach  :respect🙂 elegancja zestawiona ze sportem.
Pursat   Абсолют чистой крови
19 lipca 2013 15:44
Thymos, dziękuję! :kwiatek:

Breva, dziękuję. :kwiatek: Taki był mój zamysł - żeby wszystkie były na maxa odpicowane, ale robiłyśmy zdjęcia pod koniec roku akademickiego, część dziewczyn nie jest z Krakowa i powywoziły wiele rzeczy do domu i nie we wszystkich przypadkach udało się osiągnąć efekt glamour. 😉

Alabamka, safie, dzięki! :kwiatek:

Pomyślę o podrasowaniu projektu. 😀
Dzionka wow, prześlicznie wyglądałaś!
Pursat ekstra klimat, w ogóle jestem fanką Twojej urody 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
19 lipca 2013 19:12
Pursat, IMO Twoje zdjęcie najlepiej wyszło, ale mam taką jedną radę- masz opadające kąciki oczu i nie podkreślaj ich dodatkowo kreską na dole (a już na pewno nie łącz jej z górną), bo Twoje oczy wyglądają na jeszcze bardziej smutne, a twarz na styraną życiem. Obejrzałam Twoje pozostałe zdjęcia na fejsie- w makijażu robionym do sesji wyglądasz zupełnie inaczej!
Pursat   Абсолют чистой крови
19 lipca 2013 19:50
infantil, ślicznie dziękuję! 😡 :kwiatek:

Scottie, dzięki, ale czy ja wiem czy takie znowu opadające? Może na tym zdjęciu to tak wygląda. Dziękuję za radę, ale takie kreski lubię i będę się tak malować. 😉 A makijaż z sesji nadaje się moim zdaniem tylko na wieczór. Nie wyobrażam sobie chodzenia tak na co dzień, bo na żywo efekt był jeszcze bardziej "ciężki". 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lipca 2013 08:14
Opadające, opadające, Scottie dobrze radzi, też to zauważyłam nie tylko na tych zdjęciach, ale i poprzednich  😉

Dzięki Pursat  :kwiatek: Byłoby dłuższe, gdybym nie omdlała na sesji  👿 a tak musiały dziewoje posklejać z krótkiego, mało obszernego materiału.
Mam jedno foto z sesji jak narazie:
yga,  o rany  😜 chyba zmienie tapete z moiniki bellucci na ciebie.

edit: wyjasniam, ze jestem kobieta tylko lubie miec zdjecia pieknych kobiet na pulpicie 😉
bobek - you made my day tym wytłumaczeniem  👍
yga - piękne zdjęcie.
Pursat - pomysł świetny, ale tak jak dziewczyny już pisały kilka dziewczyn bym ubrała bardziej Galmour 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
21 lipca 2013 09:56
Dziękuję. :kwiatek: Tak jak pisałam wcześniej - nie na wszystko miałam ścisły wpływ i gdyby to tylko ode mnie zależało, każda wyglądałaby jak gwiazda. 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 lipca 2013 10:57
bobek- łaaa, dziękuję Ci bardzo  :kwiatek: Bardzo mi miło!  😡
Wstawiam na szybciora z wczorajszej imprezy + jedno z sesji i idę odsypiać  😵

edit: a macie jeszcze zombiaka  😂
yga, ja już wolalabym surowe zdjęcia, jak dla mnie obrobione koszmarnie
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lipca 2013 20:48
Pursat jestem ogromną fanką Twojej urody 🙂 Ale to już chyba wiesz 😉
yga- świetne fotki 🙂 masz śliczną buzię.

Macie mnie w trochę innej wersji jak niż  na co dzień  😉
Pursat świetne zdjęcie ,choć te drugie też jest zajeb....  😉

yga Trzecie zdjęcie powala , zabijasz spojrzeniem , świetną jesteś modelką że umiesz wczuć się tak w role . Lepiej już odpoczywaj żebyś nie mdlała na sesjach  🤬  ile mogło by byc jeszcze świetnych zdjęć  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
21 lipca 2013 21:52
zabeczka17, dzięki! :kwiatek: A Tobie bardzo pasują takie klimaty, super! 😀

monia, dziękuję! :kwiatek: 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 lipca 2013 06:07
dzięki  😉
zabeczka17 przecudne zdjęcia.  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2013 09:07
Lepiej już odpoczywaj żebyś nie mdlała na sesjach   
Albo niech przestanie się odchudzać, a zacznie jeść.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 lipca 2013 12:35
Sonkowa dzięki. Mam jeszcze kilka ale nie będę Was tutaj nimi zamęczać  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
22 lipca 2013 12:46
Nie gadaj, wrzucaj. 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 lipca 2013 12:59
hehe, jak obrobie ok? ,bo suche szkoda wstawiać  😁

Konie, wilki..., czego więcej potrzeba do szczęścia? 😉





zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 lipca 2013 18:08
Nie gadaj, wrzucaj. 😉


dla Ciebie 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
22 lipca 2013 18:23
Staroć na który czekałam ponad 4 miesiące, a dostałam dopiero dziś, po koncercie w Gdańsku, z koleżanką i Thomasem 😁

W pociągu, gdzieś pomiędzy Gdynią a Koszalinem 😁

I pare zdjęć z Koszalina, koncertowo, za chwilę wyruszamy z Mielna do Koszalina:

Pod halą w Koszalinie, przy plakacie reklamującym nasz koncert:

I przed koncertem, z Nickiem, perkusistą Thomasa:


A i najważniejsze!
Julie! Dziękuję za wszystko! No i miło było Cię poznać! :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
22 lipca 2013 18:56
zabeczka17, najlepsze! 😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 lipca 2013 19:14
hehe też mi sie tak wydaje, dzięki :kwiatek: 🙂 wczoraj zabrakło mi czasu żeby je zrobić.
mam jeszcze kilka asów w rękawie.. ale to kiedy indziej  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się