Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Thymos , ślicznie 🙂 Ja też mam odwieczny problem z głupimi minami  🤣
yga, super i foty i strój - widać, że ty jesteś UBRANA a nie przebrana ;-)
Świeże fotki 🙂





yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 maja 2014 15:10
Thymos- ale piękny uśmiech!
Co do udzisk, no.. takie mam. Mam nadzieję, że ladnie je wyrzeźbie, ale nie rozbuduję za bardzo na siłowni, bo.. je lubię  🤣

dodo- dzięki, uznałam, że nie będę się PRZEBIERAĆ,a wyskoczę w codziennych, bardziej stylowych ciuchach. Miło, ze się podoba  :kwiatek: aczkolowiek buty trochę skracają mi nogi. Eeeeeeeeee tam.
yga wooooooow! Wyglądasz super!

Z majówkowego wypadu do Poznania 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 maja 2014 20:45
Dzięki! Ale szkuty to mogłabyś mi oddać  😜
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 maja 2014 13:06
yga
Pierwsze świetne.
Zaglądam do wątku tylko czasami, ale kiedy natknę się na Twoje zdjęcia, to rosną moje kompleksy. Zazdroszczę urody (tak pozytywnie oczywiście) 🙂

Anka
Drugie jest super, takie klimatyczne.
Thymos  głupia mina, niegłupia mina, i tak w ocenie mojego męża jesteś ideałem 🙂🙂
To może ja, po kilku metamorfozach, się pokażę.

Edit: dziewczyny, wszystkie jesteście tak perfidnie śliczne, że aż musiałam wyjść zapalić..., teraz już wiem, czemu nie mogę trafić na dobrego faceta, skoro takie cuda chodzą po polskich ulicach 😉

'a bad girl gone wild'

Gavi, pokaż się od frontu z tą nową fryzurą!
vanille, było tak ->



Niestety po tych wszystkich cudach, które ja z włosami robiłam, czerwień zaczęła mi się wypłukiwać i musiałam trochę stonować i przejść do tej opcji łagodniejszej
->
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/t1.0-9/10253983_832774106752712_4784221774554486293_n.jpg?oh=d0cf02642e8c90897deb833e7a3dde16&oe=53EE3744[/img]

(w sumie, w ciągu dwóch tygodni zmieniałam kolory na głowie)

Teraz końcówki i grzywka są blond. W grzywce trzyma się jeszcze różowe pasemko. Góra jest rudo-czerwona.
Bok jest bardziej wygolony, bo wcześniej był potraktowany tylko nożyczkami 😉
Gavi, pozytywna zmiana jak dla mnie :kwiatek: Nie myślałaś, żeby całkiem na blond zrobić? 😉
Libeerte, dziękuję! 😉

Nie, mi zdecydowanie blond nie pasuje. Ani do charakteru, ani do karnacji. Takie blond przebłyski są ok, fajnie łagodzą cały ten "klimat" na mojej głowie..., ale źle bym się czuła w blondzie na całej głowie.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 maja 2014 21:43
3/4 mnie w wersji eurowizyjnej. 😁

robakt   Liczy się jutro.
10 maja 2014 21:51
Pursat znajdę Cię, odetnę nogi i wszyję sobie  😍
Gavi bardzo Ci ładnie w spokojniejszej wersji, zazdraszczam odwagi do robienia cudów z włosami  😜
przedwernisażowe selfie  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
10 maja 2014 23:09
Pursat znajdę Cię, odetnę nogi i wszyję sobie  😍

Hahaha! 😀 Zapraszam w okolice w Krakowa. 😁
Pursat, ustawiam się w kolejce po nogi 😍
robakt   Liczy się jutro.
11 maja 2014 08:19
Pursat zazdroszczę i chyba sobie to zdjęcie ustawię na tapetę wszędzie i obkleję pół pokoju i lodówkę, żeby mieć motywację 😀
wilczyk, ja się śmieję, że to wcześniejszy kryzys wieku średniego 😉
i przy okazji, wilczyk, wyglądasz bardzo delikatnie i kobieco na tym zdjęciu!
Pursat, nice! skąd taką boską spódniczkę wytrzasnęłaś? te buty niesamowicie wyciągają Ci nogę, cudne!

Wyglądałam mniej więcej tak (przepraszam za okrutne wycięcie pana ze zdjęcia, ale w sumie jakbym mogła, to byłabym jeszcze bardziej okrutna...😉)

Pursat   Абсолют чистой крови
11 maja 2014 10:16
Pursat, ustawiam się w kolejce po nogi 😍


Pursat zazdroszczę i chyba sobie to zdjęcie ustawię na tapetę wszędzie i obkleję pół pokoju i lodówkę, żeby mieć motywację 😀

Dzięki laski! :kwiatek: Nogi to dla mnie ulubiona część mojego ciała. Jestem z nich dumna. 🏇
Gavi, ależ fikuśną masz tą fryzurę 😀 Zmiana koloru drastyczna ale mi się podoba nowa wersja. A w tej czerwonej sukience wyglądasz obłędnie! Boska figura!

Pursat, nogi faktycznie masz do samego nieba, zgrabna z Ciebie babka 🙂
Wy zabierzcie sobie nogi, aj biorę całą garderobę 😀
Pursat te spódniczki są piękne, no ale właśnie:  trzeba mieć do nich nogi 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
11 maja 2014 20:58
Gavi, ależ fikuśną masz tą fryzurę 😀 Zmiana koloru drastyczna ale mi się podoba nowa wersja. A w tej czerwonej sukience wyglądasz obłędnie! Boska figura!

Pursat, nogi faktycznie masz do samego nieba, zgrabna z Ciebie babka 🙂

Dzięki! :kwiatek:

Wy zabierzcie sobie nogi, aj biorę całą garderobę 😀

Garderoby pilnuję! 😁 :kwiatek:

Pursat te spódniczki są piękne, no ale właśnie:  trzeba mieć do nich nogi 🙁

Najlepiej przymierzyć, pooglądać się z każdej strony i dopiero się zastanowić czy jest ok. 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2014 21:09
Mnie wczoraj podczas eurowizji odrzucał widok Cleo w tej spódniczce. Nogi ma dziewczyna ładne, ale ruszała się straszliwie pokracznie.. Choć spódniczka sama w sobie super  😉
Pursat - bosko Ci w tej spódniczce, też zastanawiam się nad kupnem, ale gdzie do moich nóg ;/ ehh
Gavi, (...) A w tej czerwonej sukience wyglądasz obłędnie! Boska figura!

Dziękuję ślicznie, miło przeczytać taki komentarz :kwiatek:
Obecnie próbuję troszkę przytyć 😉
Gavi, chętnie oddam kilka kilogramów 😁
Pursat, skąd spódniczka?! Też chcę, też chcę!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się