Końska rewia mody cz. 3

powtórzę się.
u nas było trochę Scapy na próbę.
drogie to jak ...
były derki i czapraki.
zostały dwa czapraki i dwie małe derki.
na zamowienie byly kantary.
niestety tylko kolor ciemnoszary i brązowy był.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
12 marca 2009 20:56
Losieczka siodło można zapewne zamówic u dystrybutora PAssiera, jako ze to ich roboty jest 🙂
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
12 marca 2009 20:57
mmm... te naczółki są rewelacyjne!... 😜
wątek zamknięty
Losieczka siodło można zapewne zamówic u dystrybutora PAssiera, jako ze to ich roboty jest 🙂


To chyba Marcus Ehning? Pięknie wygląda w tym brązie ... EOT
Sorry za tego orta, tak to jest, jak się pisze dwie wiadomości na raz, każdą w innym języku  😡
wątek zamknięty
A co do czapraków i innych rzeczy Scapa Sports, to pełno ich na ebayu niemieckim. Ale sam czaprak kosztuje tylko, albo aż 50euro  🙄 A swego czasu widziałam tam ten różowy 😍
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
12 marca 2009 21:31
Lena, chyba brązie:-)
wątek zamknięty
mój rozdziewiczony niciak  😉

wątek zamknięty
KLIK

To jest ten ze zdjęcia??
wątek zamknięty
Bardziej bym powiedziała, że to ten. Tylko typowo różowego nie widziałam, ale myślę że jak by spytać tego pana to by go ściągnął. Chociaż ja nie ciekawe mam przygody z tym ebayowcem 🙄


[url=[[a]]http://cgi.ebay.de/Scapa-Sports-Schabracke-in-Dressur-in-pistazie_W0QQitemZ200319042497QQcmdZViewItemQQptZSattelzubeh%C3%B6r?hash=item200319042497&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229[[a]]|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318]KLIK[/url]

dziewczyny, nauczcie się jak się skraca tak długie linki. w technicznych wszystko jest napisane / a.
wątek zamknięty
a propos Scapa to ze starszej kolekcji ale kolorystyka jest fajowa


a tak w realu wyglada komplecik który ściagałam dla Mikry a to juz było wieki temu jak jak lamicell wchodizł na polski rynek. Żałuje tylko ze nie mam na jej kobyłce bo śiwteni wyglądał.


a teraz w ofercie w wiekszości sklepów są dostępne tylko trzy kolory :brązowo-złoty, czerwono-kremowy i granatowo-szary. Ale ta cena.... jest odstraszajaca 🙄
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
13 marca 2009 17:04
A ja juz tak czekam na ta swoja terre i czekam ....w sumie juz od 24.02. 🙁.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
13 marca 2009 18:37
a czy mozna jeszcze gdzies kupic terre ES ujezdzeniowa?(w polsce)
wątek zamknięty
może w konskim swiecie w konstancinie, sprawdź na ich stronie, bo jeszcze niedawno były  😀
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
13 marca 2009 18:57
milusia W KOńskim Świecie maja jeszcze jedna terre ujeżdzeniowa i owijki, a wiec jakby co radze się spieszyc 😉.Dzwoń i zamawiaj telefonicznie 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
13 marca 2009 19:11
ok, dzieki wielkie

i tak sie wlasnie zastanawiam czy kupowac ta terre, bo w sumie w podobnej kolorystyce mam czaprak rts.Wiem, ze ES to ES, ale kosztuje tez nie malo...hm
wątek zamknięty
milusia pokazuj ten szmaragd cudny i boski  🤬  ja też się na niego czaje i w końcu nie wiem czy szmaragd czy banana.....

Wiadomość: Anky nowa kolelekcja pod siodła skokowe będzie w Okserze w przyszłym tygodniu, w Pasi-Koniku niestety nie będzie- tylko ujeżdżeniowe
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
13 marca 2009 19:49
Fantazja-padzik jest cudowny, i chyba lepiej nie kupowac  bo od razu chce sie nastepny 😜
A zdjecia moze zrobie jutro na zwierzu 😉
wątek zamknięty
Wiem, ze ES to ES


Taaa... mój ES w kratkę a`la burberry to chyba najgorszy jakościowo czaprak jaki do tej pory miałam....
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
13 marca 2009 19:54
moniska  pisłam ci że ten jedne czaprak z krateczką to jedna wileka szrama na renomie ES 😉


milusia!! BIERZ TERRE!!! Maleńswo wstawiała swoją księżniczke w niej i po prostu cud, miód i orzeszki!
wątek zamknięty
milusia mów tak jeszcze, i wklej jutro zdjęcia, to pewnie szybciej stanę się posiadaczką szmaragda niż myślę  😉
wątek zamknięty
asds, to chyba będę musiała nabyć następnego ES żeby moja opinia mogła się zmienić...🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
13 marca 2009 19:59
asds-jutro zadzwonie i zapytam czy jest 😉
Fantazja-to najlepiej wpadnij po drodze i sama sprawdz i od razu zamawiaj 😁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
13 marca 2009 20:05
milusia wczoraj jeszcze była wieczorem 😉

mOnisk ...Ano się wie...JAkby co wiesz do których drzwi pukac😉...Eskadronki czekają 😀
wątek zamknięty
milusia a to dobry pomysł, ale będę dopiero w poniedziałek bo jutro i w niedzielę jadę po pracy tylko naświetlać i na spacerek wyprowadzic.
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
13 marca 2009 22:07
Jak dla mnie to terra się trochę zlewa z kasztanami. Mi najbardziej podoba się na gniadych, ale to tylko moja opinia:-)
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
13 marca 2009 22:19
Jak dla mnie to terra się trochę zlewa z kasztanami. Mi najbardziej podoba się na gniadych, ale to tylko moja opinia:-)



My Dear Friend, co do gnaidych i terry jesteśmy w pełnej harmonii  😎
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 marca 2009 22:25
Czuję się wywołana 🙂

Jak dla mnie zależy od odcienia rudośći, z takim ognistym rudym pewnie się i zlewa, ale moja jest taka bardziej, hm, toffi



ale zgodzę się zKucuniem, na gniadym zdecydowanie the best!

(krzywo ułożyłam, wiem)
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
13 marca 2009 22:42
Grrrr...Jutro mam miec wiadomosc z sklepu co z moją terrą ........ Czekammmmm
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
13 marca 2009 22:45
Dziewczyny, gdzie  można dostać skokowego nugata?
Ważne żeby był na stanie, bo potrzebuję na już.  🤔wirek:
wątek zamknięty
Zuziasta, VS? w amigo np. 😉


edit: w eltanie są nawet przecenione🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.