Końska rewia mody cz. 3

wstydź sie !   😁


widział ktos owijki do :


?
wątek zamknięty
haha a lovely zostawiła aparat w stajni ;p
wątek zamknięty
W kulki se lecisz młoda? 😉
wątek zamknięty
ciska ale szukasz owijek w kolorze khakim czy w kolorze lamówki? Bo ja do tego czapraka mam pistacjowe hkm i jestem bardzo zadowolona 😉
wątek zamknięty
yy no własnie nie wiem , masz foto jak to wyglada ?
wolałabym khaki
wątek zamknięty
ciska widziałam ktoś miał lamicelle, były troszkę ciemniejsze, ale ładnie wyglądały  😉

Burza- jeśli to do mnie to: nie  😁
przed chwilą się mnie pytała gdzie jest, a chyba sama zapomniała, że brała do stajni żeby zdjecia porobić 😉
wątek zamknięty
ej no...  😀iabeł: serio zostawiłam  😡 🤬
ale moge powiedzieć ze jest śliiiczny  😁 😍
tylko musze znaleźć owijki, tak sie zastanwiam ze chyba jednak kupie materiał i zrobie bordowe podkładki pod owije  😍 starsznie mi sie podoba ja to wygląda- np u crazy  💘
wątek zamknięty
Poszukuje owijasów do cottona wine ????? Najlepiej eskadrony (są????) Albo jakieś inne żeby pasowały, i ew. gdzie mogę je dostać ?!?!
wątek zamknięty
Kary w różnych kolorkach
Klasyczna biel

niby granatowo-czerwono, ale to coś na pograniczu szarego z granatem

w brązie (chyba najmniej lubię)

szarym

na błekitno

no i wczorajszy prezencik  🤣 wg mnie najbardziej twarzowy- fiolet
wątek zamknięty
Ciska http://www.lamri.pl/eskadron/eskadron-bandaze-polarowe.html
Czy to nie są przypadkiem te oliwkowe...??? Bo te sklepy to różnie podpisują  👀


Kare_szczescie W fiolecie najlepiej !!! Ale błękit i biel też fajnie 😉
wątek zamknięty
ciska mam jakieś takie starocie:


wątek zamknięty
kare szczęscie- ale fiolecik elegancki  😎 😎
madzia- ślicznie
OT- co to za oficery?
wątek zamknięty
ciska rewelacja ten nici wyglada!
wątek zamknięty
Antibarbie  zapytam sie bo co sklep to inna nazwa zapewne  😉

Madzia  wyglada fajnie !

Sznurka  dzieki  😉
wątek zamknięty
Foty brzydkie, bo ciemno (niestety ładne będę miała pewnie dopiero na wiosnę) 🙁

Derka Nici - o zabawnym kolorze, karmelowo-brzoskwiniowo-nieokreślonym 😉 Owijki pasują jak pięść do nosa, ale pod derką mieliśmy kiwi Ankę:


A tu trochę kiwi już solo:



wątek zamknięty
Quanta  ja czekam na kucyka w różu  😉    w kiwi bardzo mu ładnie dereczka tez super
wątek zamknięty
Ja też czekam, ale zanim się wymielą przelewy i wysyłki, to już będzie zdrowo po Nowym Roku. Swoją drogą mam przeczucie, że to będzie "jego" kolor  🤣

Za to Ruda w Niciaku jest genialna, idealne połączenie - pasujące do konia, ale kontrastujące, normalnie ciacho 😀 Dużo fajniej, niż na gniadym.
wątek zamknięty
quanta- ale kuckowi ładnie w tych kolorkach  😎
ja też czekam na różyk  😍
wątek zamknięty
Quanta Piękny! Pię-kny! Jak dla mnie szał ciał!  😜

To ja przedstawiam Czaradasza w kantarkach od Ciotek, czyli krótko opowieść o tym, jak Sierka się przyznała że ma x-padów i x-owijek, x-ogłowi i x-par ochraniaczy, a nie ma ani jednego porządnego kantara, tylko jakiś jeden wycieruch padokowy  😡 🤬

Czardaszko w Lamicellu od Cioteczki Caroline  :kwiatek:


I w Fair Play'u College od Cioteczki Szafirowej  :kwiatek:


I w ANKY od Cioteczki Evette  :kwiatek:



I teraz mamy do kompletu, jeszcze x-kantarów  😁 😁 😁
wątek zamknięty
quanta o nie, pokazałaś kiwi na który choruje przeokrótnie a którego już nie ma  😵
I will kill you  😁
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 grudnia 2008 21:53
Quanta fajna dera :] To jakaś dawna kolekacja ?

Sierra najfajniej w czerwonym :]
wątek zamknięty
Sierka, Kucyk jest śliczny, nie piękny, on śliczny jest, belive me :P
A swoją drogą kantar mam też szmatławy, tzn. ten główny kantar kucyka. Koledzy mu go na padoku jedzą. Ładne kantary siedzą w pace i czekają na lepsze życie :P

MoniaaA, przeglądaj Ebaya, tam się często trafiają starsze pady i dam sobie rękę uciąć, że niedawno widziałam kiwi. Z owijkami tylko gorzej, ale zawsze coś można zaimprowizować.

Ada, to jest Nici z aktualnej kolekcji, hazel czy jak mu tam 🙂 Bardzo dziwny kolor, w zależności od światła zaczyna się musztardą, kończy brzoskwinią, w międzyczasie zaliczając nutkę karmelu 😉
wątek zamknięty
quanta ja to nie-światowy człowiek jestem wiec przez ebaya nie dam rady kupic ale jakbym była w wielkiej desperacji napewno zajrze 😉 dziekuje.
wątek zamknięty
quantanamera jakbym się konikowi na derce BARDZO dokładnie nie przypatrzyła to bym też powiedziała, że to jakaś stara kolekcja - kolor derki ją przypomina, ale konik (naszywka) zmienił maść na czerwono zieloną z elementami żółci.
Ale przyznam szczerze - koń wygląda niesamowicie  😀  ile on ma wzrostu??
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 grudnia 2008 22:17
Quanta  😲  no co ty ! Sama tę derke oglądałam kilka dni temu i w życiu bym nie powiedziała że to ta. Szok, hehe jednak zdjęcie może przekłamać i to bardzo. Zresztą pewno światło i te sprawy  😀
wątek zamknięty
Dostałam od męża na gwiazdkę komplet Eskadrona coriander 😜
Owijki, cotton i polopad 😎
Teraz muszę jeszcze upolować derkę polarową 😅
wątek zamknięty
Poszukuje owijasów do cottona wine ????? Najlepiej eskadrony (są????) Albo jakieś inne żeby pasowały, i ew. gdzie mogę je dostać ?!?!


????
wątek zamknięty
wątek zamknięty
monia- one są bordowe a ten eskadron bardziej w kolorze wina wpadający w fiolet ;D
wątek zamknięty
lovely acha, czyli wszystko wiadomo 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.