Tabliczki na boksy- jakie macie?

A ja mam taką, ręcznie malowaną ze zdjęcia konia 🙂

Jakby ktoś chciał to na zamówienie też robię 🙂


Elena spowiadaj się zaraz skąd masz tę tabliczkę! Absolutny must have!
Elena   emocjonalnie elastyczna
19 lutego 2013 21:53
Annah sama zrobiłam 😀 efekt "nauki" do egzaminu w czasie sesji  🏇
kujka   new better life mode: on
20 lutego 2013 08:08
Moon, piona! mnie tez sie nie podobaja tabliczki ze zdjeciami (za duzo zamieszania) i wypalane (no sa po prostu brzydkie :P ). Sama musze zrobic nowa tabliczke dla Gilsona i pewnie pojde w podobna prostote.
ash   Sukces jest koloru blond....
20 lutego 2013 08:12
a ja zafundowałam Księciuniowi tabliczkę z dostajni.pl.
Jestem wstrętną papugą i zrobiłam taką samą jak Karla.
Nic nie poradzę, że bardzo mi się spodobała. Dobrze, że stoimy w innych stajniach 😀
Prosta, klasyczna i elegancka. Żadnego zdjęcia tylko najważniejsze informacje 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
20 lutego 2013 08:14
Myślałam, że tylko ja taka dziwna  🤣
Wypalane pasują mi tylko i wyłącznie do drewnianych, klimatycznych stajni, widoczną czerwoną cegłą, z dużymi lampami. I jeszcze żeby w całej stajni były takie same, wtedy to dla mnie ma sens i wygląda naprawdę wow. A nie w nowoczesnym look'u ośrodka pokroju Largo, albo w innym pensjonacie, gdzie każdy pensjonariusz ma swoją wizję - jedni mają wymuskane od dostajni.pl, przez najzwyklejsze arpavowskie po dyndające na ostatnim włosku wymiętolone kartki napisane odręcznie  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 lutego 2013 08:18
MonioRek  bardzo mi się podoba Twoja praca. Jest piekna. :kwiatek:

A ja ostatnio przyozdabiam stajnię i wypaliłam jedną dla mojej pchełki.
Jak znajdę chwilę to zabiorę się za kolejną.
kujka   new better life mode: on
20 lutego 2013 08:45
Moon, ootoz to! drewniane wypalane tylko w wiejkim/westowym klimacie, wszedzie indziej pasuja jak piesc do oka!
Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 lutego 2013 09:27
To ja też się pochwalę swoją w której jestem absolutnie zakochana  😜 Projekt i wykonanie elena
  😀

.
Muchozol, a nie mozna zrobic literek w jakims jasniejszym kolorze i w bardziej czytelnej czcionce? Napracowalam sie ciezko, zeby to przeczytac, a imie wlasciciela i nr telefonu sa juz w ogole niewidoczne
.
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
13 marca 2013 21:42
wstawiam kolejną wypaloną przeze mnie dla forumowej _wiki,
choć i tak się chowa przy tabliczce ManioRek  😍 😍 😍
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 marca 2013 23:19
Ja wymyślałam projekt (cała stajnia ma takie same tabliczki ), a stworzyła go dla nas nasza forumowiczka zresztą 😁 Nuavar :kwiatek:
http://www.facebook.com/MyCartoonHorses?ref=ts&fref=ts POLECAM!
.
My chyba będziemy mieli coś takiego dla wszystkich koni w nowej stajni.
Projekt i wykonanie to jedna z dziewczyn ze stajni
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
15 marca 2013 21:49
a ja mam pytanko bo inspiracji do wzorów szukam  👀

Wolicie tabliczki ze zdjęciami czy raczej "czyste"? Jak u Was w stajniach jest z ujednoliceniem, bo przeciez jak każdy chce foto na calości to mimo wszystko tabliczki diametralnie się różnią  🤔  Jakie kolory widzielibyście w swoich stajniach? I wreszcie jakie dane uważacie za niezbędne?

wiem.. miało być jedno pytanko..  🤬  ale mam fazę na projektowanie a juz mi się pomysły wyczerpują  😁
inspiracją do mojej "fazy" jest chęć zrobienia znakowania boksów w naszej stajni bo narazie stoimy bezimiennie 😉
no i chcę to w ogole robić na większą skalę  🏇

edit: o ja głupia.. jeszcze coś  😁  preferujecie jaśniejsze odcienie czy ciemniejsze?
Gniadata   my own true love
15 marca 2013 21:54
mój prototyp, myślicie, żeby coś zmienić? bo w sumie już sama nie wiem  👀

edit: o szlag, dopiero teraz zobacyzlam, jakie to duże, przepraszam  🤬
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromna grafika
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 marca 2013 22:02
a ja mam pytanko bo inspiracji do wzorów szukam  👀

Wolicie tabliczki ze zdjęciami czy raczej "czyste"? Jak u Was w stajniach jest z ujednoliceniem, bo przeciez jak każdy chce foto na calości to mimo wszystko tabliczki diametralnie się różnią  🤔  Jakie kolory widzielibyście w swoich stajniach? I wreszcie jakie dane uważacie za niezbędne?



Mnie się podobają "czyste" tabliczki. Im prościej tym lepiej.
A zawartość: imię konia, rasa, ewentualnie imiona rodziców, dane właściciela ( imię i tel. kontaktowy na wszelki wypadek). Jeżeli koń gryzie to chyba warto byłoby o tym napisać.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
15 marca 2013 22:04
Gniadata fajne, lekkie dla oka, przyjemne kolory i ciekawe wykorzystanie przestrzeni 🙂
jesli mogę coś zasugerować to powieksz dane bo w druku okaże się nieczytelne 😉 o ile druk cyfrowy przyjmie wszystko o tyle druk solwentowy (czytaj duzy format, naklejki na tabliczki, tablice itp.) nie jest już tak dokladny, jak do tego dojdzie wielkość tabliczki to zrobią Ci się mini literki 😉

edit: falletta bardzo mi się podoba Twoja tabliczka mimo, ze jestem zwolennikiem tych bez zdjęć 😉 ma w sobie coś magicznego ..
safie a jakie kolory Ci się podobaja? z góry dziękuję  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 marca 2013 22:12

safie a jakie kolory Ci się podobaja? z góry dziękuję  :kwiatek:


Mam sentyment do drewnianych, ale białe też są ładne. Kiedyś mi się rzuciły w oczy czerwone, ale w połączeniu z czarnymi napisami były nieczytelne ( za to pasowały do wystroju stajni). Myślę, że gdyby napis był jasny byłoby fajnie.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
15 marca 2013 22:18
albo takie ceglaste..    rozmarzyłam się  😁
na drewniane nie mam mocy przerobowych 😉 ale też mi się bardzo podobają, ale nie wypalane tylko rzeźbione.. ehh.. 
ja jakis czas temu kupilam takie tabliczki :

miala isc do wlasnej stajni. Jak na to patrze teraz to chyba bede szukala czegos innego 😉
Gniadata   my own true love
15 marca 2013 23:00
ceffyl dzięki za sugestie! chyba wywalę jeszcze to o maści (nie wiem czemu ją wymyśliłam o.O), powiększę wszystko i dodam jakieś wskazówki, typu moczone siano i zdejmowanie kantara, żeby nie dowieszać potem 10 kartek 😉


a co do tabliczek ogólem - mi się podobają te ze zdjęciami jeśli wszystko jest jakoś po ludzku rozplanowane. poza tym w stonowanych kolorach (zieleń, brąz, beż, czerń, biel, może jakiś błękit? zależy jaka stajnia w sumie), i w miarę możliwości, jeśli już dla wszystkich stajni są ze zdjęciami to niech chociaż będą to zdjęcia podobne, a nie jedno konia w galopie, drugie głowy, a trzecie jeszcze kopyta (dobra troche pojechałam, ale wiadomo o co chodzi :P)
z niezbędnych-niezbędnych to imię chyba tylko i ew. właściciela + dane kontaktowe, jeśli nie ma ich nigdzie indziej w stajni 🙂
.
A ja mam pytanie, czy orientujecie się może gdzie można wydrukować tabliczkę na PCV? Bo mam swoje projekty i może to jakoś taniej by wyszło 😉
Jeśli już gdzieś o tym było w wątku to wybaczcie, będę wdzięczna za info na PW 🙂

wklejam tez mój ostatni projekt, do oceny 🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
20 marca 2013 14:46
Kabris, zawsze możesz wydrukować normalnie na papierze większej gramatury i zalaminować, wtedy nie jest grube i sztywne jak PCV, ale trwalsze jeśli chodzi o kolory i możliwość ich zcierania i łatwiejsze w myciu i nie kusi tak konia do obgryzania 😉 patrząc na moją gotową z dostajni.pl
ceffyl, piękna!!! dopiero zobaczyłam 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
20 marca 2013 15:09
My mamy identyczną jak Pola Karli.
xequus właśnie nie chcę laminowanej, jakoś mnie nie przekonuje ale znalazłam firmę, która robi nawet nie najdrożej, więc pewnie tam pokombinuję 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się