Kącik Małolata...:D

flygirl Wszystko  jest dobrze, samolot to najbezpieczniejsza forma transportu 😉
Uff, lepiej mi, ufam wam. 😉 Ja się panicznie boję samolotów, a nawet nigdy nie leciałam. Jeszcze około 2 godziny w stresie będę. 🤔
Ja jestem wpisana w paszporcie w chwili gdy miałam 11 lat 😉 ale to ojciec załatwiał, nie wiem jak z resztą dokumentów
fly a gdzie mama leci ?  😉 zgadzam się w 100% z infantil , ja wolę lecieć samolotem niż np pociągiem 😉
Razem z tatą i bratem do Egiptu. 😉 No ja właśnie wolę pociągiem albo samochodem, uwielbiam nimi jeździć. 😜 Zawsze jak gdzieś jedziemy to się najbardziej z podróży cieszę. 😂
Ja chcę do Egiptu !!!  😫 😫 Ja np nienawidzę jeździć samochodem z moim ojcem lub bratem  🤔wirek: ale uwielbiam metrem jeździć  💘
Każdy niezależnie od wieku może być wpisany w paszporcie. Niektóre związki robią z tym problemy, których robić nie powinny.
I umowa pisemna też teoretycznie nie jest potrzebna, ale - jedne związki wymagają, inne nie...
Ja kocham pociągi  💘 i marzy mi się podróż samolotem i jakikolwiek wyjazd za granicę.
Mnie 26.07 czeka wylot o 3 nad ranem z Katowic  😵 Godzina idealna  😵
Arroch o 3 masz wylot czy o 3 masz być na lotnisku? Ja ostatnio do Wrocławia też leciałam z samego rana ale nie narzekałam, bo na lotnisku wtedy nie ma tłumów, co oznacza ze nie ma kolejek do odprawy, co oznacza,że nie trzeba być te 2 godziny wcześniej. Na dodatek w samolocie dostałam rogalika francuskiego z dżemem, który był dobry  😜 a jak lot do domu miałam po południu to już dali  jakąś dziwną tortillę z kurczakiem  🤔  😁

infantil
o 3 wylot 🙂 my zawsze wylatywaliśmy jakoś po południami więc z tłumem było różnie... W tym roku jak wracaliśmy z Paryża była tragedia  😵
Melduję, że Frugo jest już oficjalnie Frugo z chipem 😀 poszło prawie bezproblemowo, oczywiście matka (jak to matka...) robiła więcej problemów :P tylko biedaczek został posądzony o bycie klaczką, dzięki swojej babskiej główce xD

Ah, no i mam z Koniem półrocznicę. Damn, kiedy to zleciało.
Mnie 26.07 czeka wylot o 3 nad ranem z Katowic  😵 Godzina idealna  😵


Gdzie lecisz? 😉
Na Teneryfę 🙂
Arroch to udanych wakacji  💃
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 lipca 2012 19:11
Kurcze,Wam to dobrze.Ja nigdzie nie wyjeżdżam,raz w życiu byłam za granicą i to uwaga!Na Słowacji całe 3 dni 🙄
A ja bym chciała pojeździć po Polsce, a nie co roku za granicą. Byłam częściej w innych państwach niż w polskich miastach. 😵
flygirl mam dokładnie tak samo jak Ty. W Polce byłam tylko hm... we Wrocławiu.  😵
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 lipca 2012 19:17
Po Polsce też nie jeżdżę:P Nigdy nie byłam w Warszawie.W sumie poza Poznaniem i okolicznymi miastami gdzie mieszka jakaś rodzina to byłam tylko raz w górach i parę razy nad morzem 🤔
Ale teraz to już w ogóle nie ma opcji wyjazdu także jestem skazana na Poznań..
lacuna Jak dla mnie Warszawa nie jest jakimś wybitnie ciekawym turystycznie miastem. Żyje się fajnie - to fakt, ale jest o wiele więcej ładniejszych, ciekawszych miast  😉
Chociaż jak tak teraz myślę to w sumie nie ma polskiego miasta, do którego bym chciała jechać. 😁 W górach w pewnym momencie byłam co roku, na Mazury bym jeszcze pojechała chętnie z parę razy, bo byłam tylko raz. 🙂 Ale i tak mimo wszystko mam niedosyt co do Polski. Nawet jak gdzieś jedziemy to nie przez Polskę. 🙁
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 lipca 2012 19:22
Warszawę podałam tylko jako przykład.Chodzi bardziej o to,że właściwie każdy był w stolicy a ja nie  🤔wirek:
Ja nie byłam. 😎 I wcale nie chciałabym być, to nie miasto dla mnie. 😀

A dziewczyny, gdzie bywałyście za granicą?
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 lipca 2012 19:27
Skąd wiesz skoro nie byłaś 😉 zresztą Ty się nie liczysz bo ogólnie podróżujesz a,że ze szczecina akurat bliżej za granice niż do Wawy to wiesz 😁
Hehe, dzięki  :kwiatek: Nie wiem czemu ale jakoś w ogóle nie chce mi się zostawiać Badzia na te 2 tygodnie 🙁 Mogę już jeździć tobym pojeździła a nie kąpała się w basenie  😁
lacuna A okej, troszkę inaczej to odebrałam  :kwiatek:
flygirl Ja Warszawę uwielbiam, bo mieszkam tu od urodzenia i nie zamieniłabym na żadne inne miasto  😜
A za granicą to Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja, Anglia, Niemcy,Hiszpania i Kuba.

Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lipca 2012 19:29
Dziauka



mykam spać
Arroch nie mów, że będziesz się tylko w basenie kąpać 😀
infantil oo na Kubie pewnie super nie? 😜
lacuna nie lubię bardzo takich tłocznych miast, wolę takie poboczne, bez tylu ludzi, no nie pasują mi takie ogromne metropolie 😉
flygirl na Kubie byłam baaardzo dawno temu (2005r) i to w sumie wielkim fartem, ale podobało mi się bardzo  😜 Najbardziej pamiętam  samochody z kartonu, które o dziwo jeździły po ulicach  🤔  😂

Co do Warszawy to tłok i ilość ludzi to chyba kwestia przyzwyczajenia  😉 Mi to zupełnie nie przeszkadza,ale każdy lubi co innego  😀
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 lipca 2012 19:36
Normalnie miłość po raz kolejny  💘

infantil tak dla jasności jeszcze,świrek był a propos mojego nie-wyjeżdżania a nie Twojego posta (żeby nie było,że Cię tu od świrów wyzywam 😁 ) :kwiatek:
Facella Ale ma wielką głowę 😁 tak czy siak piękny zwierz 😜

A tak szczerze mówiąc,zazdroszczę Wam nie tyle konkretnych wyjazdów co tego,ze Was na nie stać 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się