PSY

Blow a co to za testy? Jak zobaczyłam zdjęcia byłam pewna że to szkolenie PO I stopnia.. A pies świetny. Będzie kiedyś z niego dobry pies obronny 🙂
Zostały mi leki nasercowe po jamniku. Nie mogę na nie patrzeć, bo od razu mi się przypomina pieseł  😤
Co powinnam z nimi zrobić? Oddać do weta? bo przecież nie można wyrzucić do kosza, a leki dopiero co kupione na ten miesiąc były i prawie całe opakowanie jest  🤔
Zanieś. Mi jak ktoś przynosi takie leki, to zostają dla jakichś biedaków/znaleźnych/schroniskowych.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 lipca 2014 18:31
Ja też całą baterię leków po psie zaniosłam do weta - przyjęli bardzo chętnie.
Agnesix. ja tez oddalam leki Gamy do weta. Oni już będą wiedzieć komu dać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2014 21:54
agnesix, w Fundacji AST masz 5 tygodniową suczkę.
tet, serio serio były tam greystery, może nie ta ekipa, ale samochód wydał mi się znajomy 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 lipca 2014 23:06
Blow, gratulacje!


tet, to dopiero są CYBORGI! Przy nich acd wysiadają  😁
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
06 lipca 2014 23:07
To jest jeden gość, on sam jeździ wszystkimi tymi psami, w rożnych układach, czwórka, szóstka, dwójkami. Ja tam tylko sprzątam, przypinam, odpinam,ubieram,ściągam, poję, wodę leje, gowna zbieram i takie tam 🙂
Zapytam Jurka czy był w Złotym Stoku.

Wojenka, no muszę przyznać, ze przy nich moje psy to tuptusie nakolannikowe. Ale moje jak zawołam stoj to stają, jak sie wysypie z rowerem to same od razu stoją, a za swoimi psami Jurek musi biegać po lesie, o ile wyląduje na miękkim, a nie na drzewie  😀iabeł:
To tam była młoda dziewczyna. To raczej nie oni. Miała trzy sztuki tych diabłów, oprócz tego jednego bordera i ze dwa hasiory? Jakoś tak. Przeglądałam fotki ale nie znalazłam.
Jednak potwierdzam - to świry  🤣
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
07 lipca 2014 08:06
Na pewno nie oni.
agnesix, współczuję po odejściu jamnika. 🙁 Moja jamNiczka też źle znosi upały - serducho dokucza.
tet zainspirowałaś mnie i obejrzałam sobie trochę filmików, między innymi Igora Tracza, no i widać, że te psy to normalne nie są, ale właściciele też zdrowo rąbnięci 🤣. podziwiam ludzi z taką pasją.
Ascaia no niestety 🙁  ale tak jest lepiej, nie mogłabym znieść gdyby nadal się tak męczył...

]JARA dziękuję za inf.  Dostałam też wiadomość od ciska o Milce.  Myslę, że szybko znajdziemy nowego pieska...  Mamy jeszcze jednego z Gdyni na oku. A ja po prostu potrzebuje psa, mieszkam w takim miejscu że boję się wieczorami sama siedzieć.  Poza tym mamy dobre warunki domowe, mamy ogród do wybiegania.  Jedyny warunke, żeby nowy pies zaakceptował jamniora i nie był agresywny.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
07 lipca 2014 10:31
[quote author=kurczak_wtw link=topic=32.msg2134370#msg2134370 date=1404720391]
tet zainspirowałaś mnie i obejrzałam sobie trochę filmików, między innymi Igora Tracza, no i widać, że te psy to normalne nie są, ale właściciele też zdrowo rąbnięci 🤣. podziwiam ludzi z taką pasją.
[/quote]

Mnie tez wciągnęło. Jeździłam tam w związku ze szkoleniowymi problemami jednego z psów, a skończyło sie na tym ze sama zaczęłam 🙂 ale na razie tylko z moimi, albo z huskymi Jurka, bo oprócz greysterow ma tez 5 huskich. One nie osiągają tak zawrotnych prędkości 🙂 mój problemm z huskimi jednak polega na tym, ze generalnie maja mnie w duszy, i moje komendy, wiec jadę tam gdzie one biegną 🙂
Blow a co to za testy? Jak zobaczyłam zdjęcia byłam pewna że to szkolenie PO I stopnia.. A pies świetny. Będzie kiedyś z niego dobry pies obronny 🙂


Dzięki,dobrze wiedzieć... 😉
PO już nie istnieje, w tej chwili bardziej aktualne jest IPO.Obowiązkiem testów psychicznych objęte są wszystkie rasy podlegające próbom pracy, bez nich nie uzyska się hodowlanki.

low, gratulacje!

Dzięki!
Witajcie,
Chwalę się synem i jego psem Reksiem- mieszańcem, którego znalazłam rok temu. Od wczoraj zaczęli bawić się w agility na podwórku. Nawet nieźle im to wychodzi  😉.



Reksiu jaki ma plac zabaw🙂

Koka nauczyła się w sobote pływać, do tej pory moczyła tylko brzuszek. Tak się skubana rozkręciła,  że potem sama pływała za piłką po jeziorze, skakała z rowerka wodnego do jeziora no i generalnie - nie chciała wychodzić z wody:

Demon fajnie popatrzeć na syna jak zajmuje się psem : D widać zadowolenie u syna i psa
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 lipca 2014 23:19
Tuptusie  😁



tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
07 lipca 2014 23:30
Z pierwszej foty wynika, ze Kapral rudzieje !
Mokrym tuptusiom na kolanka mówimy zdecydowane NiE !
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 lipca 2014 10:24
Wrzucam pare zdjęc Goliatka🙂
tu z Panem na zajęciach, na które w gruncie rzeczy już dawno nie musimy chodzić, bo Goliat od początku był prymusem😉
[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10448743_258867184317246_4160439196349510319_n.jpg?oh=8398baad9e40a5483fa2600f332df211&oe=54289391[/img]

selfie:
schładzamy się 🙂
seniorka pławiła sie jak kaczka a juniorka.....



Nie chciałam wcześniej pisać żeby nie zapeszyć, ale to NAPRAWDĘ się dzieje!!!
Nie sądziłam, że tak szybko znajdziemy nowego pieska i właśnie dzięki RV jedzie do nas Milka od ciska  😍
Już nie mogę się doczekać, z ekscytacji chyba nie będę spać przez cały tydzień. Wypełni pustkę nie tylko naszą, ale też naszej staruszki, która szuka swojego przyjaciela. w końcu z nim całe życie spędziła, a do tego sama go urodziła. Widać, że brak jej towarzysza.
Trzymajcie proszę kciuki  😅 
Demon fajnie popatrzeć na syna jak zajmuje się psem : D widać zadowolenie u syna i psa


Bardzo to przyjemne szczególnie, że mają bardzo podobny poziom potrzeby spuszczenia energii  😉.

Diakon'ka naprawdę super pies Wam się trafił.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 lipca 2014 19:56
demon no wiem, nie potrafię sobie wyobrazić lepszego psa  😍

wrzucam filmik - Goliat z odkurzaczem, ja o mało nie urodziłam ze śmiechu   😂
Goliat i odkuracz
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lipca 2014 15:59
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lipca 2014 07:07
agnesix- super! mam taką samą sytuację, staruszka odeszła, a jej psina została sama i cierpi. Tylko ona jest agresywna w stosunku do innych psów i nie wiem czy zaakceptowałaby nowego przyjaciela..  🙁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 lipca 2014 20:57
Taką obróżkę dostał żołnierz  😀iabeł:
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
13 lipca 2014 22:58
Uważaj, bo sie sprawdzi  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się