PSY

Ja mam Onkę ze schroniska. Niby tyłka nie ma zbyt skośnego, ale ma za to zespół końskiego ogona. Bywają dni, że nie jest fajnie, czasami trzeba ją podnosić, bo tylna łapa tak się ułoży, że nie może sobie z nią poradzić.
Ja znowu o szczeniakach..... Może mi ktoś polecić karmę suchą dla juniora? Poszperałam trochę, ale jest tego tyle, że ciężko się na coś zdecydować.
Huzar, może Taste of the Wild dla szczeniąt? Wersję "dorosłą" polecam bardzo, a i o tej dla szczeniaków czytałam dużo pozytywnych opinii. 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
09 listopada 2014 12:36
[[a]]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20141108%2FPOWIAT0104%2F141109103[[a]]

Wystawa w Kielcach - może ktoś wystawiał i się znajdzie?  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 listopada 2014 13:05
Dziewczynka się dzisiaj wystawiała 😉

edit:
Tzn nie siebie, a Pixelota i Szajbę 😉

edit2:
😵

Charcik w towarzystwie wilczaka czeskiego Quebeck II od Uhoste.
Dziewczynka widzę, ze poważnie podchodzisz do tematu, skoro tak po Polsce na wystawy śmigasz 🙂 pochwal się wynikiem!
Mój szczeniak jest na suchej Orijen Puppy
Dzięki dziewczyny, wybiorę którąś z tych poleconą przez Was. Dorosłym kupuję Bozitę. Szczeniakom daję ją jako smakołyk, jak łaskawie do mnie wrócą jak je wołam. Czasami też podkradają tą karmę i widzę, że im pasuje, ale wolałabym coś dla juniorów.
A tak swoją drogą, ciężka sprawa z tą moją młodzieżą, cały czas się uczymy. Zauważyłam, że od rana są bardzo rozkoszne, lepiej mnie słuchają, jak się wyszaleją. Bardzo mi pomagają w stajni a co za tym idzie sprzątam dwa razy dłużej  😉
maluda, owszem jest, użytki idą w predyspozycje a nie w wygląd i dlatego są bardziej proste.

Ano właśnie.
Tak też myślałam. Dziękuje.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
09 listopada 2014 16:18
Ktos tu wstawial niedawno link do filmy "Psy rasowe, cala prawda", o tym jak bardzo zdeformowano i okaleczono psy. Polecam wszytskim, ale zwlaszcza pod rozwage tym, ktorzy hoduja psy ras mocno zinbredowanych, znieksztalconych: owaczrki niemieckie, dogi, wlascicwie wsyztskie male pieski, glownie te ze skrocona kufa ( pekinczyki, mopsy, buldozki), ale tez cavaliery, jamniki. Niewiele ras uniknelo deformacji szkodzacych zdrowiu, a wlascicwie swiadome hodowanie z naciskiem na zdrowie i badania psow jakos nadal nie moze sie przyjac. Jak prawo budowlane na Podhalu.

Edit. Znalazlam, Zora wstawiala.
Jedyne co moge dodac, ze cholernie drastyczne, przepiorki przy tym to naprwde bajka Disneya

http://video.anyfiles.pl/Psy+rasowe.+Ca%C5%82a+prawda+-+lektor+pl/Zwierz%C4%99ta/video/118881
Hiacynta, póki co sprawdzamy co kupiliśmy i próbujemy się odnaleźć w świecie kynologii. A Dziewczyny wypadly super ale niestety zostały pokonane przez psy na porównaniach. Generalnie jesteśmy dupy a nie handlerzy bo zarzuty głównie do nas a nie do psów 😀
Huzar - zespół końskiego ogona to paskudne g***o, które zabiło mi psa. Nie bagatelizujcie jakiejkolwiek zmiany w razie co.
dziewczynka a masz zdjęcia?
Jara z jak Bułka po tym pogryzieniu-zagojona już?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 listopada 2014 19:24
A dziękuję, Bulka robi karierę psa tropiacego o czym mozna poczytac u mnie na fejsie ;-)
Wyglada troszke jak po trepanacji czaszki, ale juz ladnie jest pogojona.
tet - o, dzięki za linka, chętnie obejrzę
dziewczynka-  to fajnie i tak, ze sie oswajacie z klimatem! Ja Mackiego też mam zamiar powystawiać, zobaczymy jednak, czy mi nie minie zapał - poza tym właśnie nie lubię być taka zielona w temacie - chciałabym od razu wiedzieć co i jak, a tak to na pewno przy debiucie zaliczę milion wtop i w ogóle zostanę pośmiewiskiem 😉

Mam super foty z dzisiejszego spaceru, wreszcie lustrzankowe i robione przez kogoś ze smykałką 🙂




















Obejrzałam ten dokument już jakiś czas temu, bardzo ciekawy. "Dlaczego wymaga się od owczarków niemieckich takiego skątowania zadu? Bo taki jest wzorzec rasy i to jest dla nich naturalne." - fajnie że człowiek ustala co jest naturalne, a co nie  🤔

Fajne chodziaczki  😎
Hiacynta cudny dzieciak!

Uwaga -BB- czyli błotne babcie w akcji!





Już wyprane na szczęście  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 listopada 2014 22:30
escada, cudne babuszki  😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 listopada 2014 22:31
Hiacynta niesamowity ten Twoj szczeniak 😍 ubostwiam ONki i sie na niego napatrzec nie moge, jest niesamowicie sliczny! A Szardi to w ogole moja idolka 😜 Normalnie moja ulubiona para na forum 😍
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
10 listopada 2014 07:37
Ale to nie sa owczarki niemieckie 🙂 to chodske psy
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 listopada 2014 07:46
Ładna wtopa 😁 No to staję się fanką tej rasy 😜 Że Szardi nie jest ONkiem wiedziałam, ale byłam przekonana, że szczeniak to już ON 👀
merciful, wiem że to dziadostwo. Suka jest pod stałą kontrolą. Mam świadomość, że zmian nie da się cofnąć, ale robimy co możemy. Kilka lat temu byłam z nią w łódzkiej klinice. Tam Pani doktor też wyraziła swoją opinię na temat kontowania. Nie wiem, czy to kwestia tego, że ona jest ze schroniska, ale mądrzejszego psa nie miałam. Okazała się być także dobrą ciocią dla szczeniaków.
escada, superowe są te Twoje dziewuchy, napatrzeć się na nie nie mogę.
Safie  :kwiatek:

Huzar dzięki 🙂 co do zwyrodnienia o którym piszesz to wredna sprawa ale czasem do względnego opanowania. Larwa ma zaawansowana spondyloze 5 kregow w odc ledzwiowym teoretycznie nie powinna być w stanie chodzić. No i nie chodzi, bo biega aż się za nią kurzy. 😉 dobre leki, suple i rehabilitacja czynią czasem cuda 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2014 16:50
Kolejne obleśnie Bułcze śniadanie 😉


Mi z dzisiejszego spaceru to tylko dwa zdjęcia wyszły  😂 taki fotograf ze mnie  😁



Szajba przeżyła 😉
CzarownicaSa dziękuję! :kwiatek: ja wiem, że moje psy są śliczne i słodkie i nie można uważać inaczej  😎 ale mimo to bardzo miło coś takiego usłyszeć.
Escada - świetne są te Twoje ramolki 😀 drugą młodość u Ciebie znalazły!
Hiacynta cudowna ta fotka młodego przy misce  😍 A jeśli chodzi o wystawy to całkiem fajna sprawa ale ten handling nie jest wcale taki prosty. My się przygotowywaliśmy pod profesjonalnym okiem, niby wiedziałam jak ma być a i tak w stresie zapomniałam o połowie rzeczy 😀
zuza jesteśmy jeszcze gorszymi fotografami niż handlerami więc na zdjęciach nie widać kompletnie nic 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2014 17:40
Zapadła decyzja, że psy noszę Foresto cały rok. Właśnie ściągnęłam z Bu 3 kleszcze. Na Maszy obroża już nie działa.
Zakaz jest sprzedaży Foresto, a mimo to pełno jest jej w sklepach. Kość + obroża gratis 😉

http://www.ceneo.pl/;0112-0;szukaj-foresto.htm
W sensie, zakaz w sklepach internetowych? 😉

Przy tak ciepłej jesieni też żałuję, że dość szybko ściągnęłam - na szczęście przez młodego nigdzie póki co za bardzo nie łażę
ash   Sukces jest koloru blond....
10 listopada 2014 18:00
Ja ściągnęłam foresto dopiero tydzien temu, ale przez taka pogodę jak mamy musiałam zakroplic psisko, bo nadal sporo po lasach hasa
JARA ja też chyba się zdecyduje

sarna na ringu 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2014 18:07
dziewczynka, te kleszcze z Twoich okolic to jakieś zmutowane, nie to, że to ogromne to po rozerwaniu na pół macha do mnie 😁
dziewczynka jaka ona już wielka!

ash to Ty masz psa??? Gdzie jakieś foty, gdzie wpisy w wątku na jego temat?  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się