Top model-zostań modelką

Cariotka   płomienna pasja
02 grudnia 2010 20:37
wrotki napewno jest wielkim fanem Tego programu 😎
Wrotki, mam ladniejsze, ale dla przyjaciol. A co do tematu w ktorym wlasnie probujesz sil, czy w ogole wiesz o czym mowimy? Ogladales jakis odcinek top model? Sluchales wypowiedzi Poliny? Czy tylko wskoczyles ze swoja wypowiedza tak ni z gruchy ? Albo zareagowales na slowo "pudelek", wyrwane z kontekstu ?  🙂 btw. jednak orientujesz sie ze "pudelek" gdzies tam wiedzie sobie zywot  😁
jak ktoś się najął za psa to musi szczekać, a modelka to ma wyglądać, od pisania doktoratów to są zupełnie inne profesje.
...chociaż muszę przyznać, że naprawdę ładnej dziewczynie nie przeszkodzi w szczęściu fakt, że może być inteligentna 😁
co do "pudelka" to trudno nie znać, ale dla mnie jeszcze trudniej oglądać i cytować 😁
Pomiedzym cytowaniem tresci i wierzeniem w te przytaczane madrosci a wstawieniem zdjecia z jakiegos zrodla jest roznica, ktora, jako inteligentna osoba, pewnie dostrzegasz  😁 A jesli nie, to wlasnie Ci wyjasnilam 🙂  Nie, top modelka, a do takiego tylulu aspiruje laureatka konkursu ktory tu obgadujemy, powinna miec troszke wiecej walorow, niz te fizyczne. Doktoryzowac sie, pewnie w nawale obowiazkow, nie mialaby czasu, ale pewnen zasob wiedzy, to co zwiemy potocznie lotnoscia, inteligencja i klasa powinny byc jej atutem.
chyba mylisz zawód modelki, z profesją aktorki lub gejszy...modelka ma tylko wyglądać, o cała resztę dba agent.
Może w Polsce tak to wygląda, ale za granicą modelki to cóż, no celebrytki 😁 Chociaż nie lubię tego słowa, bo u nas każdy, kto tylko pojawi się w telewizji na dłużej, to już celebryta 🙄
ooo,  dobrze - pewnie przypadkiem ale jednak- to porownales  😀, dokladnie, top modelka, bo my tutaj mowimy o top modelce a nie o "wieszaku" ktory anonimowo przemyka przez wybieg, bylaby doskonala, gdyby laczyla w sobie zalety zalety jednej i drugiej :-) plus uroda, fotogenicznosc i ciekawa osobowosc..
Cariotka   płomienna pasja
03 grudnia 2010 05:57
niestety muszę to przyznać że zgadzam się z wrotki. Bo jeżeli dziewczyna jest inteligentna idzie na studia, później może nawet na drugie, robi karierę intelektualną, a nie idzie na casting do programu Top Model, którego pewnie będzie 10 edycji. Wybaczcie ale ja nie widzę inteligencji u top modelek Joanny Krupy i Rubikowej. Obie kaleczą polski, są wg mnie sztuczne i nie razi od Nich mądrością🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 grudnia 2010 12:26
Mamy chyba mały  🚫  👀

Jest wyodrębniony nowy wątek roboczo nazwany [color=black]Akcenty  🥂 W tym zostajemy przy laskach. [/color]
ooo,  dobrze - pewnie przypadkiem ale jednak- to porownales  😀, dokladnie, top modelka, bo my tutaj mowimy o top modelce a nie o "wieszaku" ktory anonimowo przemyka przez wybieg, bylaby doskonala, gdyby laczyla w sobie zalety zalety jednej i drugiej :-) plus uroda, fotogenicznosc i ciekawa osobowosc..
chyba ci się grubo profesje pomyliły, a przykłady Dzoany K. i panny Rubik, dają najlepsze świadectwo ze ja mam rację...modelka nie jest do słuchania , a tylko do oglądania. 😁
Ja mowie o top modelce, a Ty o chudym dziewczeciu co sie na pokazy zalapalo.. Od tej pierwszej fajnie byloby wymagac czegos wiecej niz tylko milej meskiemu oku powierzcownosci - i to, w zaleznosci od gustu- tez niezawsze. No i nie uwazasz ze, pomijajac warunki fizyczne, inteligencja jednak pomaga osiganac znacznie wiecej, bez wzgledu na to jaka to profesja?? Nawet w tak skromnej dzialce jaka jest jezdzectwo?  :-) Pomijam kwestie finansowe pozwalajace na zakup klasowego konia, skupmy sie tylko na efektach pracy z tym co mamy :-) Jaka jest Twoja opinia ?? :-)
btw jesli chodzi o Rubik to Ona zajmuje sie nie tylko noszeniem fajnych ciuchow, wyguglaj sobie i poczytaj o Niej ;-)
Karla, na you tubie znajdziesz. Jest 8 części- jestem na 7. A w 6 słychać było jak pieróg sobie solidnie kurwnął pod nosem  😉
Ja mowie o top modelce, a Ty o chudym dziewczeciu co sie na pokazy zalapalo.. a możesz napisać , gdzie poza "pudelkiem" można odnaleźć definicję tak opisanej "top" modelki?...bo dla mnie granica, miedzy modelką a top-modelką przebiega wyłącznie przez różnicę w ich w zarobkach.
Widze, ze  z tym pudelkiem jest cos na rzeczy  😁  Przykro mi, ze nie znalazles tam wspomnianej definicji, ale to chyba nie ta stronka, tam tylko plotki, jak sam wiesz. A co o Twojego pytania, czasami wystarczy przez moment sie zastanowic, dlaczego co niektorym placa krocie, wydawaloby sie, ze za to samo.. coz takiego je jednak  wyroznia z tlumu "podobnych"..
Manta   Tyłkoklep leśny =)
04 grudnia 2010 11:33
jesli ktos nie ogladal (jak ja :P ) to wlasnie zaczyna sie powtorka ;-)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 grudnia 2010 11:35
Dla mnie TOP Modelka to taka która: jest tak naprawdę jak kameleon. Potrafi śmigać na wybiegu, idealnie pozować do zdjęć, zmieniać mimikę twarzy na pstryknięcie palca ( co na pozór nie jest wcale łatwe), za każdym razem pozuje inaczej, wczuwa się w daną jej rolę. Jest idealnie zbudowana -mam na myśli proporcjonalność. I potrafi się tak reprezentować że w poniedziałek  pozuje dla Apartu, we wtorek  idzie na wybiegu dla Diora a w międzyczasie  swoją pozą wciśnie nam nawet gwiździe z Castoramy na wielkim bilbordzie.  Top modelka nie pyta o nic ma wielka intuicję  wie co powinna pokazać a czego nie, umie odnaleźć się w każdej roli i za to właśnie płaca jej krocie.
Top modelka nie pyta o nic ona po prostu sprzedaje swoje ciało do aparatu czy kamery  ( jakkolwiek to brzmi) i wie jak to zrobić najlepiej... dlatego nie każda modelka może być Top. Nie każda ma predyspozycje aby odnaleźć się w każdym rozdziale świata mody.
I takie jest moje zdanie.

Dla mnie fotki Anji są mistrzostwem świata, nic dziwnego że prawie każdy chce aby sprzedawała jego produkty na bilbordzie czy chodziła  na jego pokazie. :
http://www.pudelek.pl/artykul/28219/widzieliscie_taka_anje_rubik/
http://www.pudelek.pl/artykul/28477/anja_z_najlepszym_modelem_swiata/
pony   inspired by pony
04 grudnia 2010 11:39
wlasnie Anja powiedziala o tym, ze modelka musi byc jak kameleon;]
właśnie oglądam, po raz pierwszy...
kurka .... jakie to CZERSTWE  😲 😲 😲 😡 😡 😡

jz myślałam, ze to jakiś profi-szoł program... a tu żenuła
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 grudnia 2010 11:51
Dlatego dla mnie Polina nie ma absolutnie zadatków na TOP modelke. Wygrała program okey ale  przeleci się z trzy razy do Mediolanu , potraktują tam ją jak  nie powiem co, pozna prawdziwy smak wyścigu szczurków i wróci zapłakana do domku. A za 10 lat zobaczymy ją w Biedronce.
Top Modelka musi mieć charyzmę, wybijać się nie tylko wyglądem ale i klasą, charakterem. Top modelka wykorzysta każdą minutę z flashem czy na wybiegu aby pokazać swoje ja, udawane ja i zagra  Lize Minelli jak trzeba będzie.
Przy sesji z facetem nie będzie biadolić że ma złe doświadczenia i nie może się przełamać. Tam nie ma czegoś takiego. jesteś tylko wieszakiem i musisz tak wykorzystać swoje ciało aby ktoś  na nie zwrócił uwagę... Tam jest milion takich dziewczyn... a wybierają może z 3-4?
A angielski to juz inna sprawa- powiedzmy nauczy sie, wykuje okey... Jednak rynek jest brutalny i takie dziewczątko ze Zbąszynka moim zdaniem szybko się zgubi.
na tych zdjęciach z pudelka Anja wygląda nawet znośnie  😁
Oczywiście, że modelka ma wyglądać. Pytanie tylko, co miało być niby top w tym wyborze. Wybieramy ładniutką młodą dziewczynę, ( od tego mam wrażenie są imprezy stylu Miss coś tam), która ma się prezentować dobrze na okładkach czasopism li tylko wyłącznie? No, tu sporo jednak może fotograf i photoshop. Skoro top, to może z założeniem, że wyjdzie na wybiegach i nie tylko w Ruchodupkach Dolnych, ale gdzieś wyżej. Jeśli tak, to oprócz fotogeniczności, powinna mieć też odpowiedni charakter, silna osobowość, pewność siebie i nie ryczeć co chwilę, bo na poważnym pokazie niekoniecznie rozmyty makijaż porwie widownię. Język jednak też się może przydać, choćby żeby zrozumieć jak organizator pokazu wyobraża sobie jej rolę, trudno żeby jeśli są modelki z całego świata jeszcze w ten tłum, tłok i chaos dołożyć armię tłumaczy. Ciekawi mnie po co w programie top model były te różne zadania? Po co, skoro wykonując je najgorzej można było przejść szczebel wyżej? Co mnie obchodzi, że któraś nie umie pływać, chodzić na rękach, zwinąć języka z rurkę? Oczywiście, kilku rzeczy się nauczyłam po tym programie. Przede wszystkim brak jest profesjonalnych fotografów, bo większość zdjęć z sesji (zwłaszcza tej podwodnej) to kompletna porażka. Manipulacja telewidzami wysyłającymi sms-y i w sumie składającymi się na program jest niezwykle łatwa i przewidywalna. Choć chyba organizatorzy, nie wierzyli, że jest aż tak łatwa, skoro do ostatniego odcinka ściągnęli posiłki z zagranicy, które wychwalały Paulinę. Żeby aż tak nie biło w oczy o pozostałych dziewczynach też coś dobrego było, ale obowiązkowo przez Polaków, bo jak wiadomo polski widz i tak uwierzy temu co mówi w obcym języku. I zidentyfikuje się z bidulą, która nie umie pływać, nie mówi po angielsku i jest tak wrażliwa, że nawet widok zachodu słońca wywoła u niej spazmy. I oczywiście koniecznie, koniecznie musi nie podejmować żadnych działań by zmienić swe życie, tylko łkać nad swym losem. Bo jak w bajce o Kopciuszku, pojawi się dobra wróżka Joanna Krupa i pomoże. Taka sesja terapeutyczna dla niezaradnych życiowo. W zasadzie  po dwóch ostatnich programach na TVNie, MT i TP czuję się jakbym żyła w innym świecie, gdzie ludzie niemalże żyją w nędzy, głodują i są pogodzeni ze swoim losem nie próbując go zmienić. Albo jedynym sposobem wyrwania się ze świata, gdzie małe dziewczynki nie mają swojego pokoiku, a trochę starsze dziewczynki mają tylko i wyłącznie mężów alkoholików bijących je w przerwie między podnoszeniem kieliszka, tym jedynym sposobem jest liczenie na cud, wygraną w totka lub zmiłowanie ze strony wysyłających SMSy. Nie próba zdobycia dobrego zawodu, nie uczenie się i ciężka praca, tylko liczenie na litość. Z drugiej strony przy zadaniu, gdzie miały wbiec po schodach, wszystkie kandydatki z rozbrajającą szczerością wyznały, że w ogóle nie ćwiczą i nie pracują nad swoim ciałem. Co przypomina mi narzekania osób ze światowych agencji modeli przy okazji akcji z hydraulikiem z Polski, że nasi modele to buzie i maja ładne, ale żaden nijak ciała wyrzeźbionego nie ma .Żenada.
W sumie wygrała dziewczyna, która na pewno nie zrobi kariery za granicą, bo nie ma do tego motywacji ani charakteru. Może zagra w kilku reklamach telewizyjnych, pojawi się w jakiejś Pani domu czy Oliwii i skończy na wysyłkowych katalogach bielizny. I nie, nie z powodu niedostatków urody. Chyba, że się mylę i całość była ustawiona i zagrana i Paulina ma jednak jajo. Taka możliwość jednak jeszcze bardziej mnie zniesmacza. I w zasadzie czuję się trochę głupio, że dałam się nabrać na ten program. Jak doświadczenie pokazuje dziewczyny, którym na czymś zależy są w stanie zostać światowymi modelkami bez żadnych bzdurnych programów.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 grudnia 2010 11:57
zabeczka17, A mnie się bardzo nie podobało jak jury wyskoczyło na nią jak powiedziała, że ma złe doświadczenia z facetami. Odniosłam wrażenie, ze nie było to 'bo rzucił mnie chłopak' tylko gwałt.

Wolałam Anię. Jej podejście, profesjonalizm.
pony   inspired by pony
04 grudnia 2010 12:00
Zabeczka, jak czytam Twoje wypowiedzi utrzymane w tonie typu 'mam-mega-doswiadczenie-w-modelingu-i-wiem-jak-to-wyglada-od-srodka' to bardzo wesolo mi sie robi.

Placzaca PAulina ze Zbaszynka dziala na tej samej zasadzie co biedna magda welc z niedzwicy duzej w mam talent. Maja przyciagac ludzi przed telewizory i wywolywac emocje i jak widac doskonale im to wychodzi. To jest tv, a do tego  tvn Dlaczego wszyscy tak przezywaja, ta cala Paulina w realu moze byc niezla sucza i calkiem niezle znac 4 jezyki obce;]
Zabeczka, jak czytam Twoje wypowiedzi utrzymane w tonie typu 'mam-mega-doswiadczenie-w-modelingu-i-wiem-jak-to-wyglada-od-srodka' to bardzo wesolo mi sie robi.

Placzaca PAulina ze Zbaszynka dziala na tej samej zasadzie co biedna magda welc z niedzwicy duzej w mam talent. Maja przyciagac ludzi przed telewizory i wywolywac emocje i jak widac doskonale im to wychodzi. To jest tv, a do tego  tvn Dlaczego wszyscy tak przezywaja, ta cala Paulina w realu moze byc niezla sucza i calkiem niezle znac 4 jezyki obce;]


Nikt Pauliny niezna w realu , a że żabeczka jest znawcą w modelingu  😂    😂    🤔wirek:  😁  żenada  😁 
pony   inspired by pony
04 grudnia 2010 12:44
kodi, wybacz, ale niezbyt rozumiem Twoj post😉
Rozchodzi mi się o to że znalazłaś znawce w Top Model ,rzeczywiście ona się zna na wszystkim  😁 

A co do Pauliny może rzeczywiście być wielką su.... która umie grać ,widać że jednak jej się udało ,ta Ania to ma czoło jak piłka ,nos jak orzeł i broda wyglada jak by gdzieś zaginęła ,całe łopatki wystają a ramiona są bardzo z przodu . 😉  Wygląda to bardzo odpychająco jak stanie bokiem .
Kodi, poki co, czytajac Twoje wypowiedzi, to odnosze wrazenie, ze Ty znasz, a przynajmniej chcesz sie znac, na wszystkim.. Poza tym , zachowaj jakis poziom wypowiedzi, bo ten ktory prezentujesz to dopiero prawdziwa zenada.  😵
Według mnie ta laska absolutnie nie powinna wygrać. Absolutnie! Ona co najwyżej może być fotomodelką, a z tego co wiem szukano top modelki...
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze... ogólnie szkoda słów 😉
mógłby ktos podlinkowac te odcinki na yt bo znaleźć nie moge?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 grudnia 2010 13:40
Manta   Tyłkoklep leśny =)
04 grudnia 2010 13:41
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się