Szukam, Poznam

Zastanawia mnie dlaczego w dziale "towarzyskie" nie ma jeszcze takiego właśnie wątku- czyżby nie było na forum ludzi szukających swojej drugiej połówki w końskim klimacie?🙂
Na ogół nie preferuję poznawania ludzi w necie bo ci mają dziwną tendencję do kreowania się na tych jakimi w rzeczywistości nie są. Z drugiej jednak strony sieć daje możliwość poznania ciekawych ludzi których w realu nigdy byśmy nie spotkali i to pojawia się chęć napisania takiego właśnie wątku.
Zatem będę pierwszy:
Mam 28 lat, wyższe wykształcenie. Lubię życie na prowincji, piękno natury-> duży sad, staw i stadnina koni to nie marzenie to coś na co trzeba jeszcze trochę poczekać, popracować, to cel w życiu (no może jeden z kilku🙂. To tak po krótce- wrodzona skromność nie pozwala na autoprezencję 😉
Mój typ kobiety- wysoka, uśmiechnięta, zadowolona z życia, dostrzegająca piękno wokół, z charakterem bo jak głosiła kiedyś reklama motocykli BMW "Co cechuje ludzi z pasją? Charakter...." 🙂
ty zarejestrowałeś  sie tu poto by założyć ten wątek? bo widze że jesteś na forum od jakichś 2 godzin
Min. tak, po prostu wcześniej bywałem jako "gość" i w ogóle to niedawno odkryłem  to forum i muszę przyznać że dość ciekawe jest- ożywione bardzo w porównaniu do innych.
Alehandro, alehandro, alehandrooo

Alealehandro

Alealehaaandroooo.

🏇
szukasz kobiety wśród... voltopirów? 😜

👍 👍
ale to jest przede wszystkim forum o koniach.. w sensie zwierzątkach takich.
Działy matrymonialne podzielone na miasta w Polsce, to chyba trochę zbyt wiele 😁
rewir co się będziesz do Polski ograniczać? A mało to forowiczów na obczyźnie? 😎
kujka   new better life mode: on
03 października 2010 14:28
ej na starym forum tez byl taki temat!  😜
poczekajcie az sie rozwinie!
Livia   ...z innego świata
03 października 2010 14:31
Chłopaki i dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny 🙂  🏇
A tak serio, jak ktoś chce tu poszukać, w zasadzie czemu nie? 😉
moja ryba nazywała się alejandro. ale zdechła.
cieciorka   kocioł bałkański
03 października 2010 15:17
moja ryba nazywała się alejandro. ale zdechła.

alejądro?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
03 października 2010 15:34
No właśnie Alehandro pisze się Alejandro  😉  😎
cieciorka   kocioł bałkański
03 października 2010 16:20
ja wiem 🙂
ale to jest przede wszystkim forum o koniach.. w sensie zwierzątkach takich.
Działy matrymonialne podzielone na miasta w Polsce, to chyba trochę zbyt wiele 😁


Normalnie olśnienia doznałem- cały czas myślałem że to jest forum hodowców surykatek 😂
o to  mądry jesteś wiesz jak koń wygląda brawaa 😵 ten wątek niema sensu poszukaj se dziewczyny normalnie (chyba że cie żadna nie chciała 😂 😂 :wysmiewa🙂
[quote author=rewir link=topic=34046.msg725455#msg725455 date=1286110208]
ale to jest przede wszystkim forum o koniach.. w sensie zwierzątkach takich.
Działy matrymonialne podzielone na miasta w Polsce, to chyba trochę zbyt wiele 😁


Normalnie olśnienia doznałem- cały czas myślałem że to jest forum hodowców surykatek 😂
[/quote] czekaj sprawdzę.. nie, jednak miałam rację - konie.

dowcipniś z Ciebie
😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 października 2010 17:09
Ola i Naboo, mistrzyni ciętej riposty się znalazła >__>
Co wam przeszkadza temat? Na starej volcie istniał i miał się nieźle. Jak chłopak chce tutaj szukać miłości, czemu nie? Toć masę świetnych dziewczyn tutaj mamy...

jak dla mnie moze zostac  😉
a noz widelec Chlopak znajdzie milosc swojego zycia wlasnie tutaj... Dajcie szanse a nie krytykujcie w koncu to dzial towarzyski 😉

i wszystkim zycze duzo milosci  💘  💘  💘
Ola i Naboo, mistrzyni ciętej riposty się znalazła >__>
Co wam przeszkadza temat? Na starej volcie istniał i miał się nieźle. Jak chłopak chce tutaj szukać miłości, czemu nie? Toć masę świetnych dziewczyn tutaj mamy...


to jak taka chętna to sie umów ja do wątku nic niemam
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
o to  mądry jesteś wiesz jak koń wygląda brawaa 😵 ten wątek niema sensu poszukaj se dziewczyny normalnie (chyba że cie żadna nie chciała 😂 😂 :wysmiewa🙂


Serio?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 października 2010 17:21
Ola i Naboo, to po co piszesz, skoro nic nie masz?  😵
o to  mądry jesteś wiesz jak koń wygląda brawaa 😵 ten wątek niema sensu poszukaj se dziewczyny normalnie (chyba że cie żadna nie chciała 😂 😂 :wysmiewa🙂


Skoro nie ma sensu to po co tu zaglądasz a tym bardziej piszesz? Logika się kłania. Wiesz....  nie narzekam na brak powodzenia jeśli już tak bardzo chcesz wiedzieć i tak "se"  😂 i tu i tam zaglądam. 
Alehandro, widzisz, wątek taki jeszcze nie zaistniał, bo na forum same kobitki, wg. statystyk stosunek mężczyzn do kobiet wynosi 1:14.9  😂 Zapewne żadna voltopirzyca nawet nie pomyślała, żeby tu faceta szukać, skoro ich tu tak mało.
Także witamy kolejnego rodzynka z otwartymi ramionami  😁

Ale na profile ze zdjęciem i opisami typu "wymarzony partner" liczyć chyba nie możesz  😉
Mam nadzieję, że to nie jest nowe wcielenie lopka, mikkiego itd.....
Mam nadzieję, że to nie jest nowe wcielenie lopka, mikkiego itd.....

A ja dam głowę,że jest.  😉 czyjeś na pewno.
[quote author=hanoverka link=topic=34046.msg725637#msg725637 date=1286123675]
Mam nadzieję, że to nie jest nowe wcielenie lopka, mikkiego itd.....

A ja dam głowę,że jest.  😉 czyjeś na pewno.
[/quote]

No to jesteś bez głowy 😀 Jam zupełny nowicjusz, poza tym nie bawi mnie podszywanie się pod innych i zakładanie nowych profili to dobre dla innych.
oj chyba Tania myslala o czyms innym - reinkarnacja ;p
a gdzie foto 😎 ?
Ej, użytkowniczka Ola i Naboo chciała być po prostu voltopirem! :>

Tania, Lopka chyba nie.... on pewnie przyszedłby tutaj z hasłami typu "seksizm mężczyzn" "więcej cierpliwości mężczyzna ma dla zwierząt niż dla kobiety", "jeździectwo zdominowane przez kobiety - dlaczego?!" i tak dalej. 😉

Dokładnie :> na starej volcie w takim temacie były zdjęcia! :>
[quote author=mery link=topic=34046.msg725740#msg725740 date 👀=1286127964]
a gdzie foto 😎 ?
[/quote]

podbijam!  👀

Aczkolwiek myślę, iż to voltopirzyce powinny się bić o aktualnie wolnego revoltovego rodzynka! Wszak niebywale trudno o takiego w dzisiejszych czasach... 😁
Coś na kształt kultowej 'Randki w ciemno'? Alehandro, przysługują Ci po 3 przytania dla każdej kandytatki!
Ale zaraz, zaraz, znajdzie się chociaż jedna?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się