Wrocławianie :))

Ja mam ostatnio wkręta na Pizza Mobile. Może dlatego, że to jedna z nielicznych pizz na cieniutkim cieście. I doładowana składnikami 😉. Bardzo, bardzo fajna. Szkoda tylko, że to tylko na wynos 😉
Haha! Marny Wrocław przebił stolicę! Tak ma być 😅

jaki marny, jaki marny?
Bombal, ta w jelczu to juz slynna jest 😀
my sobie czasem do pracy zamawiamy pizza station ze spoldzielczej i mi ta pizza calkiem smakuje.
ja się wszędzie dostosuję, więc jak coś to dawać jakiś znak sygnał i jestem  😅
Dyra, ale my nie o tym teraz :P
No wiadomo, że dla nas to jest zacny Wrocław,ale dla takiej Warszawki to marny 😁
Czy ja wiem... mam paru znajomych z Warszawy, którzy przeprowadzili się do Wrocławia, bo tak lubią to miasto 😉 i paru innych, którzy juz im tego zazdroszczą 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2011 06:33
Dyra, ale my nie o tym teraz :P




Może znów głodna jest 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 listopada 2011 07:58
Najlepsza pizza we Wro jest w Lissie w Leśnicy!! Pizza Quatro 😜 az sie obsliniłam 😁
Czy ja mogę Was prosić o zajrzenie tu:
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,62589.msg1190369.html#msg1190369
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
20 listopada 2011 13:06
Gdzie we Wrocławiu znajdę fajny sklep zoologiczny z normalnymi cenami? 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 listopada 2011 14:13
Maddie a co potrzebujesz? 😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
20 listopada 2011 14:20
Wszystko dla myszy, smakołyki dla psiaka i potrzebuję kupić mu jakieś fajne legowisko pod choinkę (dla yorka)  :kwiatek:
Maddie to proponuję pojechać na hurt zoologiczny przy ul.Giełdowej, zawsze w piątki gdzieś tak od godziny 9 do 13 wjazd 7 zł, ale jest tam w sumie wszystko. Ja ku7piłam ostatnio duże legowisko dla mojej Alfy i zapłaciłam 54 zł, a nie jak tu w sklepach ok.100 zł, zaopatrzam się tam też w siano,troty dla koszatniczek i królika, jest tam też jedzie itp,bardzo dużo też art dla psów i kotów  🙂
świetna jest nowa pizzeria TiAmo! na Jaracza, jeedzenie pycha, świeżutkie, i mają taki wynalazek jak ciasto razowe do pizzy 🙂

co do zoologika to obok pasażu grunwaldzkiego jest spory sklep i maja niskie ceny
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2011 15:27
Maddie, legowiska szyje Escada i zapewne taniej niż w sklepie 😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
20 listopada 2011 15:50
escada chyba wiem nawet gdzie on jest! Muszę się tam jutro wybrać. Dziękuję  :kwiatek:

JARA mam takie dziwne zboczenie, że nie lubię rzeczy hand-made, nie ważne jak piękne by nie były 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2011 18:28
Maddie, hahaha a wiesz, ze to co kupisz w sklepie tez jest hand made? 😀
w PizzyHut jest teraz tak genialna "pizza korona", że muszę tam pójść i ją znowu zjeść. Niestety mój mąż już nie może na nią patrzeć, kto chciałby się wybrać?  🏇
Ja, ja 🙂
Ja też mogę  🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
20 listopada 2011 23:29
JARA najśmieszniejsze dla mnie jest to, że wiem, ale jest metka!  😁 I znaczek firmowy 😉 To jest chore i się powinno chyba leczyć  😁
super, kiedy idziemy?  😅
ja się dostosuję  🙂 choć w weekend to mam zajęcia więc wolałabym w  tygodniu jakoś  😉
Maddie jak chcesz, to Ci przyszyję  😁 😁  😉

dla yorka to szukaj na allegro raczej, bo w sklepach są tylko budki standard z odblaskowego ortalionu w esyfloresy, swoją drogą nie wiem kto to wymyślił, ani to ładne, ani pasujące do mieszkania, chyba że w stylu techno pop art :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 listopada 2011 13:04
Ja też mam legowisko hand-made zrobione przez jakąś babeczkę z Wrocławia.
Wymiar 120x80 za 88zł. Za taką kasę nie znajdę w sklepie legowiska o takich wymiarach.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
21 listopada 2011 18:17
Najładniejsze legowisko na świecie widziałam w TK max. Bodajże za 70 zł. Z futerkiem, z delikatnego zamszyku, mięciutkie. Cud miód i malina. Aż chyba jednak odwiedzę TK maxa, może cudem przecenili 😉
hej, czy ktoś się wybiera na sympozjum z dobrostanu koni? Ja prawdopodobnie zwiedzę sobie Wrocław, podobno piękne miasto z superowymi ludźmi  😎 🤣 Chętnie przy okazji tego wypadu poznałabym kogoś z forum 🙂
ja sie zastanawiałam czy się nie wkręcić, ale w końcu zrezygnowałam. Kiedy ono jest? Jesli potrzebujesz akzzi jakiejś pomocy we Wro to daj znac
rtk czemu zrezygnowałaś? ono jest 3-4 grudnia. Pomocy zapewne będę potrzebować, bo to jak dla mnie mega wyzwanie  😁
Na razie szukam jakiegoś noclegu...
ovca   Per aspera donikąd
21 listopada 2011 18:39
Ja na sympozjum nie będę, bo mam zjazd na uczelni, ale mogę pomóc 😉 jakbyś miała ochotę na piwo czy cośtam w sobotę wieczór, nie ma problemu  :kwiatek:

jakiego noclegu szukasz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się