Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

  😲
TO wygląda tak jakby to było tam zupełnie normalne  😲
czy ktoś pamięta może, jakiś czas temu głośno tu było o filmiku, chyba z ameryki południowej: festyn - rodzinki z dziećmi, chillout przy piwku.. a główną atrakcja było gonienie przerażonych koni na sznur rozciągnięty na wysokości nadgarstków, o który te konie się w spektakularny sposób wypieprzały  😤
nie mogę znaleźć na yt :/
azzawa To ja wstawiałam ten film wiec poszperaj w moim profilu i znajdziesz 😀
TheWunia dzienx 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
15 marca 2014 07:46
miałam dodać ale nie dodam. Mam tą dziewczynę w znajomych i sama nie chciałabym aby ktoś dodał film, na którym jestem ja (a film jest na facebooku i widnieje imię i nazwisko, a otworzyć samego filmiku w nowym oknie się nie da, tak jak zdjęcia).

Ale tak: filmik nosi tytuł "Pierwsze skoki i zagalopowania". Jedzie chłopak w galopie, jeśli można to nazwać półsiadem, a może raczej pochyleniem i zgarbieniem... kiwa się, wręcz anglezuje 😉 szarpie za wodze, jednocześnie dodając łydkę.
Najeżdża na przeszkodę - sam skok, jak na "pierwsze skoki" nie najgorszy, choć chłopak jest tak mocno na szyji, że jakby koń dał głowę w dół, raczej by spadł.
Po skoku - "lekkie" zachwianie jeźdźca i tym samym szarpnięcie za wodze.

0:31 sekunda mnie rozwala  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 marca 2014 15:53
Druga gleba i 1:30
Facella 2:50  😂
wera5510, taki upadek to widziałam na własne oczy, ale w rzeczywistości już nie jest tak śmiesznie 🙁
wera5510, taki upadek to widziałam na własne oczy, ale w rzeczywistości już nie jest tak śmiesznie 🙁

A to wynikało z niedociągnięcia popręgu, czy jego kompletnego odpięcia w czasie jazdy, bo nie ukrywam zastanawia mnie jak do czegoś takiego może dojść
pęknięcia popręgu 🙂
A faktycznie - tego nie wzięłam pod uwagę 😉
Urzekło mnie (gdy ktoś oglądał eventiontv powinien docenić dowcip):

My się wciskamy z wczorajszą glebą 😀
Fufu, niewiele widać, ale urzekła mnie reakcja tej osoby, która krzyżaka ustawiała  😂
W czelusciach dyskowych znalazlam filmik z zeszlego roku. Jestesmy typowymi skoczkami, ale jazde po plaskim tez traktujemy powaznie  😀
Na filmiku 4 letni Libek:

Dużo tu fajnych filmików dodajecie , można co nieco podpatrzeć .

Więc dodaje jeszcze i ja swoje

Ze spaceru, w pobliskiej stajni , napotkałam siwego araba :



I taki krótki , z sesji zdjęciowej , na pamiątkę dla koleżanki Basi :



najlepiej ogladać w wersji HD
Aniawa, świetne! 🙂 Ale pierwszy mógłby być o połowę krótszy. Fajnie wyszedł początek, ale ile można patrzeć, jak koń je 😀
Aniawa, świetne! 🙂 Ale pierwszy mógłby być o połowę krótszy. Fajnie wyszedł początek, ale ile można patrzeć, jak koń je 😀


zgadzam się , nie miałam z dużo materiału , a kopytniakowi nic sie innego nie chciało robić , ale kolejne będą lepsze , mam taką nadzieję 😉
Jest sprawiedliwość:
#t=17

Jak jedzą konie - trafione idealnie:
http://vimeo.com/84786130
http://vimeo.com/89638709
Pamirek i dzisiejsze wodowanie 😁

Nie jestem pewna, czy to odpowiedni wątek, ale tak mnie to zbulwersowało, że nie mogę  😤 Zatłukłabym gołymi rękami to tłuste babsko i jej fagasa.

https://www.facebook.com/photo.php?v=10200869459712637
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 marca 2014 14:08
Ten temat był już na tym forum przerabiany, a sam link obecnie jest w dwóch wątkach.
Aha, no to sorry.
asds   Life goes on...
28 marca 2014 20:46
Extremalne  Metamorfozy Mustangów Junior Trainers




🙂

Daja rade dzieciaki ! 🙂
Polecam obejrzeć:

Najpierw patrzę - fajnie, 11 lat, fajnie, potem: czemu ta dziewczynka tak dziwnie trzyma rękę???
To i ja się wtrynię ze swoim filmikiem. Raz kozie śmierć, nieprawdaż? 🙂
Gillian   four letter word
29 marca 2014 07:03
lazuryt00, masz możliwość jazdy z kimś naprawdę wyjątkowo fajnym, na równie wyjątkowym koniu - trzymaj się tej stajni 🙂 aż mi się łezka w oku zakręciła...
Gillian, wiem, jest wspaniały 🙂 Stajni chcę się trzymać jak najdłużej. A skąd go kojarzysz? Albo znasz? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się