Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
24 października 2015 23:38
No ja tam do konia nie mam pytań, ale że kolega nie widział gdzie jedzie?
Ale generalnie, trochę niebezpiecznie, bo już widziałam (oczami wyobrazni) poranionego konia.  😵
Chociaż dla mnie i tak wypadek trochę z kosmosu, bo tego sie na co dzień nie widzi.
Albo ja jeszcze mało widziałam.  🤔 Może to i lepiej.  😁
A mi pierwsze co do głowy przyszło to, że koń na lewe oko ślepy  🙄
Mi dokładnie to samo. Konie również jednak jakiś instynkt samozachowawczy mają, który najczęściej z znika w przypadku wystraszenia się, ale tu takiej sytuacji w żadnym wypadku nie ma  ❓
Podsyłam filmik mojej przyjaciółki, który mimo próśb i gróźb nie chce się wgrać na yt.
klik  :kwiatek:

edit-poprawa linku
Piękne ujęcia i wielkie ,,wow" za montaż  👍
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
27 października 2015 19:02
A dlaczego nie chce wskoczyć na YT?
Prawa autorskie do muzyki. Jednak już jest na yt, o tu klik
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
27 października 2015 19:10
Prawa autorskie do muzyki. Jednak już jest na yt, o tu klik


A to elegancko, filmik super. Ja cały czas walczę o kamerzystę, bo oczywiście jak kamera już jest to operatora brak.  😁  😁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 listopada 2015 13:28
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
02 listopada 2015 13:36
Wiesz co, na mnie to nie robi wrażenia, bo mieszkałam trochę w Egipcie i jezdziłam tam do stajni i tak dalej... wiem powiem wam, że jezdziectwo tam, a tutaj w Polsce to niebo i ziemia.  🏇
Na mnie robi wrażenie 😀  😲
Alternatywa dla tego 'nie smacznego'
Hej! Ostatnio bawię się trochę w "jutubowanie" i chciałabym się z wami podzielić moim ostatnim filmikiem dotyczącym bezpiecznych wyjazdów w teren 🙂



Jak myślicie, będzie coś z tej serii ? 🙂
Tworek, Mi się bardzo podoba! 🙂 Zadbałaś o tło zachowane w tematyce jeździeckiej, jest schludnie, czysto, jasno. Piękne intro z tym oczkiem i seria też do mnie przemawia. Tylko ode mnie mały protip: więcej energii! 😀 Bo mam wrażenie, że zaraz uśniesz 😁
xymena Dziękuję! 🙂 A no z tym zasypianiem to fakt, bo przed tym nagraniem to miałam nocke zarwaną  👀  Obiecuję, że na następnym nagraniu będzie lepiej 😀
Ciężki wypadek i wielki powrót 
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
11 grudnia 2015 11:15
Końdolino?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 grudnia 2015 11:24
jaka praca nóg, a jaki zdziwiony że pociag jedzie  😁
Monia prawie jak moja historia , Też wywrotka z koniem , połamanie { miednica , kręgosłup } , rokowania nie optymistyczne . Chodzę i jeżdżę , Jak widać cuda zdarzają się na co dzień .
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 grudnia 2015 12:04
🙁
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
11 grudnia 2015 12:07
ja wiem, że konie ciężko wchodzą do przyczepy, ale mimo wszystko to nie powinno chyba tak wyglądać.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 grudnia 2015 12:18
żadna z tyc osób nie ma chyba o tym pojęcia i jeszcze nagrywają to  😵
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
11 grudnia 2015 12:22
Najbardziej żal konia... 😕
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 grudnia 2015 13:39
konio-hipopotamy
Chryzantema, o tym akurat było gdzieś głośno, konia ładuje właścicielka i bodajże "trenerka", a całość nagrywa ktoś ze stajni, z której się wynoszą. Nagrywała skandaliczne zachowanie, bo baby sobie pomocy nie chciały. Kurcze, nie pamiętam gdzie to widziałam, ale był cały opis chorej sytuacji.
Gillian   four letter word
11 grudnia 2015 18:33
Oj, jakież niecenzuralne słowa cisną się na me usta.
Gillian, nie tobie jednej. No normalnie wziąć za kudły i wychlastać po pysku. Skąd się takie idiotki biorą? Przecież laik, by inaczej próbował zachęcić konia do wejścia, ręce opadają.
jednym ludziom odbiera się władze rodzicielską. Innym powinno się odbierać prawo do posiadania zwierząt.
Ja rozumiem, że czasem niektóre konie trzeba ciut 'przymusić' do wejscia do przyczepy, ale wszystko ma swoje granice. Jestem do tego pewna, że arab, jednostka intenligentna i raczej wrażliwa, po przelonżowaniu go kilka razy przez trap metodą Robertsa wszedłby sam do przyczepy po pół godzinie... bez całej awantury. Ale jeżeli człowiek ma mniej rozumu niż koń, to tak to się kończy jak na filmie wyżej...
Jeszcze tu nigdy nie gościłam ze swoimi filmikami, ale od dłuższego czasu przeglądam większość filmików, również z tych starszych stron wątku.  🙂 🙂
Dzisiaj wzięło mnie na odwagę i tak oto wstawiam link do świeżo zmontowanego filmiku z cavaliady:

Nie jest to może jakieś arcydzieło, jednak zapraszam do obejrzenia  😉 🤣
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 grudnia 2015 13:35
"I know, it's not about horses, but this story touched my heart"
https://www.facebook.com/gary.yourofsky/videos/913004608754788/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się