Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

pomysł może i dobry  😉 spełnia się dziewczyna 🏇
wicia287 czemu dziwne? Krówka wygląda na szczęśliwą z takiego życia. Ma zapewniony ruch, jest czyszczona, wesoło bryka po pastwisku, wygląda bardzo dobrze, nie jest za chuda, czy za gruba. Nie to co krowy z obwisłymi brzucholami i wystającymi wszystkimi żebrami  😉 Ma nieporównywalnie lepiej niż normalne krowy mleczne. Obklejone gównem stoją lub lezą większość czasu w oborze, a jak już wyjdą na dwór to zwykle na łańcuchu  🤔 A to, że dziewczyna ujeździła krowę jest na pewno inne, ale czy dziwne? Wiele Niemek ma właśnie mućki do jazdy, jest tam filmik o wszystkich znanych właścicielce tej krówki  😉
wicia287 czemu dziwne? Krówka wygląda na szczęśliwą z takiego życia. Ma zapewniony ruch, jest czyszczona, wesoło bryka po pastwisku, wygląda bardzo dobrze, nie jest za chuda, czy za gruba. Nie to co krowy z obwisłymi brzucholami i wystającymi wszystkimi żebrami   😉 Ma nieporównywalnie lepiej niż normalne krowy mleczne. Obklejone gównem stoją lub lezą większość czasu w oborze, a jak już wyjdą na dwór to zwykle na łańcuchu  🤔 A to, że dziewczyna ujeździła krowę jest na pewno inne, ale czy dziwne? Wiele Niemek ma właśnie mućki do jazdy, jest tam filmik o wszystkich znanych właścicielce tej krówki  😉


Myślę, że krowy podobnie jak konie - najszczęśliwsze brudne i niepracujące.  😁 Napisałam, że to dziwne, bo nie dane mi było w życiu zobaczyć ujeżdżania krowy - jest to dla mnie inne, taka odskocznia. Być może nie jest to zły pomysł, może jest to zainteresowanie jak każde inne.   😅
wicia287 no ale z jednym się musisz ze mną zgodzić. To co już napisałam wcześniej, że ma o wiele lepsze życie niż typowe krowy na wsi  😉
edit. Odnośnie jeszcze tej krowy, dziewczyna jest z Niemczech ?
laga Z tego co się orientuję to tak :P
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
18 lipca 2011 18:31
Moje przejazdy na ZT Święciechowa 2011.
mini LL :

LL :
governmenthorse, już wcześniej chciałam cię spytać: dlaczego na końcu cały czas najeżdżałaś z kłusa?
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
19 lipca 2011 07:58
Belora strasznie się napala na przeszkody, lepsze to niż miałaby mnie wozić po parkurze, a tym bardziej, że to zatrzymanie przed 9-tką było takie gwałtowne (mam małą traumę do czegoś takiego) to się trochę bałam, że jak wyłamie mi znowu to przelece przez szyję  🤔wirek: tym bardziej, że przede mną jechała koleżanka, który spadła przed tą przeszkodą 😉
Biedne konie, przez płytką wyobraźnię ludzi..

Ludzie to mają we łbach nasrane  😵
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 lipca 2011 08:55


Wakacyjnie  😀
New filmik : D : ))
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 lipca 2011 09:23
Poziom głupoty niektórych ludzi nigdy chyba nie przestanie mnie zadziwiać  😲
Nigna Super filmik  :kwiatek:

CzarownicaSa ; katakumby18 głupota ludzka nie zna granic o.O
Włosy się jeżą na głowie, łzy do oczu napływają jak widzę coś takiego...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 lipca 2011 12:27
nikomu na szczęście się nic nie stało - koniom tez nie. To była płytka woda na szczęście pod tym lodem.

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 lipca 2011 12:41
Płytka czy nie płytka- co za, za przeproszeniem, debil urządza wyścigi/jazdę/cokolwiek to było na lodzie?  🤔 Nawet pod płytką sadzawką?  🤔 I co najmniej 1,20 tam był... a nie daj Bóg jakiś człowiek się zanurzy, wpadnie pod konie, utonie- tragedia gotowa...
Przeraża mnie brak wyobraźni osób urządzających sobie takie zabawy.  😲
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 lipca 2011 12:46
debil urządza wyścigi/jazdę/cokolwiek to było na lodzie?

eee, yyyyy - no islandczycy, norwedzy, szwedzi, duńczycy  itd - to tradycyjnie jedna z konkurencji dla koni islandzkich - tolt po lodzie -  istolt http://www.istolt.no/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 lipca 2011 12:56
Fajnie. I tego właśnie nie rozumiem.
To ja wam pokarze mnie i Pinia w wersji leniwe skoki 😉  Wczoraj wyjątkowo nam się nie chciało i na dokładke 1 raz na wędzidle od dawien dawna 😉

wczorajsza twórczość 😉







niestety bateria w aparacie mi padła - było by jeszcze oswajanie Borysa z jednośladem xD
kolejny łzawy film dla miłośników koników  😉
Ale za to Spielberga  😁
Any, Twój Borys niedługo naprawdę stanie się psem  😀
a to nasz filmik
aien   wędrowiec
20 lipca 2011 23:27
any mnie wyprzedziła! a chciałam jej filmiki wychwalić 🙂 ten z "ciągnięcia konia" za pomoca niewidzialnej miny mnie rozwalił i chciałam wstawić
zakochałam sie..... 😜
naturals jest piekny chcialabym sie kiedys tak nauczyc porozumiewac z koniem
edzia69   Kolorowe jest piękne!
23 lipca 2011 08:54
to ja dla odmiany bardziej klasycznie
Luksus kf, czołowy w naszej stadnince
Mój pierwszy kur 🙂 słaba jakość, pełno potknięć, ale jest!  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się