Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Fisia nie chciałam go uciąć, ale jego druga połowa była pod samochodem 🙁 Potem chciałam zrobić zdjęcie samego pyska, ale to dzikus i uciekał, a ja nie mam swojego tele tu, no i w efekcie go ucięłam niestety. 🤔 Co do ulicy, muszę nauczyć się faktycznie bardziej patrzeć, bo te wszystkie moje zdjęcia ze streeta są właśnie takie banalne, miliony takich. Dzięki za obszerniejszą opinię. :kwiatek:
Fisia zależało mi na tym, żeby koń był mniej więcej na środku kadru  😉
Ksekresi: Czemu kadrowane w kwadrat?
trzynastka   In love with the ordinary
23 sierpnia 2012 21:45
Nine - już podziwiałam na fbl, piekne! 😍
trzynastka   In love with the ordinary
23 sierpnia 2012 21:55
Dziękuje 🙂
Obrobiłam jeszcze takie, uwielbiam to miejsce.
2 piękne konie, las, pola, drzewa, nic tylko focić 😉
a to to już w ogóle mnie rozwaliło!
co jak co ale siwe konie na zdj są najpiękniejsze! 💘
nine, niesamowicie zmienił się Twój warsztat. Piękne zdjęcia!
Nine -  wrzuć to w lesie, jest przepiękne! 😍
jedno z wczoraj :
trzynastka   In love with the ordinary
24 sierpnia 2012 10:01
Mia,  :kwiatek:
Time, dzięki, co do siwków to też się zgadzam, one się tak ładnie komponują z delikatnym światłem.
No i proszę :

Tu jest nieco większe KLIK
Chociaż nie byłam do niego przekonana, cieszę się, że się podoba. Nie specjalnie lubię dodawać jakieś efekty blurowe do zdjęć, ale tu to pasowało.
nine, one wszystkie są obłędne...  😍
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 sierpnia 2012 10:07
Nine, to w lesie magiczne, gdybyś jeszcze dała je trochę szerzej i konia trochę mniej centralne (bardziej na lewą część kadru) to juz w ogóle byłby majstersztyk 😍
trzynastka   In love with the ordinary
24 sierpnia 2012 10:11
Dzięki  :kwiatek:

Misskiedis - dzięki, sama bym wolała żeby było szerzej. Niestety miałam podpięte tele, które okazało się być za duże na ten mini lasek 😉 jak to mówią błąd nooba 😉
Cariotka   płomienna pasja
24 sierpnia 2012 10:36
takie moje początki 🙂

nine jak patrze na Twoje zdjęcia przenoszę się w świat baśni 😜 czuję się jakbym tam była z jakimś białym jednorożcem...
trzynastka   In love with the ordinary
24 sierpnia 2012 10:47
Cariotka - niewiele tam trzeba dodawać, ja co tam przyjeżdżam jestem pod wrażeniem tego miejsca.
Niby zwykły domek, a w ogrodzie  😲 ... no ogród jest zaczarowany, las, łąka, dwa PRE, małe wzgórze i przesympatyczni ludzie, no wszystko tam jest !  😍
Później wstawię wam zdjęcia z właścicielką, takie zwykłe pamiątkowe ale kobieta jest dla mnie niesamowita i zasługuje na wyróżnienie. Jest w ciąży z terminem na poniedziałek, co ona robiła wczoraj? Goniła mi konie, przestawiała pastucha, nosiła snopki siana, karmiła, czyściła i nie chciała dać sobie pomóc ! 😉 No i chodzi i mówi, że jak urodzi naturalnie to za tydzień wsiada na Martinete  😁 jak się na nią patrzy to kurcze... wierzę jej, że za tydzień posadzi tyłek na koniu :P
Cariotka   płomienna pasja
24 sierpnia 2012 10:55
nine oby więcej takich ludzi. Zapraszam do mnie, niestety nie mam pięknych końskich modeli ale przerobi się je 😁
nine: Świetne! Uwielbiam zdjęcia z klimatem  😍
trzynastka   In love with the ordinary
24 sierpnia 2012 14:08
Dzięki za miłe słowa, to ostatnie [jak na razie] zrobione 😉

piękne światełko miałaś!
co myślicie o tym ?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
24 sierpnia 2012 19:32
kilka moich :
1.Pajączek :


2.


3.


4.


5. i jedno końskie 🙂

🙂





Agaleon, jak dla mnie drugie i ostatnie -bajka!
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 sierpnia 2012 11:39
Dawno to nuc nie wstawiałam. W ogóle ostatnio robie bardzo mało zdjęć i mam wrażenie, że się cofam w rozwoju ze swoją fotgrafią  🤔wirek: Brak mi modeli i chyba troche weny...
Ale takie wakacyjne jeszcze:






Co myślicie?

Huculska Ostoja, podobają mi się 2,3 i 4, aczkolwiek w 4 jak dla mnie za mało dołu, a w 3 za dużo lewej.
Nine, piękne!
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 sierpnia 2012 12:42
arivle, pierwsze i biedronka  😍 a koń jakiś blady.
ojej ile tu stron przybyło podczas mojej nieobecności  😲 chyba nie nadrobię wszystkich wątków tak szybko ... w takim razie wciskam się ze swoimi zdjęciami z wyjazdu i czekam na jakieś opinie  :kwiatek:

















Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
26 sierpnia 2012 18:56
Ja przy okazji realizacji zdjęcia do konkursu pobawiłam się makro. Wstawiam więc moje wypociny 🙂


na tym i na następnym przeszkadzają mi te białe plamy  🤔




konkursowe


Co sądzicie?
Horciakowa straszne paskudztwo, ale zdjecia b.fajne 😀 pierwsze mi sie podoba, takie czyste... w drugim cos mi nie gra nie wiem czy ostrosc troche nie wydala w stosunku do reszty, 3 i 4 mega🙂 powodzenia w konkursie
nine, miejsce po prostu magiczne 😍 Podziwiałam już na facebooku, ale cały czas zachwyca!
potrzebowałbym kilka fajnych zdjęć konia stojącego w okolicach Wołomina, więcej info na PW
Przeglądając ponownie fotki znad Bałtyku znalazłam jeszcze trzy, które według mnie są "ładne". Bo dla mnie jako laika to albo zdjęcie jest ładne, albo piękne, albo dziwne. Nie ma innych kategorii :p





Właśnie zauważyłam hostując, że ostatnie to jeden wielki szum  😀

Horciakowa, Twoje zdjęcia mrożą mi krew w żyłach!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się