Nasza twórczość fotograficzna cz. II

trzynastka   In love with the ordinary
10 kwietnia 2011 23:27
MsCarmen - A tak z ciekawości, bo podpisałaś tą przeróbkę jako swoją, a składa się z dwóch nie Twoich zdjęć [tak?] to jak to działa ? 😉

Poza tym, super ! 🙂
ninevet, w teorii wygląda to tak, że jeśli oba zdjęcia nie są Dominiki to Dominika powinna mieć zgodę autora na wykorzystanie jego fotografii oraz, jeśli autor wyrazi taką chęć, fotomontaż powinien być podpisany dwoma nazwiskami. Druga osoba może też zrezygnować z prawa do podpisania zdjęcia swoim nazwiskiem.

MsCarmen, bardzo fajnie wyszło 🙂 Tylko ten kierunek światła... Wiem, szczegół  😁
Trochę moich marnych wypocin  😡







ninevet wszystkie trzy zdjęcia (oddzielnie pustynia, koń i niebo) to darmowe stocki. zawsze wybieram takie, których autorzy nie wymagają nic więcej prócz creditu na deviantarcie (-: można ich używać poza deviantem bez podpisywania.

abre no przecież właśnie dobrze światło pada! 😀 specjalnie szukałam "dobrze oświetlonej" pustyni 😉

dzięki, dziewczyny, jeszcze raczkuję w takich zabawach photoshopowych, ale musze przyznać, że zabawa przednia!!! 😀

Blondek pierwsze super, bardzo mi się podoba i kolor i kadr.
drugie ma fatalny odcień, dziewczyna jest pomarańczowa (chyba że to wina mojego firmowego kompa, on lubi robić psikusy z kolorami). nie rozumiem zbytnio tej kokardy z szalika na drzewie. a na tym trzecim dziewczyna wygląda za przeproszeniem jak dendrofil 🙂
Przyjrzyj się uważnie, pada bardziej z naszej lewej. Spójrz na wydmę piachu niemal za zadem konia, po prawej.
MsCarmen  :kwiatek: Dzięki bardzo za opinię 🙂 Te 2 ostatnie były robione pod kątem szkolnego konkursu o ekologii więc stąd ta kokarda na drzewie.
U mnie na monitorze na tym 2 zdjęciu skóra ma w miarę normalny odcień ale możliwe że trochę jest przesadzone chociaż nie poprawiałam kolorów.
Wszystkie mają zły kolor skóry. Modelki są pomarańczowe jak zachodzące słońce. Pierwsza ma do tego na twarzy zafarby żółty i różowy.
Popracuję nad tym ale ta pierwsza autentycznie tak wygląda zawsze, że jest pomarańczowa. Ma taki odcień skóry ale zgodzę się, że na tym zdjęciu są poprawione kolory i to też zapewne kwestia tego. Dzięki  :kwiatek:

Na tym chyba wszystko jest w porządku z kolorem skóry, prawda?


Jak dla mnie jest za bardzo różowa, a na dole twarzy wpada w pomarańcz.😉
Ale już lepiej niż na tamtych.😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 kwietnia 2011 16:58
Blondek, spójrz na dekolt. O ile nie miała poparzenia słonecznego, to bardzo, bardzo nienaturalny kolor skóry.
wystawowo - Niedzielnie 😉

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 kwietnia 2011 18:56
Anaa, dlaczego zostawiłaś nogawkę?
Strzyga, nogawkę?...
Anaa uwielbiam bordery 😜 A zdjęcie ładne tylko szkoda, że z góry zrobione.😉
xxflygirlxx, to nie border 😎
tam był taki dziki tłum, że w życiu bym się do parteru nie dostała, damn!

podpowiedź rasowa 😉
Wygląda identycznie.😀 Tak czy inaczej piękny.😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 kwietnia 2011 19:20
Anaa, to coś przy czym stoi pies, co kompletnie psuje Ci zdjęcie. Przewala je na lewo, jest ciemne, wiec odciąga wzrok i sprawia, że pies "ginie".
Owczarek australijski?😀
Szkoda, że na wystawach takie tłumy. Takie ładne psy, a te wszystkie ludzkie nogi psują całokształt.😉
Strzyga, pies jest wtulony w nogę przewodnika, więc trudno by ją było wyciąć 😉 U mnie na żadnym z monitorów szczegóły nie ginęły, clippingu czerni niet, bo sprawdzałam...
xxflygirlxx, zgadza się 🙂 tłumy dzikie i wszystko jakoś tak strasznie szybko... to była moja pierwsza wystawa, pierwsze zdjęcia w takich warunkach... Ci ludzie przeszkadzają :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 kwietnia 2011 19:35
Anaa, nie mówię o tonach, mówię o tym, że pies ginie w zdjęciu. Ja bym skadrowała mocniej. Chociaż, no nie wiem, przez tą czarną plamę na 1/3 kadru, nie jestem w stanie jakoś tego zdjęcia ogarnąć.
mtl   I M Equestrian
11 kwietnia 2011 19:37
Anaa jaka to wystawa?
Strzyga, ja myślę, że to nie jest przypadek jakoś wybitnie trudny do ogarnięcia... Ot zdjęcie 😉
mtl, Krajówka w Nowym Dworze Mazowieckim 🙂
mtl   I M Equestrian
11 kwietnia 2011 19:47
masz jakieś zdjęcia czarnych terierów rosyjskich?  👀
mtl, chyba nie niestety...
Znalazłam dwa zdjęcia, które lubię. Byłoby mi miło gdyby ktoś zechciał coś powiedzieć.😉

xxflygirlxx drugie rewelacja, świetny kontrast i kadr, dałabym może ciut więcej prawej, żeby się tak nie tłoczyły 😉
pierwsze mało ciekawe, zła faza i bajzel w tle 🙂
MsCarmen wielkie dzięki. To pierwsze mi się podoba pewnie dlatego, że to jedno z nielicznych zdjęć, na których mój aparat całkowicie trafił z ostrością. 😂 Ale tak po Twojej ocenie się przyjrzałam i faktycznie chaos.😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 kwietnia 2011 19:00
pierwsze  moje   próby  canonem 7d  ( przesiadka  z   sony a 200)
+18-135 mm IS ( sprzedam)

niestety  pogoda  nie   dopisała   do  zdjęć , pochmurno  i  deszczowo ..
może  jutro  będzie  lepsza  pogoda ..

1.


2.




co myślicie?
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
13 kwietnia 2011 18:23
Wrzuce fotki z polowania na mewy 😉
Przy okazji pytanie - czy zdjecia nie sa zbyt ciemne? Ja ogladam je na laptopie i wszystko zalezy pod jakim katem patrze na ekran  🙄







Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się